prvi put ..na exkurziji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
love_girl:
Maaaaaa,sve jedno..
Ja pijem sve sto mi se da..
Zavisi od raspolozenja...
Volim i bambus...
:) :) :)
Ja sam vam mali alkos :)
ccc.... :) ja nikad ne pijem.ali sam prvi put probala,tj. nazdravila svojoj drugarici za 15. rodjendan.zakleti sam antialkoholicar,pa su se svi cudili sto ja dizem zdravicu. klepila sam neki koktel sa votkom i jos necim raspolozivim ... a zakljucak je ZIVJELA MAJKA RUSIJA! :) :twisted: i da! istog dana sam pojela nekoliko cherry cokoladica iz bonbonjere...
 
mrzim likere-od toga mi se taaaako baca pegla....
isto tako (i jos vise) mrzim votku jer sam se 2 puta od nje ubila kao stoka tako da....hmmm...bljak
a gotivim dzin tonik jer je onako gorko i brzo hvata i naravno tekilu,narocito zbog "rituala" :lol: a i zato sto se ne baca pegla...bar ne ja...
 
ehhhh.......kakve sam ja srece drugovi moji.....................ja sam alergican na alkoholna pica......napio sam se 3,4 puta i uvek mi izadje osip svuda po telu i (sto je chudno) po zglobovima.....
prvi i drugi put kad sam se napijao mislio sam da je alergija od....ne znam ni ja cega :) ali posle nekoliko puta vec sam primetio da je ipak alergija od pica.......ALI pice zvano after shock mi izgleda ne moze nista :lol: probao sam da se napijem od tog pica dva tri puta iiiiiii nista......nema alergije a nisam ni bio pijan..........bash cudno.......

p.s da ne zna mozda neko u chemu je problem?

p.s2 reci u novinama izdje naslov COVEK RESIO DA SE LECI DA BI PIO !!! :) HAHAHAH
 
@miss
I kod mene je isti slucaj za vodku...
Ubila sam se prvi jednom od nje i tad me je malo uhvatilo..
A onda sam sledeci put popila pola vodke {drugu polovinu je drugarica:)} sa jos red bulom {mozda i energis...uglavnom neko energetsko pice}...
A to je takva kombinacija da nisam znala gde se nalazim,ali bukvalno..
Mozes da zamislis kako je veselo bilo :)
Imas isti ukus za pice ko ja...

Ja sam samo jednom bacila peglu...
I to zato sto nisam jela nista jedno 20h.... i onda sam popila martini,vinjak,viski,vocnu vodku,vodku,pivo,vino i...ne mogu da se setim kako se zove to pice...
Bolje da ne znate kako mi je lepo bilo...

A volim i ja tequilu.Samo mi ovako vise prijaju pica gde je malo razblazen alkohol-kokteli,bambus,dzin tonik...Inace mogu na licu mesta da bacim peglu ukoliko mi neko pice ne prija...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top