ovan

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Da li neko može da mi kaže nešto o muškarcima ovnovima i kako se oni slažu sa ženom rakom.Nisam imala ni jednog dečka ovna pa ne znam,a volela bih da čujem vaše mišljenje i iskustva.:D ;)
unapred hvala
 
esperanca137:
Da li neko može da mi kaže nešto o muškarcima ovnovima i kako se oni slažu sa ženom rakom.Nisam imala ni jednog dečka ovna pa ne znam,a volela bih da čujem vaše mišljenje i iskustva.:D ;)
unapred hvala
Pa to bar nije problem !!! Kad žene i od pitomih Vodolija prave MAGARCE, još je lakše nekog i u Ovna ... :lol:
 
gigule:
ali se privlače...
neko će biti povređen..ali i to je život...

zdravo breskvice... nema te ženo...di si ti?
Kako " ... di je ,,, " ?!? :shock: Pa, sretamo je po gradu, svu raščupanu i unezverenu od potrage za kasetama i CD - ima EDE MAJJKE !!! :lol:
 
Aj i ja da se oglasim.

Elem, nisam sretala dosad tu kombinaciju, ali jesam obrnutu, ona Ovan/on Rak, i to šljaka jer je ona u tom slučaju (moja drugarica i njen muž) mama, a njemu je mama uvek potrebna.

U suprotnom, mislim da će ti trebati mnogo živaca i tolerancije ili tona prefriganosti da nadmudriš muškog Ovna. Vatra je to ;)
 
Tacno je da je Ovan vatren, energican itd., ali njemu je potrebna devojka koja je slicna njemu, ne preosetljiva i plasljiva devojka Rak...
 
Dave:
Tacno je da je Ovan vatren, energican itd., ali njemu je potrebna devojka koja je slicna njemu, ne preosetljiva i plasljiva devojka Rak...

preosetljiva i plasljiva - :lol::lol::lol: pile ja sam spediter - to ne ide u moj licni opis - pre bih rekla osetljiva - ali plasljiva:roll:
zna on s kim ima posla - zato sam mu se i svidela - zena borac - stoji sa obe noge na zemlji - kad je bacis - na sve cetri:twisted:
 
imala sam dosta iskustva sa ovnovima i slazem se sa time da ih je tesko ukrotiti
iz mog iskustva mislim da im je jako bitno da im devojka bude fizicki atraktivna, mislim da ih to moze izludeti, sa jedne strane ovnovi se zanimaju za zene jakog karaktera koje oni treba da osvoje a ne ona njih ali sa druge strane ako dodje do perirke svadje, do koje ce sa ovnom sigurno doci, oni ne mogu da podnesu da im zena soli pamet ili pak da vice ili nesto slicno. Ne znam stvarno kakva si ti, ali po tome sto si napisla delujes kao ne bas tipican rak tako da mozda moze da vam uspe.
U svakom slucaju srecno sa ovnovima.
 
krvolok:
Kako " ... di je ,,, " ?!? :shock: Pa, sretamo je po gradu, svu raščupanu i unezverenu od potrage za kasetama i CD - ima EDE MAJJKE !!! :lol:
aaa to, pa dobro .. i? ste uspeli ili moram ja da pripomognem?
ajde dajem joj original cd sa posterom ...

e jel znaš možda šta je edo u horoskopu? :lol:
 
U vezi sam sa jednim deckom u znaku ovna vec 11 meseci. Nikad mi nije bilo lepse ni sa kim do sada. :D Strastveno stvorenje do krajnjih granica...ma da ne nabrajam, napisah ti u ppu :P
 
LadyinRed:
imala sam dosta iskustva sa ovnovima i slazem se sa time da ih je tesko ukrotiti
iz mog iskustva mislim da im je jako bitno da im devojka bude fizicki atraktivna, mislim da ih to moze izludeti, sa jedne strane ovnovi se zanimaju za zene jakog karaktera koje oni treba da osvoje a ne ona njih ali sa druge strane ako dodje do perirke svadje, do koje ce sa ovnom sigurno doci, oni ne mogu da podnesu da im zena soli pamet ili pak da vice ili nesto slicno. Ne znam stvarno kakva si ti, ali po tome sto si napisla delujes kao ne bas tipican rak tako da mozda moze da vam uspe.
U svakom slucaju srecno sa ovnovima.

ma ukapirala sam ga,cim mu nije po volji ili krene da se ljuti ja mu se umiljavam,tepam mu i on je onda ko jagnjence:twisted: :D ;) pa nisam ni ja od juce - naravno branim svoje stavove,ali pametno:lol:
 
evo ti savet jednog raka.zaboravi ga.......bio sam u vezi s ovnuljom.u pocetku smo se privlacili,na kraju smo izdrzali 10 dana.isto tako imao sam tzv ortaka ovna.oni su za nas previse zestoki,neosecajni,egocentricni.nemam nista protiv njih,ali nadji drugu facu,ovan ce te povrediti i bole ce ga uvo za tebe.....
 
esperancostotrijessedam, izvini!
krvolok je kriv... on me vuče za jezik :p
evo nećemo više ... ali stvarno.

krvoloku ima da ostavimo ženi temu na miru... ajd traži neku drugu...
ajd na onu zilotovu na razno o poljoprivredi i selu, viš da sam se primila .... :lol:



esperanco izvini još jednom.
 
gigule:
esperancostotrijessedam, izvini!
krvolok je kriv... on me vuče za jezik :p
evo nećemo više ... ali stvarno.

krvoloku ima da ostavimo ženi temu na miru... ajd traži neku drugu...
ajd na onu zilotovu na razno o poljoprivredi i selu, viš da sam se primila .... :lol:



esperanco izvini još jednom.

ma zezam se,slobodno repujte - a krvoloka cu ja da............mislim...........ma.....:lol: :lol: :lol: ;)
 

Back
Top