Knights of Honor

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Ljudi igrao sam Rome Total war i igra je kao sto to verovatno i sami znate - extra, ali pored toga dosta je jednostavna za igru, prava lepota kao CIvilizacija III.

Medjutim cujem ti ja za Knights of Honor, kako je dobra igra i kako mozes izabrati srednjevekovno Srbiju i jos puno toga, i naravno kupim igru. Medjutim startujem igru i sve ovo stoji, igra izgleda mocno. Ali uvek ima neko ali, ma ne prodje sat vremena mene ovi protivnici ojebase, problem je sto ne mogu da se snadjem u moru opcija, drugi problem je sto da bi ostvario neki od Knight Adventages moras da sagradis nekih 6 stvari ali problem je sto da bi ovo sagradio treba ti para, a do para se dolazi u vreme mira kada mozes da se posvetis razvijanju gradova, e sad kako ja da razvijam gradove kada ovi idioti oko mene malo malo pa me napadnu i normalno uvek sam u ratu i sve zlato potrosih na stancovanje vojske, a najgore je u svemu tome sto igram na najlaksem nivou. Pitam se ako im je najlaksi ovakav onda mora da su ostali tek nocne more. Ima li nekog medju vama ko bi mogao da mi da par saveta jer na samom startu sam vec demoralisan.

Pozdrav
 
@tiberije....

probaj na pocetku da uzmes nekog kralja (ili princa) sa visokom ocenom iz diplomatije. Ako je kralj los u tom polju, a princ dobar, posalji kralja u neki boj i pusti da ga roknu. Nakon toga kreni u pregovore sa drzavama sa kojima si u ratu, i sklopi mir....
 
d1:
@tiberije....

probaj na pocetku da uzmes nekog kralja (ili princa) sa visokom ocenom iz diplomatije. Ako je kralj los u tom polju, a princ dobar, posalji kralja u neki boj i pusti da ga roknu. Nakon toga kreni u pregovore sa drzavama sa kojima si u ratu, i sklopi mir....
Diplomatija je u ovoj igri veoma vazna i prvo pogledaj ko ima najbolje odnose pa sklopi trgovinu sa njima i pact non agresion,a kada ojacas samo kolji.
Neg jel neko od vas osvojio Carigrad?Ja sam pokusavao da unistim Vizantiju za sva vremena,ali uvek puknem pod zidinama Carigrada!
 
Presao sam igru 100 puta. Mnogo je laka ali je pocetak izuzetno tezak. Uzeo sam sa Srbijom celu Evropu sa Britanijom i skandinavijom. Irtocno sam stigao do danasnje Rusije. Ostalo mi je nesto malo od Afrike oko Jerusalima, ali sam se smorio i proglasise me za kralja Evrope. Ne obracam paznju na skilove kraljeva i plemstva. Da bi se nekako odlepio na pocetku igranja, postavi sve princeve i kralja za trgovce da bi se finansijski odlepio od nule, a posle ih povuci da ih neko ne ubije. Posle sve ide samo od sebe. Celu Evropu sam kontrolisao sa 4-5 vitezova, ne treba ti vise. U pocetku se orijentisi na trgovinu dok su sve komsije relativno slabe. Nikad ne ratuj sa vise od 1 protivnika. Ako treba trazi "belo" primirje, samo nikako vise od 1 rata!!! NE SKLAPAJ alijanse kad ojacas, samo KAD SI SLAB. To je kljuc opstanka. Ides sam i niko te ne koci u tome svojim zahtevima koje ako ne ispunis, izgubis moc kraljevstva. Znaci bez alijansi! Igraj se malo sa interfejsom, jeste komplikovan, ali ne previse kad skontas sta je sta. Sve je perfektno objasnjeno, imas komentare.
Evo, pokusao sam ukratko da ti pojasnim neku taktiku kojom se ja sluzim. Ako imas neka konkretna pitanja koja ti nisam obuhvatio ovde, pitaj me na adsoftonline@yahoo.com
 
Darko201:
Presao sam igru 100 puta. Mnogo je laka ali je pocetak izuzetno tezak. Uzeo sam sa Srbijom celu Evropu sa Britanijom i skandinavijom. Irtocno sam stigao do danasnje Rusije. Ostalo mi je nesto malo od Afrike oko Jerusalima, ali sam se smorio i proglasise me za kralja Evrope. Ne obracam paznju na skilove kraljeva i plemstva. Da bi se nekako odlepio na pocetku igranja, postavi sve princeve i kralja za trgovce da bi se finansijski odlepio od nule, a posle ih povuci da ih neko ne ubije. Posle sve ide samo od sebe. Celu Evropu sam kontrolisao sa 4-5 vitezova, ne treba ti vise. U pocetku se orijentisi na trgovinu dok su sve komsije relativno slabe. Nikad ne ratuj sa vise od 1 protivnika. Ako treba trazi "belo" primirje, samo nikako vise od 1 rata!!! NE SKLAPAJ alijanse kad ojacas, samo KAD SI SLAB. To je kljuc opstanka. Ides sam i niko te ne koci u tome svojim zahtevima koje ako ne ispunis, izgubis moc kraljevstva. Znaci bez alijansi! Igraj se malo sa interfejsom, jeste komplikovan, ali ne previse kad skontas sta je sta. Sve je perfektno objasnjeno, imas komentare.
Evo, pokusao sam ukratko da ti pojasnim neku taktiku kojom se ja sluzim. Ako imas neka konkretna pitanja koja ti nisam obuhvatio ovde, pitaj me na adsoftonline@yahoo.com

E to je dobro objasnjenje. Alal vera majstore. Probacu da igram u skladu sa ovim ako budem imao problema kontaktiram te.

Hvala
 
Mishkec:
:lol: :lol: :lol: U toj igrice ne znam da li je bag ili nesto drugo al svaki put kad im trazim neki gold oni mi daju probaj to i videces uspece ja pokupim celoj evropi gold i ondi ih napadnem :razz: :razz:
U principu to ne bi trebalo da se desava, posto obicno kad si slab, svi te smatraju sljamom i zele samo da te istrebe, pa ti shodno tome i ne pomazu ni na koji nacin. U vecini slucajeva ce ti dati pare ako ste u alijansi. Mozda je i bag, ko zna. Nisam to sreo (jos). ;)
 

Back
Top