ja vam kazem a vi mi nevjerujete

То што себе неко назива Православним бошњаком не значи да постоји. Ја могу да се изјасним као Србин Будистичке вероисповести итд... Али фора је у томе што нико не признаје Бошњачку нацију сем вас и што вас формално на тв-у називају тако. Сви знају да сте стари пар година. А не да је смејурија правити нацију у 21. веку него је за виц. До пре 7 ,6,5,4,3 године си био муслиман,сада си бошњак можда ћеш за коју годину бити неке друге нације...
 
У суштини ја бих вас прва признала само када бисте били људи и признали,да сте потурице. Е,онда можемо разговарати. Бошњаци су Срби који су се пре 100-200 година потурчили.
Ја сам БОСАНКА,СРПКИЊА, ЗНАЧИ ЈА САМ СРБИН ИЗ БОСНЕ.
Као што имамо Хрвате из Босне,муслимане из Босне...
Једним именом Босанце
 
slayer:
У суштини ја бих вас прва признала само када бисте били људи и признали,да сте потурице. Е,онда можемо разговарати. Бошњаци су Срби који су се пре 100-200 година потурчили.
Ја сам БОСАНКА,СРПКИЊА, ЗНАЧИ ЈА САМ СРБИН ИЗ БОСНЕ.
Као што имамо Хрвате из Босне,муслимане из Босне...
Једним именом Босанце
ma nije nikakav problem sto si ti srbin/srpkinja iz Bosne..problem je u tome sto vi hocete da ste konstitutivni narod..e to ce biti malo teze..vi se samo remetilacki faktor..vidis kako ova Bosnjakinja lijepo zacepi usta ovoj amerikanki...pa joj kaze;Srija je na Balkanu povela cetiri rata..ali vasa najveca glupost je tvrdnja ovih dana..da su srbi autohtoni narod drzave Bosne..ovo je glupost svemirskih razmjera..
 
vispak:
ma nije nikakav problem sto si ti srbin/srpkinja iz Bosne..problem je u tome sto vi hocete da ste konstitutivni narod..e to ce biti malo teze..vi se samo remetilacki faktor..vidis kako ova Bosnjakinja lijepo zacepi usta ovoj amerikanki...pa joj kaze;Srija je na Balkanu povela cetiri rata..ali vasa najveca glupost je tvrdnja ovih dana..da su srbi autohtoni narod drzave Bosne..ovo je glupost svemirskih razmjera..

vispak, gnjavator: onaj debil JeBoTito vam priznao status naroda i konstitutivnosti i ti se sada ovde raspištoljio: Nema više juge, nema tileta, nema AVNOJ-a, nema tih odluka, nema samoupravljanja, nema komunizma...adios.....
 
vispak:
NAROD JE NAROD A ZVEZDE SU ZVEZDE..LUPAS GLUPOSTI

da,da...I Kurdi su narod, malo stariji od tiletovih novokomponovanih bošnjaka i eto, niko im ni ne pomišlja dati/priznati status naroda, a kamoli državu.....A koliko su Jevreji čekali da imaju svoju državu......Vi ste malo pevali: Druže Titio, mi ti se kunemo, i odma' bi državu...Malo Morgen....
 
vispak:
ma nije nikakav problem sto si ti srbin/srpkinja iz Bosne..problem je u tome sto vi hocete da ste konstitutivni narod..e to ce biti malo teze..vi se samo remetilacki faktor..vidis kako ova Bosnjakinja lijepo zacepi usta ovoj amerikanki...pa joj kaze;Srija je na Balkanu povela cetiri rata..ali vasa najveca glupost je tvrdnja ovih dana..da su srbi autohtoni narod drzave Bosne..ovo je glupost svemirskih razmjera..

Ма човјече црни,шта ми хоћемо??? Ко нас ишта пита??? А и ти нашо паметну цуру за пример,МИСИЦУ... Можеш ти хтети да Босна буде бошњачка,а ја да буде српска. Припашће ономе како политичке силе одлуче и како њима одговара.
Ево искрено да ти кажем... Ја сам из Сарајева,сви су ми се борили у рату,доста фамилије побијено,ја свашта проживјела,а и све смо изгубили. Када је потписан Дејтон,све је отишло у П.М. Националиста сам велики али стварно не мрзим ни муслимане ни Хрвате,и ви сте исто преживели што и Срби. Ја Србију и Србијанце волим,не пљујем бунар из кога воду пијем али волела бих да се вратим својој кући,што наравно није могуће. Препирем се са тобом јер ме нервира што ви сви муслиман и Хрвати драмите и лупате глупости као да у рату пушке нисте узели. Мржња вам је стварно огромна... Ја се у животу нисам радовала ни једној жртви,а знам да би сте се ви радовали да ми сви помремо,није вам жао ни децу да убијате.
Као ми смо започели рат,аххххааааа,мало сутра. Сви знају ко је профитирао од рата. Америка се напродавала оружја само тако. Ту причу како је Босна напредна и тако то можеш продавати Србијанцима али мени не. Сва фамилија ми је у Босни,а такође сам у контакту и са пријатељима који нису Срби. Хлеба бре народ нема да једе, Једину помоћ коју добијате је з атренирање муџахедина и грађење џамија. То вам напунити стомаке неће. А што се тиче Срба и ратовања,у току рата освојили смо већину Босне,а и Шиптара не би било сада да се Америка није упетљала. Америка је превилики залогај за нас. А сада нам се ви и Шиптари подсмевате због тога. Мислиш да вас Амери воле,не залуђуј се,браниће вас док им то буде одговарало. Сви смо пре рата имали нормалан живот,куће,породице. Свако је изгубио нешто,мали број људи добио. Србе из Босне никада нећете отерати и никада се неће називати бошњацима и ти то врло добро знаш. Тако да у принципу нико ништа није добио...
А и овде се џаба смарамо и пљујемо по форуму,ништа не мењамо. Ако дође до рата,онда ћемо се препуцавати...
 

Back
Top