Jeremy Brett

Truman

Elita
Poruka
22.709
Da li gledate repriziranu seriju Avanture Serloka Holmsa? Glavnu ulogu tumaci jedan briljantan britanski glumac. Cudi me da nije poznatiji. Ako neko zna nesto vise o njemu neka pise.
 
1-Ovo je za forum"TV"....
2-Prijatelju,ako sam u zivotu redovno pratio neku seriju to je onda bio"Sherlock Holmes".
Davala se pre 7-8 godina na trecem kanalu...cini mi se.
Kao klinac sam citao knjige o Sherlockovim avanturama i mogu ti reci da je Jeremy definitivno
oziveo lik slavnog detektiva na najbolji moguci nacin.
Svidja mi se njegova tehnika i elegantan nacin kojim prenosi luckastost Sherlocka sa sve tikovima,
blesavom gestikulacijom i zavisnoscu od opijuma.
Dobar je i glumac koji igra Dr Watsona,ali je u totalnoj Brett-ovoj senci.
Pratim i reprizu ali se vise nema vremena pa vecinu epizoda propustim...ako neko zna gde moze da se nabavi DVD sa kompletnim serijalom,bio bi mu zahvalan.
Poz.
 
He he znaci ima jos neko da se seca tog filma...Jedna od mojih omiljenih komedija. Pre par godina sam ga slucajno pogledala na TV-u i odusevila se. I danas deluje svezhe i duhovito, mada je davno snimljen.
 
Jerremy Brett je ODLICAN izbor glumca za Serloka Holmsa...Svaka cats na kastingu za glumce,..gledala sam ostale serijale i nisu mi bili netso uvreljivi stos e tice Serloka a ovo je super.....Inace davala se na PINKU pre par hiljada godina tamo sam prvi put gledala serijal sa ovim glumcem!!! Nazalost nista ne znam o njemu,..gledala sam ga u nekom filmu gde je bio uzasno debeo...pa sam se razocarala...:(
ALI JEREMY IS THE BEST!!!:D
 
Samantha Jouns:
Jerremy Brett je ODLICAN izbor glumca za Serloka Holmsa...Svaka cats na kastingu za glumce,..gledala sam ostale serijale i nisu mi bili netso uvreljivi stos e tice Serloka a ovo je super.....Inace davala se na PINKU pre par hiljada godina tamo sam prvi put gledala serijal sa ovim glumcem!!! Nazalost nista ne znam o njemu,..gledala sam ga u nekom filmu gde je bio uzasno debeo...pa sam se razocarala...:(
ALI JEREMY IS THE BEST!!!:D

Mislim da je to film sa Hju Grantom - 4 vencanja i sahrana, mada nisam siguran. Glumio je oca devojke, tad je vec bio star...
 

Back
Top