Poljubac kao dijeta .........:)))

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
pa za nepoverovati.......moram odmah da "uhvatim" nekoga pa na ovu dijetu..........:)))))

ps molim da se jave doborovoljci....:)))



Dobro kao dijeta...

Pri jednom poljupcu izgubi se 12 kalorija, ali ako se ljubite više onda se kalorije tope same od sebe...

Korisno...

Poljubac deluje kao vakcina ili lek. Dok se ljubimo razmenimo devet mg vode, 0,18 g organskih materija, 0, 711 mg masnih materija, 0, 45 mg soli i 250 bakterija. U svakom poljupcu ima dosta prirodnih anitbiotika, a mozak, dok se ljubimo, luci supstancu koja smanjuje bol. Neki lekari čak kažu razmenjeni mikrobi olakšavaju varenje. Dakle sve dobri razlozi ZA ljubljenje. Međutim, treba biti oprezan. Tokom ljubljenja mogu se preneti herpes i hepatitis A. Do sada nije zabeležen nijedan slučaj prenosenja side ljubljenjem.

Erotično...

Ljubljenje je najbolji afrodizijak, bolji i od morskih i mahunastih plodova. Pljuvačka sadrži hormon koji deluje kao afrodizijak, a to su znali i naši preci. U pričama iz “1001” noći pljuvačka je nektar koji može ugasiti i najveću žeđ.

Romantično...

Poljubac se može smatrati najintimnijim činom jer su usta, od svih erogenih zona, najbliža mozgu, centru mišljenja i osećanja.


Obećavajuće...

Poljubac je prvi znak ljubavi. To je obećanje sreće, početak jedne nove avanture. U fazi ljubljenja još se može maštati, na primer da je učitelj plivanja šarmantni princ.



ah taj poljubac ....cini bas cuda........:))))


drage moje jel vi upraznjavate ovu dijetu i koliko?????????????
 
pffffffffhahahaha..razbole se lisica, suši se KO GRANA
punk.gif
 
bobba:
pa za nepoverovati.......moram odmah da "uhvatim" nekoga pa na ovu dijetu..........:)))))

ps molim da se jave doborovoljci....:)))



Dobro kao dijeta...

Pri jednom poljupcu izgubi se 12 kalorija, ali ako se ljubite više onda se kalorije tope same od sebe...

Korisno...

Isina, ja pročitao negde. I otkada sam prestao to intenzivno da radim, ugoih se.
Ne traži dobrovoljca, javiće se neki Krezavi
 
Kada nekoga volis neces da mu satima drobis o tome ,vec ces da ga lepo poljubis i ... em si sve rekao em si sprzio tih 12 dijetalnih kalorija. Znaci ljubite se jer bez poljubca nema vodjenja ljubavi. Tamo gde prestaju reci pocinje poljubac.
 

Slične teme


Back
Top