Sta mislite o doktorkama i zdravstvenim radnicama uopste?

хехе...моја прва љубав је из средње медицинске...плавушица моја...а онако се правила невешта. :D

А и имали смо у средњој нашу дежурну докторку...ту код старог Меркатора...невероватно како није волела девојке...али зато типове...ееееее...довољно је било да дођеш...кажеш др Уз**** нешто ми није добро...мало ти погледа груди и ето оправдања...:D
 
Ljuba82:
А и имали смо у средњој нашу дежурну докторку...ту код старог Меркатора...невероватно како није волела девојке...али зато типове...ееееее...довољно је било да дођеш...кажеш др Уз**** нешто ми није добро...мало ти погледа груди и ето оправдања...:D
da,ona stvarno nije podnosila devojke :roll:
ali mene je zgotivila zbog neke price i svaki put se nesto odusevljavala kad bi me videla....logicno,opravdanja nikad nije falilo 8-) :-D
 
milanivk:
doktorkama,zdravstvenim radnicama uopste?mislim konkretno o mladim doktorkama,da li na njih gledate drugacije u odnosu na npr.uciteljicama,mene na primer strasno privlace!
Uopšte me ne privlače!!! Svaka čast svim zdravstvenim radnicima, pogotovo onim koji se pridržavaju Hipokratove zakletve, ali od njihovih bijelih mantila bi me prošla i navjeća erotska želja.
 
Banshee:
da,ona stvarno nije podnosila devojke :roll:
ali mene je zgotivila zbog neke price i svaki put se nesto odusevljavala kad bi me videla....logicno,opravdanja nikad nije falilo 8-) :-D

Хехе...неправда па то ти је. :mrgreen::lol: :wink:

P.S. Мене блам да признам :oops: ...једном сам био толико дрзак...да сам отишао, рекао докторка...стварно ми је фрка у школи, могу ли да добијем оправдање...

она...на колико ти треба?

ја...2 дана

она...у па ти си баш фин, с обзиром на колико ми траже...и даде ми оправдање уз...само да вас матуранте откачим...:lol:
 

Back
Top