jestive gacice

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Pretpostavljam da jos nisu stigle kod nas,ali mozda neko zna mogu li se ovde ipak naci.Ili znate sajt na koji se mogu poruciti.Znam da ce vase misljenje o njima biti izneseno i bez pitanja al eto protokola radi: koje je vase misljenje o istim?
 
drugarica mi je pričala da su od čokolade,ni ona nezna za druge jer ih je dobila na poklon,tako da bi bilo dobro da sutra odeš u misiju i da potom dobijemo informacije iz prve ruke a ne ovo moje rekla kazala:D ;)
 
latica:
Pretpostavljam da jos nisu stigle kod nas,ali mozda neko zna mogu li se ovde ipak naci.Ili znate sajt na koji se mogu poruciti.Znam da ce vase misljenje o njima biti izneseno i bez pitanja al eto protokola radi: koje je vase misljenje o istim?

ma ja bih njih kupila isto ali sad sam bas malo gadljiva.....kako poznati sta je tu "ono zuto" a sta chokolada


samo sam pitala.........:)))
 
mislim esam svashtojed, al josh i gace da jedem ... bljaks :confused:

hihih mozhda jednog dana kad budu imale ovaj znak na sebi
logo.gif
:mrgreen:
 
Cek,cek zar ovde nisu svi najnaj znamo vec sta (ono na j*****)muskog i zenskog roda,totalno u trendu,savremeni i tako to.Inace mislim da je to jedan od kreativnijih proizvoda,cak sta vise toliko je simpatican da uopste nije vulgaran.I ne vidim cemu gadjivost,nisu bas planirali da ih nosis nedelju dana pa onda,vec ih obuces neposredno pred odnos,a ako vec toliko razglabate o oralnom seksu ne vidim zaista u cemu je problem.Mozes da joj stavis jezik "tamo" al ne mozes da pojedes nesto ukusno sa njene koze.Aj vazi.Inace ima ih u raznim ukusima,kazu da je tresnja najpopularniji,a ne cokolada.Sad ce da krenu zanimljive doskocice.Nego niko ne rece gde ih konkretno ima.
 
latica:
al ne mozes da pojedes nesto ukusno sa njene koze.

neki ljudi taj pojam ukusnog povezuju sa svim samo ne sa nekim polugumiranim produktom proizvedenim pod presom shto je ispipalo 15 ljudi dok je pakovalo i shto shtoji u pvc foliji ko zna koliko dugo na nekom lageru
ne znam zashto ali teshko da se jedenje tako necheg mozhe svrstati u vrh hedonistichkih iskustava :|

uostalom prave i aromatizovane kondome, pa ti nikad nije palo na pamet da ih jedesh ,zar ne ? ili mozda jeste :confused:
 
latica:
Cek,cek zar ovde nisu svi najnaj znamo vec sta (ono na j*****)muskog i zenskog roda,totalno u trendu,savremeni i tako to.Inace mislim da je to jedan od kreativnijih proizvoda,cak sta vise toliko je simpatican da uopste nije vulgaran.I ne vidim cemu gadjivost,nisu bas planirali da ih nosis nedelju dana pa onda,vec ih obuces neposredno pred odnos,a ako vec toliko razglabate o oralnom seksu ne vidim zaista u cemu je problem.Mozes da joj stavis jezik "tamo" al ne mozes da pojedes nesto ukusno sa njene koze.Aj vazi.Inace ima ih u raznim ukusima,kazu da je tresnja najpopularniji,a ne cokolada.Sad ce da krenu zanimljive doskocice.Nego niko ne rece gde ih konkretno ima.

Evo ti moje, sa ukusom gorgonzole.
 

Back
Top