STA VAS PRVO PRIVUCE KOD DEVOJKE GUZA,GRUDI ILI LICE?

teica11:
Sta vas prvo privuce kod devojke guza,grudi ili lice?Da li neko gleda odmah kompletno izdanje ili se zumira deo po deo i za koji bi deo tela kada bi mogli da birate napravili savrsenim i onakvim kakvim vi zelite da osetite? Veca ili manja guza?
evo bas sad prosle godine ja sam sklopio moju milicu,i mogu vam reci da me sluzi i dan danas.guzu sam kupio u albaniji od jednog kineza platio mi je 50 dinara.dok glavu i noge ima moj stari na otpadu.10 dana sam je sklapao,sve po shemi.jedino ima fabr. greshku oko ochiju,ne mogu da joj uteram oko u glavu.grudi sam pravio od unutrashnje traktorske gume "imt" ne znam koji model.lice sam napravio od medjapana 10mm i prelakirao ga kod drugara sa max majerom,ispod je normalno shpric git.veoma vedra devojka.prolece joj prska iz ochiju. o`shemu prishamo(ochna surutka bevanda majonez).
 
teica11:
Sta vas prvo privuce kod devojke guza,grudi ili lice?Da li neko gleda odmah kompletno izdanje ili se zumira deo po deo i za koji bi deo tela kada bi mogli da birate napravili savrsenim i onakvim kakvim vi zelite da osetite? Veca ili manja guza?

...uglavnom kao celokupna pojava....prvo primetim lice, oči, stav...pa tek onda ostale kvalitete
................
 
dr.boblica&dr.hoblica:
evo bas sad prosle godine ja sam sklopio moju milicu,i mogu vam reci da me sluzi i dan danas.guzu sam kupio u albaniji od jednog kineza platio mi je 50 dinara.dok glavu i noge ima moj stari na otpadu.10 dana sam je sklapao,sve po shemi.jedino ima fabr. greshku oko ochiju,ne mogu da joj uteram oko u glavu.grudi sam pravio od unutrashnje traktorske gume "imt" ne znam koji model.lice sam napravio od medjapana 10mm i prelakirao ga kod drugara sa max majerom,ispod je normalno shpric git.veoma vedra devojka.prolece joj prska iz ochiju. o`shemu prishamo(ochna surutka bevanda majonez).
Nego, Frankenshtajne, da mi pomognesh da napravim Lazu?
Bolji je jedan Laza od onog Crnogorca i njegovog klona.
:wink:
 
fizicki, na dobrim (ali stvarno dobrim) nogama obicno je sve dobro. ali naravno nema nista
bez duhovne nadgradnje. znaci, na prvom mestu da je zenstvena i sarmantna, odn. dama
a dama - to je stanje duha. tesko je objasniti u par reci. mozda ono - kad si sa njom pa ti
tesko da se razdvojite, hteo bi da traje i traje i traje... opet, nema ni glupih dama, inace to
onda nije prava dama. ko sto rekoh, tesko je objasniti...
vidim da ne stavljate slike, evo onda link:
http://farm1.static.flickr.com/148/419493795_5fb54ddf86.jpg
 
Sta vas prvo privuce kod devojke guza,grudi ili lice?Da li neko gleda odmah kompletno izdanje ili se zumira deo po deo i za koji bi deo tela kada bi mogli da birate napravili savrsenim i onakvim kakvim vi zelite da osetite? Veca ili manja guza?

Manja guza na prvom mestu..zavisi s koje se strane prikradam plenu..faca..sesi..ako ima vecu guzu odma je otpisem za duze staze
 

Back
Top