zasto svaka devojka koja ode na more mora da slika selfi

zasto mora bas svaka cura da slika neku sliku ovakvog tipa? to,da se vide noge od stomaka pa na dole...pa ne znam stvarno,niste mi jasni nikako,kao da kopirate jedne od drugih...ja ne znam jel ovo samo glupost ili se hvalite sto ste otisle na more.u cemu je bre fora? :eek:

Pogledajte prilog 355926
p nude djanicu na fejzu pos:heart:
 
Sabanerija na moru. Sta je tu novo i cudno. Micko iz solarijuma, orbijan tetovaza tigra, i devojka mu Milica, takodje iz solarijuma i tetovaza leptira: Casopisi, telefoni, pederusa sa devizama, iznajmljene stolke, i eKspreso se pije. I selfiji pucaju po ceo dan. A kada Mican uleti u vodu i zapliva - nije to delfin stil, to je alkula stil.. pritajeni tigar skrivena ajkula. To brate prsti svuda, uragan dize vodu, a Milica ide iza njega i pazi da ne ukvasi kosu.

- - - - - - - - - -




I da, naravno tozla oko vrata.

- - - - - - - - - -

A klinci rone okolo u nadi da ce ispasti.

Sjajno opisano! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
zasto mora bas svaka cura da slika neku sliku ovakvog tipa? to,da se vide noge od stomaka pa na dole...pa ne znam stvarno,niste mi jasni nikako,kao da kopirate jedne od drugih...ja ne znam jel ovo samo glupost ili se hvalite sto ste otisle na more.u cemu je bre fora? :eek:

Pogledajte prilog 355926

Zato sto su napacene..

Nije problem cak ni to sto se slikaju tako, ili bilo kako, nego sto to dele po internetu. To je neki vapaj za paznjom ili priznanjem da su dobre cice i to, od drugih ljudi, i koga god...cini ih verovatno da se osecaju bolje posle takvih komentara. Jad i beda uglavnom, nesigurnost, praznina, samoljublje, i slicne egomanije.. =) Najgore su te sto se loze same na sebe, javno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top