NOVI IT SAJT

Kao sto rece Codermaker, nista specijalno.... Jos jedan blablabla IT sajt plus.. Sve vesti preuzete od drugih (bar su napisali izvor). Pitam se da li imaju bar jednog zaposlenog profesionalnog novinara ili bar strucnjaka iz struke ?
Pa na naslovnoj im je naj IT vest "bežične slušalice" pa molim vas o kom IT svetu pricamo...
 
Koliko sam shvatio, tebi se svidja sadrzaj ustvari?
A ja sam pomislio da te odusevio dizajn sajta....
Sto se sadrzaja tice, to vec treba videti, kako ce se stvari razvijati u buducnosti sto se tog sajta tice..
 
codemaker:
Koliko sam shvatio, tebi se svidja sadrzaj ustvari?
Tako je!
Dosta mi je pc berze i njihovog redovnog azuriranja cena proiizvoda!Kad nazoves neku firmu i kazes da si video na berzi nesto po xxx ceni oni ti odgovore:pa znas,sad je druga cena,evro,sajt nije ...
 
sajt je solidan ali mislim da bi trebao da se prosiri na opise kompletneponude. Znaci ne samo najjeftinije i najskuplje vec da se opisu svi proizvodi (znaci osim tehnickih detalja nije los i neki test) svih proizvoda koji su recimo trenutno u prodaji i onda ce to stvarno mozda biti jedan od najposecenijih sajtova jer svako ko zeli nesto da kupi svratice tu da vidi sta se trenutno nudi po kojoj ceni i karakteristike. Sve na jednom mestu.
Znam puno posla ali ako nesto zelis da uradis kvalitetno onda moras i da se vise potrudis.
 

Back
Top