FORMULA 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogao bi i da bude sampion, ali me brine sto ovog penzosa Sumija ***** i kad je najgori, te ga poguraju, te Mercedes zajebe u boxu, te Kimiju crkne motor, ipak navijam za Kimija!!!
 
Drustvo, sve je to lepo, ali THERE CAN BE ONLY ONE! Znaci, kimi ako nije prvi, isti je kao i Jos Verstapen. Bez razlike.
Dalje, on ce biti (mozda) sampion tek sezone 2007. i to ako Mihael ne produzi ugovor sa ferrarijem.
Prema tome, ne trosite struju na TV ako navijate za kimija... :))
 
Cvecka:
Drustvo, sve je to lepo, ali THERE CAN BE ONLY ONE! Znaci, kimi ako nije prvi, isti je kao i Jos Verstapen. Bez razlike.
Dalje, on ce biti (mozda) sampion tek sezone 2007. i to ako Mihael ne produzi ugovor sa ferrarijem.
Prema tome, ne trosite struju na TV ako navijate za kimija... :))
Crko Sumaher,a usput i Ferari :twisted:
 
Iako od kad pratim formulu 1 (nekih 10 godina min) navijam za Meklaren, mislim da ce Sumi biti prvi, ali ce biti gusto. Moram da skinem kapu Ferariju koji stvarno ima masinu. Ipak, ko je gledao danasnju trku u Engleskoj, video je da nije samo masina dovoljna da se dobije trka nego i dobar vozac. Mali Finac se zeznuo u uletanju u krivinu i ode prvo mesto. Brazilac se dobro snasao.
Jedino, sto se non-stop svadjam sa tatom je to sto ja tvrdim da kada bi Sumi malo cesce bio 5 ili 6 na startu, ne bi bio prvak. Lako mu je bilo kada je bio prvi na startu i Misko da gas i juri vreme. Ovako mora malo i da manevrise i da obilazi druge. Ranije se trkao sam sa sobom, jer sa tom masinom moze da ih ostavi po 30 sekundi.
Toliko od mene
 
Volela bi kad bi mi neko rekao kako izgleda Kimijeva devojka,o kojoj se na njegovom sajtu tolika polemika vodi.A Kimi ce biti prvi ako McLaren sredi masinu, :lol: [ :oops: color=violet][/color]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top