KO JE UGASIO SJAJ CRVENE ZVEZDE *nastavak*

  • Začetnik teme DELIJE*staro sajmiste*
  • Datum pokretanja
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Kako je lepo videti partizan u lugi sampiona ,pitam se da li je moguce da mi toliko dugo nemozemo da napravimo tim koji moze da udlje u lugu sampiona,pitam se dik kad cemo crveneti,muka mi je vise od gistroa,mistro kako li se vec zove i nizerazrednih ekipa koje gostuju na marakani,a zao mi je kada neko kaze da je rozenburg dosta jak ,jedno je sto smo dozvolili da se mi tako nisko srozamo i zapadnemo u tolike dugove i time budemo primorani da prodajemo najboje igrace ,nenem nista protiv piksija i dzaja ali moraju da shvate koliko ljudi zivi i voli zvezdu i da nemaju pravo da se igraju sa njom,isto su tako srozaji i Fudbalsko Savez Srbije i Crne Gore,ej ljudi otreznite se vise... Pozdrav :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
1.Sloba - kad smo bili najaci na svetu uveli nam sankcije i sjebali nas.
2.Marijanovic - Finansirao Partizan u najteze vreme sankcija parama drzavnih firmi - Setite se kampanje "Sponzori sampiona". Uspeo finansijski da odrzi Partizan.
3.Uprava zvezde - na muci se poznaju junaci, treba da se pokaze koliko vredi. - ako uopste vredi, trbalo bi tamo malo provetriti.

P.S.
Jeste da je Partizan usao u Ligu sampiona, ali siguran sam NIKADDDDD nece biti prvak Sveta i Evrope, kao sto smo mi bili.
 
Zvezdas:
1.Sloba - kad smo bili najaci na svetu uveli nam sankcije i * nas.
2.Marijanovic - Finansirao Partizan u najteze vreme sankcija parama drzavnih firmi - Setite se kampanje "Sponzori sampiona". Uspeo finansijski da odrzi Partizan.
3.Uprava zvezde - na muci se poznaju junaci, treba da se pokaze koliko vredi. - ako uopste vredi, trbalo bi tamo malo provetriti.

P.S.
Jeste da je Partizan usao u Ligu sampiona, ali siguran sam NIKADDDDD nece biti prvak Sveta i Evrope, kao sto smo mi bili.
E cigani jel ste culi da gradimo novi stadion,a kad cete vi u ligu sampiona,tu vise nikada necete moci da prismrdite, a za sve delije jedna lepa vest kroz koju godinu zvezda se privatuzuje i obavijena plastom privatizacije za koju godinu se gasi kao klub u celini ,zivi bili pa videli,a da ironija bude veca tim parama ce se finansirati projekat izgradnje partizanovog stadiona,e moji zvezdasi sta docekaste... 8) 8) 8)
 
trebaju novci,,velika svota treba da se igraci drze par godina u domacim timovima,treba koncepcija kao nekada pre 27 godine niko ne sme vani da igra jer svi trce za parama a zaboravili za loptu..ljubav prema domovini ...........teska situacija!!!! jos jedno sta mrzim je ti nadmetanje grobara i delija na seljacki nacin navija se na stadionu a ne na compu
 

Back
Top