To oko veza

cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

cim ti mislis sam za sebe da si lep i zgodan to znaci problem. koji si pa ti *****.?
 
Nemojte da odgovarate na temu ako neodgovarate ono sto vas nisam ni pitao jbg.
Moj problem je u parama jer i da izvedes devojku na pice, bioskop, more, itd za to sve trba para, a kako imati u danasnje vreme devojku bez para nikako?
Ne zanimaju me kurvee. Njihov posao je takav, same su odabrale da se hebu.
 
Nemojte da odgovarate na temu ako neodgovarate ono sto vas nisam ni pitao jbg.
Moj problem je u parama jer i da izvedes devojku na pice, bioskop, more, itd za to sve trba para, a kako imati u danasnje vreme devojku bez para nikako?
Ne zanimaju me kurvee. Njihov posao je takav, same su odabrale da se hebu.

Getsby kolega, ti si mali slatki uobrazenko koji pri tome ne zna sta hoce, tacnije hteo bi sve, ali da neko drugi smisli sta ti hoces. Znaci trazis ribicu da je lepa, bogata i dovoljno glupa da ti se udvara. Ruzne ili lose obucene neces, a lepe nece tebi da se udvaraju i eto problema.:)
Znaci, ako vec hoces da budes dasa kao getsby napravi pare ili pocni da smisljas elegantne prilaze dobrim ribama, ako te nije strah od odbijanja.:) Jesi li zadovoljan odgovorom?
 
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

pa ti prijatelju il si neiskusan ili nista ne znas o zenama..ej kolumbo trazi zakon logike u zenskom mozgu
 
Getsby kolega, ti si mali slatki uobrazenko koji pri tome ne zna sta hoce, tacnije hteo bi sve, ali da neko drugi smisli sta ti hoces. Znaci trazis ribicu da je lepa, bogata i dovoljno glupa da ti se udvara. Ruzne ili lose obucene neces, a lepe nece tebi da se udvaraju i eto problema.:)
Znaci, ako vec hoces da budes dasa kao getsby napravi pare ili pocni da smisljas elegantne prilaze dobrim ribama, ako te nije strah od odbijanja.:) Jesi li zadovoljan odgovorom?
neiskusan sam
pa ti prijatelju il si neiskusan ili nista ne znas o zenama..ej kolumbo trazi zakon logike u zenskom mozgu
Jbg

- - - - - - - - - -

I sta ja sada treba da radim?
 
Novac jeste problem, bez 1000 dinara skoro da nema izlaska. E sad, tako 2-3 puta nedeljno, pa racunaj koliko se isplati.

Dve kafe do 400 dinara. Klupa u parku za dz... Bioskop moze i do 600 din. Racun moze da se podeli...
E sad jedino ako je problem nesto drugo... pare su zapravo problem jedino likovima koji drugih kvaliteta nemaju mnogo.
 
neiskusan sam

Jbg

- - - - - - - - - -

I sta ja sada treba da radim?

Tako je, da bi stekao iskustvo ne moze mama da ti trazi devojku, nego ces morati da probas i da gubis i da dobijas.
Ako ti treba recept tipa uzmete 300 gr zmijske trave, dva veca uveta od slepog misa i tri ociscene pecurke ludare, posalji markicu na ...forum.krstarica, com
sa naznakom za dragu Savetu, ona je na sedmom spratu.
 
Gde da stekavam iskustvo? Ajd, dobro da npr na nekom mestu se potrefim sa potencijalnom devojkom, ok, ali gde da odem kada na ulici ribe samo idu i nesto zure nemozes sa njima rszgovarati.
Onako ona atmosfera gde su na tom mestu i da ne idu nigde da mogu prici.
Ili gde?
P.s
Sta da gubim i dobivam?
 
Poslednja izmena:
Gde da stekavam iskustvo? Ajd, dobro da npr na nekom mestu se potrefim sa potencijalnom devojkom, ok, ali gde da odem kada na ulici ribe samo idu i nesto zure nemozes sa njima rszgovarati.
Onako ona atmosfera gde su na tom mestu i da ne idu nigde da mogu prici.
Ili gde?
P.s
Sta da gubim i dobivam?

stices a ne stekavas
dobijas a ne dobivas

sinko sinko
 
Ma daj, to je namestaljka.
Nisam gledao do kraja ali vidi se i kakve ribe pitaju a i ko pita, narkomani vidi im frizure.

Mislim da nikada necu steci iskustvo.
Jer kao sto sam rekao, danas je ono bas zgodna zena sedela sama za stolom, i tako se potrefilo kako sam prolazio za taj sto, razmenjivali smo poglede ali jbg kada sam se vec priblizio okrenula je glavu jer nisam ni isao da sednem vec u drugom pravcu.
A i, sta sigurno je imala muza ili decka.
 
Ma daj, to je namestaljka.
Nisam gledao do kraja ali vidi se i kakve ribe pitaju a i ko pita, narkomani vidi im frizure.

Mislim da nikada necu steci iskustvo.
Jer kao sto sam rekao, danas je ono bas zgodna zena sedela sama za stolom, i tako se potrefilo kako sam prolazio za taj sto, razmenjivali smo poglede ali jbg kada sam se vec priblizio okrenula je glavu jer nisam ni isao da sednem vec u drugom pravcu.
A i, sta sigurno je imala muza ili decka.

eto i ti slucajno zalutao na krstaricu, tesko da ces ovde steci iskustvo, ali nikad se ne zna.:)
 
Ma daj, to je namestaljka.
Nisam gledao do kraja ali vidi se i kakve ribe pitaju a i ko pita, narkomani vidi im frizure.

Mislim da nikada necu steci iskustvo.
Jer kao sto sam rekao, danas je ono bas zgodna zena sedela sama za stolom, i tako se potrefilo kako sam prolazio za taj sto, razmenjivali smo poglede ali jbg kada sam se vec priblizio okrenula je glavu jer nisam ni isao da sednem vec u drugom pravcu.
A i, sta sigurno je imala muza ili decka.
...ako ne pitaš nećeš znati...

- - - - - - - - - -

...ovde fali samopouzdanja i muževnosti...
 
cao gays
Molim vas da mi to objasnite to oko devojaka.
Kakve sam danas sve ribe video da idu sa skroz pogresnim.... ljudima, jbt a ja sam naspram njih lep zgodan i pametan ali nikako mi nije jasno kako neka dobra riba moze da zavrsi sa npr kepecom naspram mene? Objasnite mi molicu vas ljepo :O

Jako Auto
Pun ki brod
Roditelji koji rade u CH

Ima 100 razloga ......
 
Napravi covek nauku od prostog muvanja. Mnogo analiziras, ispitujes, razmisljas... malo vise spontanosti. A mozda pucas na cure koje su van tvoje lige? Imam jednog druga koji je vecito gledao najbolje cice, lozio se kao majmun, pokusavao i bio odbijen milion puta, a za to vreme su ga muvale ok devojke, mozda ne vrhunske lepotice, ali fine, obrazovane, simpaticne devojke, koje je on nazivao prakljacama jer nemaju grudi i guzu po njegovoj meri... Sad ima 38, devojku ne pamtim kada je imao, niti ima izgleda. Tako da, osvrni se malo oko sebe, sigurno i tebe neka gleda dok ti razmisljas sta plavusa sa nogama "dovde" vidi u nekom drugom liku.

Zene generalno manje padaju na fizicki izgled, nisu toliko vizuelni tipovi kao muskarci, pre ce je privuci paznja, smislen razgovor, duhovitost, opustenost, kreativnost. Ovde govorim o normalnim devojkama, da me ne napadnete odmah kako sve gledaju samo novac.
 
Sta analiziram? Kako razmisljam? Sta je dobro da se nerazmislja?
Ne gledam vrhunske cice ali naravno necu da budem da budem sa onom koja je od mene dva metra vise ili dva metra manja.
Ma moj je problem sto ja ne mogu ni njima da pridjem.
A i gde?
Potrebna mi je samo mala inspiracija, ohrabrenje da se pokrenem, ono u vidu zena ima milion zena vole da im se prilazi, i sve one kao da kazu hocemo tebe.
Ali kada bih nekoga video na delu li isao sa njim da vidim kako on muva, probao bi onda i ja.
 

Back
Top