Kako je moguce?

ludak81

Početnik
Poruka
13
Zanima me kako je devojka sa kojom sam bio 2,5 god moze
opusteno da me prevari i da bude sa drugim a da pre toga ne zeli ni da razgovara
o problemima ili slicnom. Nije htela da se rastanemo kada sam ja
insistirao na tome jer me "voli". Taman kada sam pokusavao da
je navedem na razgovor ili nesto slicno ona mi napravi takvo sranje pred
celim gradom...
Po kojoj logici???
 
Ок, ти си повређен, али шта очекујеш од нас? Ми треба да гледамо у пасуљ и да ти кажемо како је она могла да те превари??? Па што не питаш њу, човече?
 
ludak81:
Zanima me kako je devojka sa kojom sam bio 2,5 god moze
opusteno da me prevari i da bude sa drugim a da pre toga ne zeli ni da razgovara
o problemima ili slicnom. Nije htela da se rastanemo kada sam ja
insistirao na tome jer me "voli". Taman kada sam pokusavao da
je navedem na razgovor ili nesto slicno ona mi napravi takvo sranje pred
celim gradom...
Po kojoj logici???

Zene su takve. Dok vara onda je dobro ne valja kad ne radi to. Onda je situacija alarmantna.
 
"Zena prevari muskarca a da ni sama ne zna zasto" - Jovan Ducic

Na osnovu ovoga, shvati da nisi ti kriv i da ne citas mnogo neku laku literaturu, tipa: "imamo problem, hajde da razgovaramo". Ovakve knjige sluze za manipulaciju nad muskarcima.

Uvek i sa svakom zenskom osobom, nikada ne budi siguran da te nije prevrila. Saznao ili ne, znaj da jeste! Ovo vazi i za zenski pol kada su u pitanju muskarci.
 
Nije htela da raskine,ejr hoce da ONA bude te koja ce da zavrsi...
Da njena bude poslednja...a ti si pao na foru "volim te".To se,sto je dan moj drug kaze,zove "izradili me mangupi na seljakcu foru".Neki ljudi ne trpe da budu ostavljeni,ispaljeni...vec da oni budu ti koje ca da ostave nekoga.Mislim...ako kapiras sta hocu da ti kazem.Prevarila te "ladno" jer je boli qratz za tebe itd. a ti si fini koji hoce da porazgovara o tome sta nije u redu...hehehehe.Nema price...umesto da zvrsisi sa tim kad si ti to hteo,sad si popio blamazu...
Ma...nemam pojma...hehehe.
 
ludak81:
Zanima me kako je devojka sa kojom sam bio 2,5 god moze
opusteno da me prevari i da bude sa drugim a da pre toga ne zeli ni da razgovara
o problemima ili slicnom. Nije htela da se rastanemo kada sam ja
insistirao na tome jer me "voli". Taman kada sam pokusavao da
je navedem na razgovor ili nesto slicno ona mi napravi takvo sranje pred
celim gradom...
Po kojoj logici???

Izvinjavam se,ali ipak,ne postoji tu neka univerzalna logika.
Jednostavno je ona imala neke bubice i zelela tako da odigra.
Nema tu neke mudrosti.
Neka druga pak ne bi tako postupila.
Ipak,razumem,tebi je povredjen prevenstveno ego,ali ono,..procice ce.
Ti si hteo raskid?
To si i dobio,ne?
 
ludak81:
Zanima me kako je devojka sa kojom sam bio 2,5 god moze
opusteno da me prevari i da bude sa drugim a da pre toga ne zeli ni da razgovara
o problemima ili slicnom. Nije htela da se rastanemo kada sam ja
insistirao na tome jer me "voli". Taman kada sam pokusavao da
je navedem na razgovor ili nesto slicno ona mi napravi takvo sranje pred
celim gradom...
Po kojoj logici???
Aaaaa... ne zna sta hoce? Nije stabilna licnost? Ne ume da postuje druge, narocito partnere? Koj' ce ti to u zivotu? Posalji je u finu materinu slobodno.
 
ludak81:
Zanima me kako je devojka sa kojom sam bio 2,5 god moze
opusteno da me prevari i da bude sa drugim a da pre toga ne zeli ni da razgovara
o problemima ili slicnom. Nije htela da se rastanemo kada sam ja
insistirao na tome jer me "voli". Taman kada sam pokusavao da
je navedem na razgovor ili nesto slicno ona mi napravi takvo sranje pred
celim gradom...
Po kojoj logici???

Mozda nije znala kako da te se resi,....pa joj se ukazala prilika da raskine sa tobom,mozda je hetla da Ona tebe otkaci,mozda je nestabilna osoba pa nece da prica sa tobom,mozda bezi od problema da se suoci sa tobom i porazgovara o tome,..moze biti jos 10000 stvari,...pitaj nju!!!
 
ludak81:
Zanima me kako je devojka sa kojom sam bio 2,5 god moze
opusteno da me prevari i da bude sa drugim a da pre toga ne zeli ni da razgovara
o problemima ili slicnom. Nije htela da se rastanemo kada sam ja
insistirao na tome jer me "voli". Taman kada sam pokusavao da
je navedem na razgovor ili nesto slicno ona mi napravi takvo sranje pred
celim gradom...
Po kojoj logici???


A joj, brateeee

Takme u vugla!

Drolje!
 
Kad bi mene neko pitao kao sto me niko ne pita ja bih ukinula taj pojam prevara.Na primer,ona tebe nije prevarila nego te je SJEBALA totalno.A na primer kad prevara prodje nopazeno kao da nista nije bilo,onda je to ZEZANJE.A ako prevara preraste u ljubav onda je to POCETAK VEZE,odnosno KRAJ VEZE,kako za koga.Toliko su to razlicite vrste "prevare" tako da ta rec nista ne znaci.
 
gurmanci:
Znam da si povredjen i da boli medjutim ljubav nekad jednostavno nestane, to ne mora da bude izazvano nikakvim problemima-eto, ugasila se. Naravno da ti sada pokusavas da nadjes razloge, ali tu nema tvoje greske,cak i ona zeli da ostanete zajedno

ALI ako i dalje zeli da ostanete zajedno, to znaci da te ne ceni, da moze da manipulise tobom iako si doziveo bol i ponizenje, znaci da nije posten covek, a znaci i da ti nemas dovoljno samopostovanja.

Jao, stvarno mi je zao ako sam gruba, ali ako ne prekines ovo ce biti samo prva epizoda tvoje agonije.

Moze se razumeti da se zaljubila u nekog drugog (mada je bilo normalno da prvo raskine sa tobom) ali ocigledno ima neki interes. To sto te "voli". ne znam, razumem te sto zelis u to da verujes...





razmisli

Slazem se...hvala...zapamtico ti ovo :)
 
ludak81:
Zanima me kako je devojka sa kojom sam bio 2,5 god moze
opusteno da me prevari i da bude sa drugim a da pre toga ne zeli ni da razgovara
o problemima ili slicnom. Nije htela da se rastanemo kada sam ja
insistirao na tome jer me "voli". Taman kada sam pokusavao da
je navedem na razgovor ili nesto slicno ona mi napravi takvo sranje pred
celim gradom...
Po kojoj logici???

Jedino resenje ti je da je zaboravis:!: Mozda malo tuzno:cry: ,ali to je najpametnije.Od toga vise nema nista.Tj. barem su moja iskustva takva:|
 
Ili zamoli neku bivsu (za koju ona ne zna) ili neku do jaja drugaricu da ti pomogne pa zakazi sastanak sa tvojom negde, a dodji sa ortakinjom/bivsom. I poljubi je onako strasno, kazes joj "ok, srce, cao, vidimo se kasnije", i nastavis sa sadasnjom konverzaciju, kao, "e, stigla si. Bas super. Gde cemo?" i nasmesis se.
Postici ces 2 stvari - prva, po reakciji ces videti da li te voli, a pod 2, sjebaces kucku! HAhahhahahahhaaaaaaa!
:evil:
 
ludak81:
Zanima me kako je devojka sa kojom sam bio 2,5 god moze
opusteno da me prevari i da bude sa drugim a da pre toga ne zeli ni da razgovara
o problemima ili slicnom. Nije htela da se rastanemo kada sam ja
insistirao na tome jer me "voli". Taman kada sam pokusavao da
je navedem na razgovor ili nesto slicno ona mi napravi takvo sranje pred
celim gradom...
Po kojoj logici???
a da ti to nisi necim zasluzio???????????? :twisted:
 

Back
Top