Brada ili ne?

tumblr_npr410jMIE1sx9d42o1_1280.jpg


- - - - - - - - - -

f35e228ae2aaa64b583e5ec448db3630.jpg
 
da iam dlaku misim gustinu dlake ko sav normalan muški svet možda bi i pustio al ovako pošto je trč trč pa dlaka to nebi na ništa ličilo

- - - - - - - - - -

doduše ni služba ne dozvoljava ****** ga
 
e da...onu mudžahedinsku bi puštao :mrgreen:
i maskirne pantalone i vojničke čizme i prsluk isto maskirni i ličnu kartu u džep i šetaš kroz grad plašiš pošten svet misle bombaš samoubica :per:
 
Dobra brada je vrlo specijalna stvar. Isto kao pravilno skrojeno odijelo, brada može muškarca učiniti muževnim.
Uprkos zapanjujućim stvarima koje brada čini za muškarčevo samopouzdanje i imidž, duga brada je danas postala rijedak prizor u današnjem feminiziranom svijetu golobradih lica..

Da, alfa mentalni sklop.. i tko smo mi žene da im to zamjeramo. Što mi sve činimo zbog samopozdanja?
Sakrivanje mimike lica..:D

Šminkaš li se?:)
 
Dobra brada je vrlo specijalna stvar. Isto kao pravilno skrojeno odijelo, brada može muškarca učiniti muževnim.
Uprkos zapanjujućim stvarima koje brada čini za muškarčevo samopouzdanje i imidž, duga brada je danas postala rijedak prizor u današnjem feminiziranom svijetu golobradih lica..

Da, alfa mentalni sklop.. i tko smo mi žene da im to zamjeramo. Što mi sve činimo zbog samopozdanja?
Sakrivanje mimike lica..:D

Šminkaš li se?:)

brada je ipak prirodna...a vi na sebe nanosite strano tijelo,odnosno hemiju...:zkez:
 
Pitanje za zene koje se ovde izjasnjavaju da vole bradu. Da li iskreno volite bradate muskarce ili je to samo jos jedan u nizu modnih trendova koje mora da ispratite. Nesto se ne secam da je bilo slicnih tema i izjava do pre godinu dana.
 
Bilo je takvih tema i pre, istraži malo. Muškarci su oduvek furali brade, žene su uvek volele brade, bla....

Sada je trend piti namackan muškarac, očupanih obrvica, fino podšišan, premazan, geliran, filovan i to, msm kakav trend šta nam podvaljuješ da smo ljanke koje prate neke tamo trendove lol
 

Back
Top