Geografski Atlas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne ne.
ja sam rekao encarta ne britanica iz posebnog razloga
britanica ima standardan atlas medjutim encarta u specijalnom izdanju na 5 diskova (verzija 2001 koju sam ja video) je imala poseban disk samo atlas i to kakav atlas.
zumirao sam srbiju do sela za koje nisam znao ni da postoje :)
vrlo je detaljan.
 
tab503:
ne ne.
ja sam rekao encarta ne britanica iz posebnog razloga
britanica ima standardan atlas medjutim encarta u specijalnom izdanju na 5 diskova (verzija 2001 koju sam ja video) je imala poseban disk samo atlas i to kakav atlas.
zumirao sam srbiju do sela za koje nisam znao ni da postoje :)
vrlo je detaljan.
Da li ova nova encarta za 2006-tu ima isti takav talas? Ja imam Britannicu 2005, i ona ima izvesne geografske karte, ali su dosta male i nepregledne, mogu posluziti jedino da se nadje neki veci grad, planina, jezero...Uglavnom, samo povrsno se mozes informisati o tom geografskom mestu koje te interesuje. A ako je istina to sto kazes, onda zaista vredi nabaviti Encartu. Ja sam citao clanak o najnovijoj Encarti (u Sk), ali se ne secam da su pomenuli tako obiman geografski atlas (sto ne znaci da ga nema).
 
za novu verziju ne znam.
sustina je da se encarta davala (barem do verzije 2006 posto tu verziju jos nisam video) na 1 ili 3 ili 5 cd-ova (razlicite verzije)
Ova na 1 je bila najsturija. Ona na 3 je standardna koja se obicno mogla naci kod nas, a na 5 cd-ova je bila sa 3 standardna + jedan koji je (sad sam stvarno zaboravio) ali koliko se secam je nesto bilo vezano za neke recnike (ne recnik za prevodjenje da ne bude zabune) (stvarno se ne secam) i peti Cd je bio iskljucivo atlas.
Nekad je encarta prodavala odvojeno atlas.
Moj rodjak ima stari encartin atlas 98 pa su izgleda odustali od posebne prodaje.
Znam da ti nisam nesto mnogo pomogao ali kad kupujes vidi da li ima poseban disk koji je atlas. to je jedino sta ti mogu pomoci.
e i da ne zaboravim. da se ne zbunis ako ti tvrde da nema na 5 to je zato sto je kod nas jako tesko naci tu prosirenu verziju encarte (ja sam do sada samo dva puta imao prilike da je vidim) Inace ono za atlas ti garantujem. Iskreno i ja jurim novu verziju i ako nesto naletim javicu ti jer mi se nesto ne reze ta stara 2001 koju ima moja drugarica, zeleo bih ipak nesto noviji atlas jer vidis kako se zemlje svake godine menjaju :)
 
tab503:
za novu verziju ne znam.
sustina je da se encarta davala (barem do verzije 2006 posto tu verziju jos nisam video) na 1 ili 3 ili 5 cd-ova (razlicite verzije)
Ova na 1 je bila najsturija. Ona na 3 je standardna koja se obicno mogla naci kod nas, a na 5 cd-ova je bila sa 3 standardna + jedan koji je (sad sam stvarno zaboravio) ali koliko se secam je nesto bilo vezano za neke recnike (ne recnik za prevodjenje da ne bude zabune) (stvarno se ne secam) i peti Cd je bio iskljucivo atlas.
Nekad je encarta prodavala odvojeno atlas.
Moj rodjak ima stari encartin atlas 98 pa su izgleda odustali od posebne prodaje.
Znam da ti nisam nesto mnogo pomogao ali kad kupujes vidi da li ima poseban disk koji je atlas. to je jedino sta ti mogu pomoci.
e i da ne zaboravim. da se ne zbunis ako ti tvrde da nema na 5 to je zato sto je kod nas jako tesko naci tu prosirenu verziju encarte (ja sam do sada samo dva puta imao prilike da je vidim) Inace ono za atlas ti garantujem. Iskreno i ja jurim novu verziju i ako nesto naletim javicu ti jer mi se nesto ne reze ta stara 2001 koju ima moja drugarica, zeleo bih ipak nesto noviji atlas jer vidis kako se zemlje svake godine menjaju :)

Verzija za 2006-tu je na DVD.
 
Britannica ili Encarta enciklopedija.Sta je trenutno vas izbor?
Ranije sam imala verziju Encarte na kompu i bila zadovoljna informacijama i sadrzajem koji ima,pogotovo 3d,2d ture,medjutim greskom ga obrisala.
Britanica ne moze da se skine bez ostavljenog broja kreditne kartice,a da li znate link za download Encarte-kompelatan program?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top