Fahrenheit/Indigo Prophecy

Um,kao prvo,ne razumem te.Rekao si da je bruka i sramota,pa onda da nikad bolje nisi igrao.

A za igru,jako je dobra,ali mogla je bolje da se uklopi.Igra sama po sebi je veoma originalna,upravo sam je presao,i moram opet da je igram da je predjem na totalno drugi nacin.

E ja moram u skolu,pa nastavicu kasnije :D
 
e, igra je vrh. pravo osvjezenje. a, imam problem s njom. nabavio sam je ali samo na jedno popodne, dovoljno da je instaliram, i da je igram par sati da se nalozim. onda sam ostao bez cd-a, pa sam skinuo no -cd patch(neki .mdf fajl koji se mountuje u alkoholu ili deamonu), koji se inace nalazi samo na jednom sajtu i koji nema ***** al nece da proradi. jel znas ti nesto o tome?
 
kolik:
ne uspevam nikako da predjem zid ,shema u vojnoj bazi ,popnem se ali izgleda treba misem kruziti po beloj tacki ali mi to ne uspeva da li negde gresim ili nisam precizan dovoljno ??!!!

pomoc
bitno je da kad pravis one polukrugove s misem, da ne pocnes diagonalno, vec skroz prema gore(ili dolje) pa onda lagano udesno(lijevo). Ja sam se tu jebavao malo kasnije jel nisam uocio rupu u mrezi,pa me ukeba vojnik tek tamo 30. -ti put sam uspio...
 
fahrenheit_pc.jpg


Meni se igra jako dopala,svidela mi se prica i uopste cela atmosfera igre koja podseca na film.

Kontrole mi nisu u potpunosti odgovarale,a najvise mi je u odredjenim momentima smetala
kamera,ali verovatno sto sam navikla na fps igre...ali to je moja jedina zamerka ovoj akcionoj avanturi.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kamera je sasvim odgovarajuca, sve sto ti treba je da gledas u interfejs i da pritiskas odredjene tastere.
Presao sam je, neverovatna je. Mislim da bi bio odlican film.

meni bas nije bas bila uvek...mislim nista strasno ali kazem mozda zato sto sam navikla na fps igre pa se prebrzo okrecem...

inace ima i film fahrenheit,mada nema veze sa igromzato su promenili ime u indigo prophecy koja je valjda malo prosirena sa scenama i tako to

nisam nasla u pretrazi temu :neutral:
 

Back
Top