Internet zarada

postoji li nacin da se zaradi preko neta, sedeci kod kuce? ;)

ako je ova tema vec bila, molim moderatora da je digne, meni je spor internet pa ne mogu da kopam ; )) (a moguce da sam tamo i pisala)

trazila sam malo, ispali mi neki sajtovi tipa unosenje podataka i pisanje nekih "ads" (reklame?)... clanarina je valjda 50 $ za probni period...mislim da postoji stavka da imas obavezu svaki dan da uradis pomalo...sajtovi su napravljeni sacuvaj boze, kilometarski tekst koji ces naravno da preskocis, nisam ga citala. :I



uclanila sam se na sajt koji se bavi popunjavanjem anketa, medjutim tamo je uglavnom za USA, odnosno Australiju, NZ...znaci nema anketa koje meni odgovaraju...tako se plasim da nije neki slican zez i za to...ovde sam platila 35$
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam za te reklamne i MLM fore, ali ako imas digitalni fotoaparat i malo znanja o fotografiji mozes da zaradis dobro na StockPhoto sajtovima.
Pokrenuo sam temu na drugom podforumu pa ovde stavljam samo link.Pozdrav

http://forum.krstarica.com/threads/72394

p.s. Preskocite slobodno ona prepucavanja izmedju odredjenih clanova, novosti u stock fotografiji dolaze i kasnije u threadu.
 
za agloco se odavno zna da je scam,nikome nije isplatila ni lipe,i lazu o nekim stvarima.npr.

useri drze tvrtku u rukama 100$,NE,drze pola,a zakon ne dopusta da useri uopce imaju u vlasnistvu takav "posjed"

...ne znam ima jedna stranica,mogu je posstati tamo sve pise
 
Da li neko radi on-line trading? BERZA?
Ja sam nesecima vezbala na demo-verziji kod FOREX-a, ali u LIVE verziju se nisam smela upustiti posto je min ulog 250 $ , a sve se to uplaceuje i isplacuje u inostranstvu i neznam da li je sve to sigurno.
Molim Vas ako neko ima neke informacije ili iskustva na ovom polju.
Hvala unapred
 
za agloco se odavno zna da je scam,nikome nije isplatila ni lipe,i lazu o nekim stvarima.npr.

useri drze tvrtku u rukama 100$,NE,drze pola,a zakon ne dopusta da useri uopce imaju u vlasnistvu takav "posjed"

...ne znam ima jedna stranica,mogu je posstati tamo sve pise

naravno da nisu nikome nista isplatili, odakle im pare?
stvar je da kada kompanija postane javna (izađe na berzu), mi ćemo dobiti dionice u vrijedosti koliko nam duguju. Ukoliko dobro prođu na berzi (ako cijena dionica poraste 10-ak puta) oni će postati milijarderi a vrijednost naših dionica će se takoće uvećati nekoliko puta. Tako bismo zaradili nekoliko 000 $.
na ovaj način je nastala većina milijardera, uključujući i Billa Gatesa
 
miodragm2:
naravno da nisu nikome nista isplatili, odakle im pare?
stvar je da kada kompanija postane javna (izađe na berzu), mi ćemo dobiti dionice u vrijedosti koliko nam duguju. Ukoliko dobro prođu na berzi (ako cijena dionica poraste 10-ak puta) oni će postati milijarderi a vrijednost naših dionica će se takoće uvećati nekoliko puta. Tako bismo zaradili nekoliko 000 $.
na ovaj način je nastala većina milijardera, uključujući i Billa Gatesa


TEŠKA glupost....

Bill je imao PROIZVOD, daklem, nešto da proda !
A ti prodaješ MAGLU ! Te dve stvari se NIKAKO ne mogu porediti....
Dodji sebi !
 
NE NE NE NE NE NEE

NIKO SE NIJE OBOGATIO PRODAVAJUCI PROIZVOD

SVIIIII MILIJARDERI SU SE OBOGATILI PRODAVAJUCI PAPIR, TJ. MAGLU.

GATESOVA MAGLA SE ZVALA DIONICE MIKROSOFTA.

MAGLA KOJU PRODAJE PORODICA ROTSILD, KOJA KONTROLISE 50% SVJETSKOG BOGATSTVA, NAZIVA SE DOLAR.
 
miodragm2:
NE NE NE NE NE NEE

NIKO SE NIJE OBOGATIO PRODAVAJUCI PROIZVOD

SVIIIII MILIJARDERI SU SE OBOGATILI PRODAVAJUCI PAPIR, TJ. MAGLU.

GATESOVA MAGLA SE ZVALA DIONICE MIKROSOFTA.

MAGLA KOJU PRODAJE PORODICA ROTSILD, KOJA KONTROLISE 50% SVJETSKOG BOGATSTVA, NAZIVA SE DOLAR.


BLJAK,
I S P O V R A Ć A O sam se na ovu glupost.
Ovakve gluposti ne pričaju ni mala deca. Što je najgore, ti izgleda i VERUJEŠ u to !?
 
...ja verujem....pogledaje dokumentarni film "Pirati silikonske doline"

Gates je Microsoftu prodao DOS a da ga je niti imao niti znao kako da ga napravi.....BUKVALNO je cuo da ima negde neki lik koji je napisao kod za tako nesto....

Osnivaci jedne od najvecih korporacija na svetu, Apple-a su posle izozbe na sajmu gde su predstavili svoj komp koji su sklepali u garazi od komponenata (ono sto svaki prosecni tinejdzer u Srbiji radi kada kupuje komp) i stavili u rucno napravljeno kuciste od drveta uzeli naruzbenice i pare za preko hiljadu komada....koje nisu ni imali niti znali kako da ih naprave...

...magla je uvek dobar biznis :)
 

Back
Top