GRČKA VIZA......

ZILOT IZ CACKA:
AMA JASNO MI JE DA NEMAM 50 JEVREJA,ALI IMA LI NEKI SISTEM KAKO BEZ PROBLEMA NA 15 DANA U GR.

Jel' ti citas uopste sta pises, ili pises tek da nesto smandrljas i ispadnes interesantan? Zbrkan si brate, mnogo.

Prvo kazes da ti uzese 50 evra pa se pitas za vizu.
Posle kazes da i nemas 50 evra, kad ti onda uzese tih 50 evra?
Posle bi da ides na 15 dana u Grcku a nemas ni 50 evra? Jedino da ti nadjemo nekog sponzora....pa kako ti bude....

Ajd' sedi pa razmisli sta si hteo da kazes, pa se javi.... :evil:
Pustas buve po celom forumu, lupetas, a ljudi se pecaju na tvoje budalastine i nebuloze....
Mi'sim stvaaaaaarno..
 
Jedina mogucnost ti je da dobijes grcku vizu ili da ti neko posalje garantno pismo iz Grcke a ti da imas sve preduslove u Srbiji koje trazi grcka ambasada ili najsigurnija kombinacija je turisticka viza koja se dobija ne 7-10 dana.

Proverena informacija 100%!
 
ZILOT IZ CACKA:
AMA JASNO MI JE DA NEMAM 50 JEVREJA,ALI IMA LI NEKI SISTEM KAKO BEZ PROBLEMA NA 15 DANA U GR.

Mislim da ti znam i odrediste u grckoj.
Putujes svojoj bratiji u Esfingen. Jesam li u pravu?
Idi preko "nasih" iz spc ( Agencija dobrocinstvo ili tako nesto... ) u Hilandar oni ti preko crkve izvade papire i eto te na Svetoj Gori.
Moj burazer od tetke ( koji je inace zilot ) otisao tako preko spc i vise se nikada nije ni vratio. Radio je par godina fizikaliju u manastirima i posle dobio zelenu kartu i slicno.
 

Back
Top