imate li osecaj

milanivk

Početnik
Poruka
49
dok ste u vezi,gledano i sa muskog i zenskog pogleda na to da gde god da se nalazite:gradu,zurci,da osobe suprotnog pola va snimaju-pokusavaju flert sa vama i da sigurno im ate prolaz mozete ih osvojiti
 
Ne, ja mislim da to ima veze sa samopouzdanjem. Ono imaš dečka, voli te, voliš i ti njega .. nekako zračiš i u sebi i oko sebe pa te logično primećuju i oni koji nikad nisu. A kad si sam, onda si valjda u nedostatku svega gore navedenog manji od makovog zrna ... i tripuješ da te niko ne primećuje.
 
NatasaNatasa:
Ne, ja mislim da to ima veze sa samopouzdanjem. Ono imaš dečka, voli te, voliš i ti njega .. nekako zračiš i u sebi i oko sebe pa te logično primećuju i oni koji nikad nisu. A kad si sam, onda si valjda u nedostatku svega gore navedenog manji od makovog zrna ... i tripuješ da te niko ne primećuje.

Mislim da grešiš mada si delimično u pravu.....pa čak i kada si sam recimo na nekoj žurci a jako dobro raspoložen opet pozitivno zračiš i budeš primećen ali ne tako intenzivno kao u gore navedenom slučaju......
 
...да, да...невероватно колико је то тачно. Вероватно зрачиш неком енергијом.

P.S. Отвараш занимљиве теме.
 
NatasaNatasa:
Ne, ja mislim da to ima veze sa samopouzdanjem. Ono imaš dečka, voli te, voliš i ti njega .. nekako zračiš i u sebi i oko sebe pa te logično primećuju i oni koji nikad nisu. A kad si sam, onda si valjda u nedostatku svega gore navedenog manji od makovog zrna ... i tripuješ da te niko ne primećuje.

Amin!
 
NatasaNatasa:
Ne, ja mislim da to ima veze sa samopouzdanjem. Ono imaš dečka, voli te, voliš i ti njega .. nekako zračiš i u sebi i oko sebe pa te logično primećuju i oni koji nikad nisu. A kad si sam, onda si valjda u nedostatku svega gore navedenog manji od makovog zrna ... i tripuješ da te niko ne primećuje.
pa definitivno samopouzdanje.... imam trip da posmatram ljude po ulici kada su sami, i prosto je neverovatno koliki broj njih non-stop bleji u zemlju kada hoda, izgleda smuseno i slicno....

yeee... optimisti su uvek u modi ;)
 
milanivk:
dok ste u vezi,gledano i sa muskog i zenskog pogleda na to da gde god da se nalazite:gradu,zurci,da osobe suprotnog pola va snimaju-pokusavaju flert sa vama i da sigurno im ate prolaz mozete ih osvojiti
E ja sam tu pojavu tumacila sa ove druge strane-recimo vidjam nekog tipa koji mi izgleda ko neki smor i dok je solo nije mi interesantan,al recimo posle nekog vremena skontam da seta neku ribu i pomislim,vidis njega neko hoce, pa nije valjda bas tolki smor....Al odmah sledeceg trenutka pomislim da sam pukla, jer ipak treba imati druge kriterijume za smekanje....
 
Samantha Jouns:
I ja se slazem sa NatasomNatasom :):)
definitvno misli da ako si zaljubljen u tu osobu i ako je volis a jos je sve to obostrano onda stvarno zracis!!!
meni se to desilo....nekada...davno :(
ako si zracila 84'te to je bio chernobil, a ne zaljubljenost....

sala
poz
 
...какво бре самопоуздање људи? Па или га имаш, или га немаш...и оно зависи од много других ствари, а не само од тога да ли имаш рибу/дечка.
Мислим да је у питању опуштеност. Оно...знаш да нема шврљања...али неки мали флерт...без обавеза...чисто да не буде досадно. :wink:
 
meni se desava suprotno...svi nagrnu kad sam sama..ali nema veze..nije poenta u samoci..nekad..povremeno je potrebna..zdrava..bolje biti sam, nego s nekim sa kime se osecas usamljeno..prazno..u tome je sustina..biti sam i ne osecati se usamljeno..to je vec nesto..
 
Mene je jednom prilikom "snimila" drugarica od moje bivse, dok sam mirno stajao, mrtav ozbiljan (tad sam bio u vezi) i prenela joj kako neverovatno zracim, mada ja to nikad nisam primecivao....mislim, po faci i po drzanju tela nije mogla da primeti....moguce da sam bio radioaktivan.
 
milanivk:
dok ste u vezi,gledano i sa muskog i zenskog pogleda na to da gde god da se nalazite:gradu,zurci,da osobe suprotnog pola va snimaju-pokusavaju flert sa vama i da sigurno im ate prolaz mozete ih osvojiti

Stvarno pojma nemam. Kad sam u vezi ne snimam okolo i ne primetim da li me neko gleda ili ne. Mnogo puta se desilo da mi na to skrene paznju osoba koja je u tom trenutku sa mnom. Ali i tada ne obracam paznju. Jednostavno, kad sam sa nekim ne primecujem druge.
 

Back
Top