POZIV NA BOJKOT VIPAKOVIH TEMA

absonic:
posto lik svaki i svaki dan postuje neka govna, ja bih vas sve pozvao DA NE ODGOVARATE NA NJEGOVE GLUPAVE TOPICE, I DA GA IGNORISETE U MAKSIMALNOJ MERI

СТВАРНО ЉУДИ, НЕМОЈТЕ ВИШЕ ОДГОВАРАТИ НА ТЕМЕ ВИСПАКА... А АКО УПАДНЕ НА ТУЂУ ТЕМУ, ЈЕДНОСТАВНО ГА ПРЕСКОЧИТЕ... СХВАТИТЕ ДА
БОЛЕСНОМ ЧОВЕКУ ПРИЧИЊАВАТЕ ЗАДОВОЉСТВО...
 
eremita:
СТВАРНО ЉУДИ, НЕМОЈТЕ ВИШЕ ОДГОВАРАТИ НА ТЕМЕ ВИСПАКА... А АКО УПАДНЕ НА ТУЂУ ТЕМУ, ЈЕДНОСТАВНО ГА ПРЕСКОЧИТЕ... СХВАТИТЕ ДА
БОЛЕСНОМ ЧОВЕКУ ПРИЧИЊАВАТЕ ЗАДОВОЉСТВО...
gusle moje javorove

a charape od kozje vune

a opanci od ljutoga vepra


to je nasha istorija srpska
 
eremita:
СТВАРНО ЉУДИ, НЕМОЈТЕ ВИШЕ ОДГОВАРАТИ НА ТЕМЕ ВИСПАКА... А АКО УПАДНЕ НА ТУЂУ ТЕМУ, ЈЕДНОСТАВНО ГА ПРЕСКОЧИТЕ... СХВАТИТЕ ДА
БОЛЕСНОМ ЧОВЕКУ ПРИЧИЊАВАТЕ ЗАДОВОЉСТВО...

..................................
 
Grandfather:
Ma samo ga stavite u listu nepozeljnih i vise necete videti njegove gluposti

Ајде да будем мало глуп:
А КАКО СЕ ТО РАДИ?

Иначе, ко са децом спава попишан се буди, а већ сам се прописно на њему истресао... Ипак овај форум нису Игре без граница. Придружујем се петицији, мада мислим да му се и овиме даје претерани значај.
Требало је ићи на тихи бојкот.
 
Има ту један проблем.
Не можеш да видиш само садржај теме, а сама тема остаје на списку. Како овде има оних који постављају по пет тема на дан остаје то као проблем.
Иначе тестирао сам на Склопотници, а зеленка остављам још неко време да видим како ће да позелени кад га нико не буде фермао.

За Склопотницу ако чита:
Сестро знам ја да су Срби страдали не мораш ме подсећати, а и олади мало са том религијом.
Што је много, много је.
 
И онда ти остају његове теме на списку што је највећи проблем.
Мислим, оно што лапрда још може и да буде забавно, али такве поплаве...

Ма знате шта људи. Наши стари су лепо знали рећи
PENIS BONUS PAX IN DOMUS

Значи, за вампира је глогов колац.
 
vispak:

ajde musli idi odavde,
vidis li znak
pork.gif

 
Ja sam vec negdje napisao da necu da odgovaram ni na jedno pitanje ili temu gore pomebnutom malog zelenog.. Tako da se pridruzujem ignoraciji pomeutog vec odavno... Nacin na koji misli i izrazava se po meni je totalno neprihvatljiv te s toga sa takvim nemam sta ni razogvarati ni na ovakav nacin...

Cak sam predlagao i BAN ali admina nigdje...
 

Back
Top