Geografski fakultet?

ma ful je sve, turizmologija bar
samo mene brinu ovi seminarskiiiii:rtfm:
ako moze neko stariji, ko je vec pisao seminarski da kaze kako da trazimo knjige iz biblioteke? xD
na primer tema je ''turisticko geografski prikaz ______'' i sad tu pise lupam Beograda, i sta sad ja kad odem u biblioteku da kazem da mi treba?
please help:worth:
 
Vidi, i ja sam sa istog smera...
Potrazi u Narodnoj biblioteci tog grada o kojem ces pisati... Nadji podatke,tipa kad je osnovan, o istoriji grada, danasnja situacija u gradu, kako je razvijen turizam i dodaj svoj komentar o tom gradu... Pogledaj malo i statistiku, tipa broj stanovnika... Ako imas dovoljno vremena za tumarenje Narodne bibloteke u Beogradu, onda prvo kod njih, a mozda i na faksu imaju neke informacije o gradu...Ali bi bilo najbolje da odes u taj grad i nadjes knjige o njemu..
Nadam se da sam pomogla... :)
 
Cao, je l ima neko jos kod sebe ova tri udzbenika iz kojih se sprema prijemni? Ja imam udzbenike za prvu i drugu godinu, ali nikako ne mogu da nadjem za trecu, a i godine izdanja mi se ne poklapaju, pa sad ne znam da li je to previse bitno.. :) Pa ako neko ima, da se dogovorimo oko preuzimanja.. :D
 
@Tinaa96
@Mmaarrkko

Pozdrav buduće kolege :D

Tina imaš sigurno po knjižarama ne znam koliko si tražila, uglavnom ih ja nemam i ne zamaram se puno da ih nađem :D Rečeno mi je da knjiga iz druge godine može da bude i iz 2014. Ja podatke tražim ili preko interneta ili preko profesorke iz osnovne.
 
Ja sam naucila od 400-600 pa bih iz tog dela da proverimo 504(pripadnost prostora vizantijsko-pravoslavnog,zapadno-katolickog i islamsko orjentalnog identiteta ili Nato i Evropska unija),506(rezultat je dugotrajnih i raznostranih civilizacijskih uticaja),526(u predelima zatvorenih i od severnih vetrova zasticenih kotlina kao sto su Vranjska,Aleksandrovacka.U uslovima formiranja stabilnih jezera vazduha),557(krajm XV i pocetkom XVI veka posle progona iz Spanije i Portugalije ali ne znam zbog cega dolaze u srpske varosi?),575(prirodni i drustveni)
U principu i meni najvise fali iz knjige za drugu godinu :D
Kazi sta tebi treba?
Ostali ljudi ako znate javite se da pomognemo jedni drugima! (:
 
Posto sam naucila od 400-600 iz te grupe pitanja bih da proverimo:
504.-pripadnost prostora vizantijsko-pravoslvanoh,zapadno-katolickog i islamsko-orjentalnog identiteta.I Nato i Evropska unija
506.-rezultat je dugotrajnih i raznostranih civilizacijskih uticaja
526.-u predelima zatvorenih i od severnih vetrova zasticenih kotilna kao sto su Vranjska i Aleksandrovacka.U uslovima fomiranja stabilnih jezera vazduha.
557.-posle progona iz Spanije i Portugalije krajem XV i pocetkom XVI veka ali ne znam zbog cega se doseljavju u srpske varosi?
575.prirodni i drustveni cinioci
I meni najvise fali iz druge knjige,kazi koja pitanja te muce?!I vi ostali ako znate javite se da pomognemo jedni drugima! :)
 

Back
Top