ZAŠTO BAŠ TAJ NICK?

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Zašto ste izabrali baš taj nick koji vas predstavlja ... da li je postojao neki kriterijum, da li vas na neki način oni podsvesno otkrivaju ili je u pitanju samo zajebancija?

Moj nick: NatašaNataša nastao je usled nemogućnosti da moj nick sadrži samo jedno Nataša :)) (taj nick valjda već postoji) - vrlo prosto. Nekako mi je logično da me ime predstavlja i ovde, ali primećujem da postoji puno simpatičnih nickova, pa me zanima kako su oni nastali ...
 
NatasaNatasa:
Zašto ste izabrali baš taj nick koji vas predstavlja ... da li je postojao neki kriterijum, da li vas na neki način oni podsvesno otkrivaju ili je u pitanju samo zajebancija?

Moj nick: NatašaNataša nastao je usled nemogućnosti da moj nick sadrži samo jedno Nataša :)) (taj nick valjda već postoji) - vrlo prosto. Nekako mi je logično da me ime predstavlja i ovde, ali primećujem da postoji puno simpatičnih nickova, pa me zanima kako su oni nastali ...


Moj nick ima veze sa mojom prošlošću........a i iskreno to mi je prvo palo na pamet...
 
...deo pesme...koja mi se u tom momentu jako dopala.....a mozda i zbog toga sto se moze definisati na 1001 nacin.....svaki momenat u zivotu bi trebalo da je poseban...na lep ili ruzan nacin....mozda sam trebala da stavim nick...one special moment......what ever....:smile:
 
He he, ne mogu da verujem , ladno sam htela da postavim ovu temu pre par dana, al sam mislila da je vec bila pa nisam...
Inace moj nick je u stvari produzena verzija, trebalo je da bude LIN, ali mi nesto bilo kratko.. nemam pojma.. iance me neki tamo zovu lin pa zato..
 

Back
Top