Sta se to desilo?

Vanilla

Primećen član
Banovan
Poruka
766
Zasto je ovde postalo ovako dosadno? Gde su one zanimljive teme, gde su oni zanimljivi likovi? Gde smo se izgubili? Gde smo nestali? Nema vise onih zanimljivih tema, svadja, ljubavi, prijateljstava, nema vise ni nasih malih papalina... Gde ste breeeeeeeee? Gde se krijete? Znam da svi krijete po jednog dzokera u rukavu. Vadite ih aman zaman, ili smo ugasili, kao forumasi, kao surferi, kao ljudi, kao drustvo, kao drustvance...
 
Vanilla:
Zasto je ovde postalo ovako dosadno? Gde su one zanimljive teme, gde su oni zanimljivi likovi? Gde smo se izgubili? Gde smo nestali? Nema vise onih zanimljivih tema, svadja, ljubavi, prijateljstava, nema vise ni nasih malih papalina... Gde ste breeeeeeeee? Gde se krijete? Znam da svi krijete po jednog dzokera u rukavu. Vadite ih aman zaman, ili smo ugasili, kao forumasi, kao surferi, kao ljudi, kao drustvo, kao drustvance...

Zanimljivo...bas ovo isto mi pade na um danas...:roll: Odavno ne procitah nista bas interesantno...sve sami chat i ponavljanje jednog istog...:? Ili je mozda doslo do prezasicenja ?:roll:
Cak ponekad iskopam neku staru temu,jer je zanimljivije citati od novih...:?
Eh...ostarilo se...:-)
 
limunada:
Zanimljivo...bas ovo isto mi pade na um danas...:roll: Odavno ne procitah nista bas interesantno...sve sami chat i ponavljanje jednog istog...:? Ili je mozda doslo do prezasicenja ?:roll:
Cak ponekad iskopam neku staru temu,jer je zanimljivije citati od novih...:?
Eh...ostarilo se...:-)

jes vala..ja bas citala neke stare teme ..jbt, bas je nekad bilo zanimljivo...fali malo zivota:(
 
Čitam i pišem gde ja hoću, tako da i ne primećujem da je dosadno. :) 8)
Kad malo bolje pogledam, uvek je bilo isto. Ljudi dolaze i odlaze sa ovog Foruma.. Stari forumaši se ne uklapaju sa novima, novi se ne uklapaju sa starima i eto, to je to. Valjda. :roll:

Ma, meni je lepo ovde na Forumu!
Aj, ćao... :p
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Čitam i pišem gde ja hoću, tako da i ne primećujem da je dosadno. :) 8)
Kad malo bolje pogledam, uvek je bilo isto. Ljudi dolaze i odlaze sa ovog Foruma.. Stari forumaši se ne uklapaju sa novima, novi se ne uklapaju sa starima i eto, to je to. Valjda. :roll:

Ma, meni je lepo ovde na Forumu!
Aj, ćao... :p

Ni ja ne bi lepše...
Možda bih po neku psovku nekim "starijima" ali aj da ne lajem kad si ti to uradio...
Zbog 2 osobe ostadosmo bez 40
 
Ne znam o chemu prichate ovde, ali nema veze, jel' tako. :-D ..Mislim, da mislim, da su se misli usporile zbog pada temperature i domatje zadatje. 8-) Forumeteorolozi predvidjaju da ce otopljavanje i izlazak iz umereno do znatno oblachne, brakokrstarichne krize u vezi, nastupiti vrlo brzo i to bez trazenja pomoci u Net savetovalishtu, pa ce biti Svashta-RA i bolja i vetja. ;) ..a pogotovo kad se radi o rubrici ''shta ste obukli danas''.
Gljiva Zaledjena Iz Emisije''Da li upaliti TA?''
...svuda podjoh, al' sh,ch,tj itd ne nadjoh... :cry:
 
gurbet:
gljivo ma jel ti mene malo a?imaš onu plavu crtu tu ispod te slike i tih slova pa nanjojzi piše en a ti ondak klikni sas mišom dab promenula na sr
ebeš ovo kad ja trebam da vas učim

O, Gurbet, uchitelju moj, ne zezam te, majke mi.. :| .Glupoj Gljivi ne vredi prichati, a pametna se snadje sama. A ja sam ti parazit iz onih vremena kad se vreme po Suncu merilo.Jedva sam smajlije nashla, mislila sam da samo mene ne vole. Hvala ti, dzaba ti dobra volja, jer ne kontam koja crta, a ni koja slika :confused: . Strah me, ako previshe chachkam, da cu kliknuti sopstvenu dezintegraciju ili neku dobrovoljnu donaciju sopstvenog klobuka (za zivota) za neki ruchak. Nije sramota ne znati, sramota je nemati pojma.. :-? .Da ne smaram vishe hvala, josh jednom! :p
 
el ovo za kao da mi tjaskamo a?.....sad neka prazna pricha koja ne vodi niqda i nema nikakvu svrhu sem da nas zabavi u datom mometnu.....oh.....slatka praznina......forum nije isti.....i kozha je odebljala....pochinje zima.....i kao sve se menja.....a kao pogledash i sve je isto
 

Back
Top