Geografski fakultet?

Jekotz izasao ti je novi informator,mozes ga kupiti,nabubaj svih 600 pitanja i resen problem.
Katadave jesu li sva pitanja ista kao i prosle godine i da nema slucajno u novom i odgovori odstampani?

Ja kada sam polagao nisam imao odgovore na pitanja na informatoru !

Inace,3godina(nadam se do juna :D a od septembra 4:) ) sam Demografije.
O faxu mogu da kazem sve najbolje...ima on svoje prednosti i mane kao i svaki drugi.. Profani na mom smeru su totalno OK...sa par njih sam i prijatelj ...
O Turizmologiji ne mogu mnogo da vam kazem jer koliko sam cuo ona ce da se ukine zbog nedostatka prostora skojim nas fakultet oduvek kuburi...
Sto se tice mog smera,meni je barem veoma zanimljiv.Ima dosta podataka koji moraju da se savladaju + formule koje se moraju znati u svako doba dana i noci ;)

Slazem se sa par kolega da zaista imamo probleme sa literaturom,ali se nadam da ce se to u sledecih par godina promeniti ili barem trebalo.. A sto se tice naseg divnog sajta par ortaka i ja medju njima smo ponudili dekanu da ga odradimo ali nas je ladno odbio,pa posle smo probali da gurnemo pricu i preko studentskog parlamenta i opet nas je oladio sa dobro poznatom recenicom "nema se para" 8)


Buduce kolege i sadasnje ako imate neko pitanje slobodno posaljite mail na bigbadwolfkv@gmail.com i rado cu vam odgovoriti ili pomoci ...ipak moramo da se drzimo zajedno zar ne ? :D a moze i ovde (ali ne garantujem koliko cu biti azuran ) :-(
 
Нема ту ста да гледаш од прошле године, све је то исто. Географија је таква да неможеш на основу тих предходних да схватиш било шта о овогодишњим.
 
Bice ti bas zeznuto da upadnes.Evo bodova od prosle godine:
1.geografija-samofinansiranje-92,6 budzet-96,48
2.turizmologija 94,24 99,06
3.pro.planiranje 93,98 96,70
4.demografija 91,70 94,9
5.geop.osn.ziv.sredine 93,6 96,28
 
Znaci moram da rasturim na prijemnom da bih upao...i da imam sto bolji prosek na kraju cetvrte da bih kolko-tolko poboljsao ukupan broj bodova...(ne)moguca misija... :) a koliki broj ljudi se odprilike prijavi za polaganje prijemnog...?
 
Nisu...promenjeno je negde oko 10-20% pitanja....ali dobro, ne razlikuju se bas od onih od prosle god...a jel moze neko da mi kaze u kom vremenskom periodu mogu (u slucaju da upadnem u vise smerova na budzet) da odlucim koji cu da upisem...i sta mogu da radim sa zavrsenim smerom geografija...?
 
Takva je bila i moja prva reakcija :) al kad malo razmislis shvatices da je to zbog toga sto je prijemni jako lak a ne zato sto su oni ludi. na nijednom drugom fakultetu sigurno nema toliko maksimalnih poena na prijemnom...
 

Back
Top