joj sta sam uradila bre

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Sedim juce u restoranu i jedem, mislim sedimo nas dve drugarice i jedemo, meni nesto smeta na ledjima, otresem onako mahinalno rukom po ledjima ali taj osecaj je jos uvek tu........nesto me "peche", smeta mi, meskoljim se na stolici i jednog momenat okrenem se i vidim naj-lepsi par plavih ociju kako me gleda.........uh sva sam se zacrvenela.......nista nisam uradila ali nisam ni pojela porciju.....sva sam se zbunila.........:)))

drage moje sta sam trebala da uradim tad.
Da se pravim budala, kao sto sam uradila
da mu namignem
da mu dam znak da i ja hocu komunikaciju
da odem do njega i da ga poljubim ono direktno u usta


sta sam trebala bre da uradim........pliz
 
bobba:
Sedim juce u restoranu i jedem, mislim sedimo nas dve drugarice i jedemo, meni nesto smeta na ledjima, otresem onako mahinalno rukom po ledjima ali taj osecaj je jos uvek tu........nesto me "peche", smeta mi, meskoljim se na stolici i jednog momenat okrenem se i vidim naj-lepsi par plavih ociju kako me gleda.........uh sva sam se zacrvenela.......nista nisam uradila ali nisam ni pojela porciju.....sva sam se zbunila.........:)))

drage moje sta sam trebala da uradim tad.
Da se pravim budala, kao sto sam uradila
da mu namignem
da mu dam znak da i ja hocu komunikaciju
da odem do njega i da ga poljubim ono direktno u usta


sta sam trebala bre da uradim........pliz

uh...ja vec mislila neki ti pauk na ledjima ili ujela te kakva buba?:)
 
Ja sam pomislila da je otkinula mladez na ledjima !

Nego, jel se ti i " on " znate od ranije? Ako je tako, onda si trebala i ti njega da przis pogledom. A priroda kaze da od ocijukanja nema nista, pa zato kreni u napad!
 
bobba:
Sedim juce u restoranu i jedem, mislim sedimo nas dve drugarice i jedemo, meni nesto smeta na ledjima, otresem onako mahinalno rukom po ledjima ali taj osecaj je jos uvek tu........nesto me "peche", smeta mi, meskoljim se na stolici i jednog momenat okrenem se i vidim naj-lepsi par plavih ociju kako me gleda.........uh sva sam se zacrvenela.......nista nisam uradila ali nisam ni pojela porciju.....sva sam se zbunila.........:)))

drage moje sta sam trebala da uradim tad.
Da se pravim budala, kao sto sam uradila
da mu namignem
da mu dam znak da i ja hocu komunikaciju
da odem do njega i da ga poljubim ono direktno u usta


sta sam trebala bre da uradim........pliz

Da mu zoves jedan rubinov vinjak sa kiselom ili klekovacu.
 
esperanca137:
ma sta ima ona njemu da prilazi:roll:zna se ko je muskarac:twisted: i ko treba da pridje
ako mu se svidja sam ce joj prici - ko nema petlju .....................

Nemam ništa protiv ni jedne ni druge solucije... I ja sam prilazio i meni su prilazile, tako da ne pravim neku razliku... I ne mislim da je samo u pitanju petlja, Espi. Mogu ponekad postojati i objektivni razlozi za ne-prilazak (od odvezanih pertli, do cipela koje žuljaju, pa do činjenice da je oženjen)....
 
iluzionista:
Nemam ništa protiv ni jedne ni druge solucije... I ja sam prilazio i meni su prilazile, tako da ne pravim neku razliku... I ne mislim da je samo u pitanju petlja, Espi.

Mogu ponekad postojati i objektivni razlozi za ne-prilazak (od odvezanih pertli, do cipela koje žuljaju, pa do činjenice da je oženjen)....

eeeeee, ako mu smetaju cipele nek ih skine,pertle ako ne zna da veze - taman nek pridje i nek je zamoli da ga nauci;),a ako je ozenjen - onda je bolje da samo gleda,jer mu je za to Bog dao oci:twisted:
 
pa bre mozda te on gledao zbog tog pauka na ledjima ,,,, sigurno je bio veliki kada te tako peckalo ,,,,,,TARANTULA mozda ,,,,,------- jel su te svi gledali ,, mislim ----- ipak si ti hrabra kada si ostala tako stalozena ,,,,,,, ja bi ko luda pocela da bezim izmedju stolova kada bi mi toliki pauk bio na ledjima
 
Mogla si da:

1. zamenis mesto sa drugaricom - i gledas ga sve vreme u oci!
2. nateras drugaricu da islo joj se - ne islo ode u toalet
3. zamolis ga u toku jela da ti doda so
4. pojedes svoju porciju, i pratis da li je i on sa svojom ucinio isto
5. nasmejes mu se onako zenski sa vremena na vreme..
6. trepnes malo okicama..
7. kazes drugarici (koju si poslala u toalet) da te pozove na mob. i trazi ti br. tel. pa ga naglas izdeklamujes 2 x..
8. pratis da li slucajno on krisom zapisuje tvoj tel., ako ne nadas se u sebi da ga pamti..
9. ustanes lagano, i sada ti odes do toaleta
10. cekas malo tamo..ko zna mozda dodje..
11. ako ga nema, vratis se njisuci kukovima, platis racun i krenes...
12. ne okreces se..
13. proveris da li ti mob. ima domet..
14. cekas da te pozove....
 
bobba:
Sedim juce u restoranu i jedem, mislim sedimo nas dve drugarice i jedemo, meni nesto smeta na ledjima, otresem onako mahinalno rukom po ledjima ali taj osecaj je jos uvek tu........nesto me "peche", smeta mi, meskoljim se na stolici i jednog momenat okrenem se i vidim naj-lepsi par plavih ociju kako me gleda.........uh sva sam se zacrvenela.......nista nisam uradila ali nisam ni pojela porciju.....sva sam se zbunila.........:)))

drage moje sta sam trebala da uradim tad.
Da se pravim budala, kao sto sam uradila
da mu namignem
da mu dam znak da i ja hocu komunikaciju
da odem do njega i da ga poljubim ono direktno u usta


sta sam trebala bre da uradim........pliz

Kako šta? Da nastaviš da se meškoljiš, prekstiš noge, zarotiraš se makar poluprofilom ka njemu (ponekad pogledaš, ali stidljivo NE ovako :arrow:
tongue4.gif
) pa malo drugarica šmekene d ati kaže jel te gleda...u odsudnom momentu prođeš pored njega svojim putem (da napuderišeš nos or something u klonji)...i - mora da priđe! :D
Ako nije baš toliko važno, onda samo dobaciš 1 pogled na izlasku, dok se okreće za tobom.
to je normaklan savet, ali sve zavisi od tipa mesta...mislim drugačije je u klubu.
 
Dok sam citala stvorila mi se sledeca slika: vas dve sedidte, jedete, a tebi se zakacio mis za ledja i tako visi li visi. Znas sta ... bilo sta je bilo, ko zna da li cete se vi opet sresti, jednostavno nemoj se sad nerviratii ako je sudjeno, sudjeno je...
 
bobba:
Sedim juce u restoranu i jedem, mislim sedimo nas dve drugarice i jedemo, meni nesto smeta na ledjima, otresem onako mahinalno rukom po ledjima ali taj osecaj je jos uvek tu........nesto me "peche", smeta mi, meskoljim se na stolici i jednog momenat okrenem se i vidim naj-lepsi par plavih ociju kako me gleda.........uh sva sam se zacrvenela.......nista nisam uradila ali nisam ni pojela porciju.....sva sam se zbunila.........:)))

drage moje sta sam trebala da uradim tad.
Da se pravim budala, kao sto sam uradila
da mu namignem
da mu dam znak da i ja hocu komunikaciju
da odem do njega i da ga poljubim ono direktno u usta


sta sam trebala bre da uradim........pliz
Trebala si da tražiš od kelnera da ti ono pola porcije spakuje ZA PONETI ( fol : ZA PSA ! ), pa da to posle pošalješ za ? , na onu njenu dijetu !!! :lol:
 

Back
Top