Musical feeling :D

poticaj za razmišljanje....dizanje adrenalina....vađenje iz beda....motivacija (različitih vrsta).....

....zavisno koja muzika, naravno...a ja stvarno imam VRLO širok ukus (sve pomalo osim narodnjaka i opera)....MA MJUZA JE ZAKON! :)
 
Ja slusam hause,stranu tako-tako i Bijelo Dugme od domacih,narodnjaka me je sramota i nikada mi nece biti jasno sta se ljudima svidja kod te muzike,tekstovi su glupi,melodija moze da prodje u diskotekama,ali kuci to ne bih slusala.......Malo sam skrenula sa teme,izvinjavam se..
Mene hause uvek oraspolozi i digne na noge,imam obicaj da u sred dnevne sobe pocnem da igram i da me moji cudno gledaju.Uvek me ubedaci sellena,pa iako volim njene pesme izbegavam da je slusam bas da se ne bih ubedacila.
 
Najvise mrzim kada neko kaze "slusam sve".Taj onda zaista nema pojma o muzici.

A posto sam i sam muzicar,osecaj sviranja se skoro uvek,svakodnevno pretvara u stanje transa,nesto zaista fantasticno.
Identicno je sa slusanjem.Ne postoji muzika koja se moze tek tako usput slusati.Ona uvek asocira na nesto,uvek je tu negde,magicna je.
Jedina vrednost koju mogu poistovetiti sa muzikom,pa cak i spojiti u jedno jeste ljubav prema Zeni.
 

Back
Top