KRCHKA SE KUPUS TRAZHI MESO

DAXTARA

Zainteresovan član
Poruka
171
Krčka se kupus, traži meso!

Svakom od nas se desilo da s'vremena na vreme doživi nesto što spada u domen rubrike "Verovali ili ne". Međutim, malo kome se dešavalo da mu se to desi u nekim situacijama kada je to kontraproduktivno. Upotrebio sam ovaj eufemizam iz razloga što je situacija o kojoj ću pisati ovoga puta vrlo eksplicitna i zaista neverovatna.
Divno je kada u današnje vreme čovek naiđe na neku devojku kojoj, osim zadovoljenja primarnih potreba sebe i svog partnera, nije problem da u toku tog čina odvali takav biser da čoveku posle toga više nije ni do čega.
....
Tako, krenuše oni sa tom bludnom radnjom. Promeniše nekoliko poza, i rešiše posle nekog vremena da pređu u čuvenu doggy style poziciju, u narodu poznate kao otpozadi. U toku penetracije vazduh iz nje je izašao uz karakterističan zvuk. Naravno, Hrabri Vojnik se iz kurtoazije nije obazirao na dotični zvuk, jer se to često dešava. E, sad, iz samo njoj znanih razloga Radica je dotičnu situaciju prokomentarisala rečima "Ah, krčka se kupus, traži meso!"
U tom momentu je naš Hrabri Vojnik doživeo takav napad smeha, da mu kasnije nikakve tantričke tehnike i poznavanje Kama Sutre gospođice Radice nisu pomogle u ponovnom uspostavljanju želje za koitusom. ...
U svakom slučaju, Hrabri Vojnik je ostao bez satisfakcije, a mi smo dobli jednu istinitu priču koju svaki pravi prizetko mora da zna i čuje. Lepo je čuti da jos uvek ima osoba suprotnog pola koje se ne libe da svojom elokvencijom, iskrenošću, neiskvarenošću i iskričavom, tj. vrcavom duhovitošću koja je svojstvena samo našem narodu, umeju da nasmeju i zabave muškarce. Makar i u trenutku kada je to najmanje potrebno...

The allseeing eye of Malodobni
izvor: prizetko.com
 
bejbica:
Jel ti Stiven King nesto u rodu:P
Btw. najela sam se pudinga od lesnika i sad mogu da palim u krevet da mi se kile bolje prime.Samo me strah da mi mali ne kaze da se krcka kupus, trazi meso:-).
Onda ce biti za*ebano;-)
Najti najt!
Hahahhahahha nije mi pomenuti u rodu, al citam sad njegovu "Zelenu milju" :lol:

Ma mali ce da cuti, samo ti ces da krckas corbu (debela ;) )

Kiss
 

Back
Top