Odgovaram na vasa pitanja...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slabo se razumem u astrologiju ali procitah negde da jupiter u sekstilu sa plutonom donosi ogromno bogatstvo pa me je to zaintrigiralo posto imam taj aspekt, tako da ako moze neki kratak komentar na tu temu.
Moji podaci: 3.1.1984 20:13min Beograd

Hvala! :-)
 
Evo ja imam jedno pitanje "konkretno" ako si raspolozena da mi odgovoris.U dugogodisnjoj sam vezi sa momkom koji je rodjen 22.06.1982. u 19:45 u Zrenjaninu,a ja sam 01.01.1983. u 07:05,takodje u Zrenjaninu.Konkretno me zanima da li nam stoji brak?
Hvala ti unapred,pozdrav!!!
 
ja sam rodjena 1.7.1979. u 13.10 bgd i zanima me kako ce mi od ovog trenutka izgledati zhivot. tj shta kazhu zvezde.
kao i za koje poslove imam predispozicije
a kao bonus pitanje :) kako se slazhem sa mushkom osobom rodjenom 26.10.1978. u 19.30 bgd
;) malo zloupotrebe
 
e izvini tek sad videh da tumacis samo pojedino :)

ok evo ti aspekt :)

sunce kvadrat pluton, orbis je 7.21 (je l se tako kaze, orbis? )

sunce - rak 9 kuca
pluton - vaga 12 kuca
(placidus )

9 kuca pocinje u blizancima, merkur mi je u lavu u 10
12 pocinje u vagi, venera u blizancima 9
mesec je 11, devica
11 kuca pocinje u devici.

evo ako je suvise info ne znam shta tacno treba : ) nisam navodila stepene :I
 
sampita:
Ja imam jedno pitanje.
Merkur mi se nalazi na 15° vodolije u VII kuci.
VIII kuca mi pocinje na 17° vodolije.
VII kuca pocinje na 27° jarca.
Dali se taj merkur gleda kao u sedmoj kuci ili u osmoj i sta on znaci????

Posto vidim niko ne odgovara, resih da se ubacim ako nemate nista protiv.

Sama si navela da ti je merkur u sedmoj kuci-znaci da se upravo tako i tumaci!
Sto je neka planeta bliza vrhu kuce, veca je mogucnost njenog uticaja i na kucu ka kojoj se krece. Samo gledanje jedne planete u kuci nece ti doneti nikakvu prognozu, za to je potrebna cela karta.

Uopsteno govoreci, merkur u sedmoj kuci u vodoliji moze dati interesovanje za politiku i politicka zbivanja , zelju i potrebu za nametanjem sopstvenog misljenja, partnera koji je inteligentan i dobar govornik, zelju da se nauce nove stvari....i jos mnogo toga ukoliko je to naravno potkrepljeno i ostalim aspektima!
pozz
 
Antoanela:
Slabo se razumem u astrologiju ali procitah negde da jupiter u sekstilu sa plutonom donosi ogromno bogatstvo pa me je to zaintrigiralo posto imam taj aspekt, tako da ako moze neki kratak komentar na tu temu.
Moji podaci: 3.1.1984 20:13min Beograd

Hvala! :-)

Na mnogim mestima je napisano da dobri aspekti jupitera u plutona donose bogatstvo, sto moze biti tacno a i ne mora da znaci :) zavisi od toga kojom kucom vlada jupiter a kojom pluton, i naravno zavisi od toga da li je ovaj aspekt podrzan u natalnoj karti.
Ono sto je tacno u vecem broju slucajeva je da ovaj aspekt donosi novac kroz "mutne radnje" ili odstete, nadoknade, kamate, zivotna osiguranja,automobilske nesrece ili poslove koji na bilo koji drugi nacin imaju veze sa nesrecama ili smrcu. Videla sam u tri natalne karte naglasen i podrzan trigon kod ljudi koji su se bavili pogrebnim uslugama...
 
?:
e izvini tek sad videh da tumacis samo pojedino :)

ok evo ti aspekt :)

sunce kvadrat pluton, orbis je 7.21 (je l se tako kaze, orbis? )

sunce - rak 9 kuca
pluton - vaga 12 kuca
(placidus )

9 kuca pocinje u blizancima, merkur mi je u lavu u 10
12 pocinje u vagi, venera u blizancima 9
mesec je 11, devica
11 kuca pocinje u devici.

evo ako je suvise info ne znam shta tacno treba : ) nisam navodila stepene :I


ostavi podatke :)
 
amanzaman:
Na mnogim mestima je napisano da dobri aspekti jupitera u plutona donose bogatstvo, sto moze biti tacno a i ne mora da znaci :) zavisi od toga kojom kucom vlada jupiter a kojom pluton, i naravno zavisi od toga da li je ovaj aspekt podrzan u natalnoj karti.
Ono sto je tacno u vecem broju slucajeva je da ovaj aspekt donosi novac kroz "mutne radnje" ili odstete, nadoknade, kamate, zivotna osiguranja,automobilske nesrece ili poslove koji na bilo koji drugi nacin imaju veze sa nesrecama ili smrcu. Videla sam u tri natalne karte naglasen i podrzan trigon kod ljudi koji su se bavili pogrebnim uslugama...


zanimljivo...
hvala na odgovoru
 
Venera konjukcija Mars i Mesec u Ovnu (8.polje) u ženskom horoskopu...
Venera konjukcija Mars i Uran u Škorpiji (6.polje) u muškom horoskopu...

Recite mi dal' će ovaj odnos ostati tako dobar!!! Užasno me plaši...


P.S. Krvolok, ti da ćutiš...hehe
 
amanzaman:
Posto vidim niko ne odgovara, resih da se ubacim ako nemate nista protiv.

Sama si navela da ti je merkur u sedmoj kuci-znaci da se upravo tako i tumaci!
Sto je neka planeta bliza vrhu kuce, veca je mogucnost njenog uticaja i na kucu ka kojoj se krece. Samo gledanje jedne planete u kuci nece ti doneti nikakvu prognozu, za to je potrebna cela karta.

Uopsteno govoreci, merkur u sedmoj kuci u vodoliji moze dati interesovanje za politiku i politicka zbivanja , zelju i potrebu za nametanjem sopstvenog misljenja, partnera koji je inteligentan i dobar govornik, zelju da se nauce nove stvari....i jos mnogo toga ukoliko je to naravno potkrepljeno i ostalim aspektima!
pozz

amanzaman hvala ti na odgovoru.
Mogu ti reci da se prepoznajem u ovim sto si navela;)
Pa se iskreno nadam da ce mi i partner biti inteligentan;)

Sto se tice aspekata,ovaj moj merkur ne pravi puno aspekte.
Merkur u sekstilu sa MC ( MC mi je u ovnu , Mars mi je u 9 kuci u ovnu)
Merkur opozicija mesec ( Mesec je i vladar mog horoskopa)

Ako se nevaram ova opozicija znaci da sam "dosadna" hehe opisujem stvari veoma opsirno,razmisljam puno o proslosti,mislim da je drugima bolje nego meni.... zar ne?Ili sam promasila temu? :(
 
sampita:
Ako se nevaram ova opozicija znaci da sam "dosadna" hehe opisujem stvari veoma opsirno,razmisljam puno o proslosti,mislim da je drugima bolje nego meni.... zar ne?Ili sam promasila temu? :(

sve sto si navela ima smisla, posebno zbog meseca koji je vladar tvog asc.
isto tako bi dodala da moze da znaci da ce merkur ( partner- jer je u 7. kuci) moci da povredi tvoj mesec ( tvoje emocije) i to nekim burnim reakcijama ili teskim recima ( merkur u vodoliji) To sto je vladar MC a otisao u devetu kucu( partnerovu trecu-nacin razmisljanja i izrazavanja) najsirovije gledano znaci da se gore pomenuta teza potvrdjuje-da ce partner biti naprasit po principu "sto na umu to na drumu" :)
pozz
 
sibirska:
Venera konjukcija Mars i Mesec u Ovnu (8.polje) u ženskom horoskopu...
Venera konjukcija Mars i Uran u Škorpiji (6.polje) u muškom horoskopu...

Recite mi dal' će ovaj odnos ostati tako dobar!!! Užasno me plaši...


P.S. Krvolok, ti da ćutiš...hehe

ostavi podatke ili navedi stepene na kojima se gore navedene planete nalaze
pozz
 
amanzaman:
sve sto si navela ima smisla, posebno zbog meseca koji je vladar tvog asc.
isto tako bi dodala da moze da znaci da ce merkur ( partner- jer je u 7. kuci) moci da povredi tvoj mesec ( tvoje emocije) i to nekim burnim reakcijama ili teskim recima ( merkur u vodoliji) To sto je vladar MC a otisao u devetu kucu( partnerovu trecu-nacin razmisljanja i izrazavanja) najsirovije gledano znaci da se gore pomenuta teza potvrdjuje-da ce partner biti naprasit po principu "sto na umu to na drumu" :)
pozz

amanzaman hvala ti na odgovoru

POZDRAV ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top