Isključivo muška tema

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Vidim da niko neće da progovori o ovome.A red bi bio,tako da ću ja.

Svi mi kao muškarci želimo da se dokažemo pred devojkama.Na način na koji mi mislimo da je dobar.A šta ako ne uspemo? i doživimo neuspeh.

koliko prisustvo devojke u našim životima utiče na način na koji doživljavamo neuspeh?
Ja češće volim da sam sam,jer prisustvo neke devojke,ako doživim neuspeh,samo više pogoršati stanje.U tom stilu,da li biti sam? možda bi bez njih lakše podnosili,npr nedostatak para.

Eto,malo i mi muškarci da pričamo o stavkama muško'ženskih odnosa.
 
ma meni skroz ok sam....mislim jes da mi nedostaje i sve...i kao volo bi da imam neshto blisko i da mi znachi...al i ovako mi je fino....nema nikakvog cimanja...ne moram ovo ne moram ono....i nema nekih glupih i besmislenih razgovora o koje kakvim milion puta sazhvakanim sranjima...o prvom delu teme ne znam shta bi reko...mislim ne trudim se tako da i nemam nekih neuspeha tako da i ne mogu retji dal mi pogorshva stanje il ne....valjda poqshvati treba kad si siguran da je neuspeh nemogutj...mislim shta sad idemo i radnom pa koja otje...pa kao neuspeh....mislim morash d upoznash nekoga a kad ga upoznash ondak neuspeha nema...mada ima u nekim situacijama kad je sve neshto komplikovano...il neshto
 
Ништа те не разумем.

Да ли се поента своди на то да не треба имати девојку кад ти лоше крене? :shock: :roll: Ваљда ти баш тада треба неко.
 
Cekaj... cekaj... Sta se bojis da se neces dokazati? Kome?
...
To je onda u pitanju samo tvoja nesigurnost... kao kod devojke, ti onda tako brines i da li ces se dokazati u poslu i kod priajtelja... Sto ti to treba?
...
Malo ostrije covece...
Moras da znas ko si i sta si. Moras da budes dokazan samome sebi.
Onda te boli uvo kome treba da se dokazes... Nije devojka ziri da te ocenjuje.
Nego ljubavnica i prijatelj.
...
Ajde malo bolje porazmisli o tome.

(sve to ovo kazem krajnje prijateljski)
 
'Ajde ne gledaj me ovde kao zenko (kao sto si do sada..;-)..)....vec kao prijatelja....
;-)
Slazem se sa Ljubom i Commodorom....
Budi ono sho jesi....dostigni koliko zelish i mozes....
i treba naci (a znam da nije lako...pogotovo u danashnje vreme sponzora i sponzorusha) nekoga ko ce umeti da deli sa tobom i dobro i zlo....i da te u svemu razume..ako vlada iskrena ljubav.....Ali zaista treba...i kao shto Ljuba rece...svima nama treba neko....i u tom dobru i u zlu....a pogotovo u zlu....
Shto se tvog -druga- tice..;-)....imam i ja batu...koji studira ..trenutno..devojka ga razume ..uz njega je..godinama...i pomaze mu...sve deli sa njim...A i ja sam imala decka koji je zavrshavao ispite a ja radila...cak sam mu i diplomski spremala...i pomagala da i nadje i radi buduci posao...
znaci...sve je u izboru te -neke-......;-)
 
Glupo mi je da mi pomaže.Možda ste shvatili poentu posta,Ali nisam očekivao da samo to ja osećam. Većina mojih prijatelja u RL se oseti pogubljenim.
Npr. jedam moj ortak me je zvao da mi kuka jer njemu bivša devojka kukala kako ne može da nađe posao.Kad završi svoj fax.Pa je on onda se uplašio da će ona naći nekog ko želi da je izdržava.
Jer on još uvek nema keša,jer odrađuje civilnu
 
inspirion:
Glupo mi je da mi pomaže.Možda ste shvatili poentu posta,Ali nisam očekivao da samo to ja osećam. Većina mojih prijatelja u RL se oseti pogubljenim.
Npr. jedam moj ortak me je zvao da mi kuka jer njemu bivša devojka kukala kako ne može da nađe posao.Kad završi svoj fax.Pa je on onda se uplašio da će ona naći nekog ko želi da je izdržava.
Jer on još uvek nema keša,jer odrađuje civilnu

Da...ali ako te ZAISTA voli...znace..da ces jednog dana i ti biti tu za nju.....a ako si sa devojkom kojoj treba samo sponzor...pa neka i ode...josh bolje za tebe...znash na cemu si i nisi mnogo izgubio...
ma...samo opushteno...ako nije ona prava...nece cekati i oticice sama...
ako jeste ..ostace sa tobom i razumece te....
opushteno....idealna situacija za -selekciju-....;-)
 
ha, haaaaaa
ma ...postoji i parola....ljubav je za siromashne...ha, ha..po meni nije bas 100% tacna..
ali....uzivaj u njoj...dok mozes....vidish Commodore izgleda ima para...pa ima josh VECI problem zbog toga...ha, haaaaaaa..;-)
 
@ inspi II

"kada me neko pokusava inzerviiiiiiirati...
sa se uopste ne dam isprovociiiiiiiirati...
zauzmem polozaj... u karate stavu...
i bez upozorenja....

SHAKOM U GLAAAAVVUUUUU... !"


... joooj bre Inspi... jel treba ja to da ti pricam?
 
Misliš li da bi bio uspešniji da nemaš devojku?
Imao bi više vremena za sebe, organizovao se bolje?
Onda batali vezu i budi sam. Ako je i ona kao ti, onda možete i da se dogovorite da se viđate dvaput mesešno, ili povodima..sexa, razbijanja dosade, sexa, onda... sexa...
Budi iskren.
Ja ne razumem dvoje ljudi koji su zajedno, a koji nemaju međusobnu komunikaciju.
 
inspirion:
Vidim da niko neće da progovori o ovome.A red bi bio,tako da ću ja.

Svi mi kao muškarci želimo da se dokažemo pred devojkama.Na način na koji mi mislimo da je dobar.A šta ako ne uspemo? i doživimo neuspeh.

koliko prisustvo devojke u našim životima utiče na način na koji doživljavamo neuspeh?
Ja češće volim da sam sam,jer prisustvo neke devojke,ako doživim neuspeh,samo više pogoršati stanje.U tom stilu,da li biti sam? možda bi bez njih lakše podnosili,npr nedostatak para.

Eto,malo i mi muškarci da pričamo o stavkama muško'ženskih odnosa.

Radis polako i sigurno na sebi. Videce ona i sama ko si i sta si, ne moras nikom da se dokazujes. Kome se zuri, siroko mu polje. Preko noci nista ne biva.
Znas, idealno bi bilo da resis sve probleme, vezane za faks, kasnije za posao-egsistenciju( i da ne nabrajam dalje) i da onda, tip top sredjen, uplovis u neku vezu. Ali bez problema, bar u ovom zivotu, se ne moze. Kad tad ces ga imati. I sta onda? Da se femkas pred njom i padas u depresiju, jer si doziveo neuspeh? Pa i to je za ljude. I ne treba ti neka, koja bi da bude sa tobom samo dok si uspesan.
Problemi su prekretnica, kad se veza ili rastura ili ucvrscuje i tu najlakse vidis, da li si izabrao pravu ili si se zesce zayebao. Jeste da se osecas usrano zbog neuspeha, al' ne umire se od toga. Osim, ako ne radis u nuklearki:lol:
 
neverovatno bre.............izbacili su nas sa teme.......a ja bi tako rado komenatrisala da i mi volimo da budemo same i da placemo.........cak bi mu ponudila i rame za suze.........ali nisam pozvana .............:)))
 
Cekam kuma:
Radis polako i sigurno na sebi. Videce ona i sama ko si i sta si, ne moras nikom da se dokazujes. Kome se zuri, siroko mu polje. Preko noci nista ne biva.
Znas, idealno bi bilo da resis sve probleme, vezane za faks, kasnije za posao-egsistenciju( i da ne nabrajam dalje) i da onda, tip top sredjen, uplovis u neku vezu. Ali bez problema, bar u ovom zivotu, se ne moze. Kad tad ces ga imati. I sta onda? Da se femkas pred njom i padas u depresiju, jer si doziveo neuspeh? Pa i to je za ljude. I ne treba ti neka, koja bi da bude sa tobom samo dok si uspesan.

Tako je kume.
Inspi je malo down ovih dana. Ne znam sta mu je.
...
Mnogo bre brine... To nije zdravo za njegov mladi organizam. Treba da iskulira... I da nauci da lane ponekad.

"ovde kome ne porastu zubi... ej kukala mu mati... "
 
AntunTun:
ma meni skroz ok sam....mislim jes da mi nedostaje i sve...i kao volo bi da imam neshto blisko i da mi znachi...al i ovako mi je fino....nema nikakvog cimanja...ne moram ovo ne moram ono....i nema nekih glupih i besmislenih razgovora o koje kakvim milion puta sazhvakanim sranjima...o prvom delu teme ne znam shta bi reko...mislim ne trudim se tako da i nemam nekih neuspeha tako da i ne mogu retji dal mi pogorshva stanje il ne....valjda poqshvati treba kad si siguran da je neuspeh nemogutj...mislim shta sad idemo i radnom pa koja otje...pa kao neuspeh....mislim morash d upoznash nekoga a kad ga upoznash ondak neuspeha nema...mada ima u nekim situacijama kad je sve neshto komplikovano...il neshto
Ovde je u pitanju samo strah i nesigurnost kakvu sliku ostavljate. Nemanje dovoljno ljubavi za druge te uvek odvlači u samoću i apatiju. Ako doživiš neuspeh, pa probaj da ga prevaziđeš, bori se ako ti je dovoljno stalo do sebe i drugih, a ako hoćeš da lenčariđš i da kukaš, onda lepo ostani sam u svom svetu i samozadovoljavaj se ili kukaj nad sobom, šta ti je draže. Neuspeh je kada stalno ponavljaš isto, kukaš i ništa ne menjaš. Zapamti da čovek sebe naj teže menja jer je naj manje objektivan.
 
nazalost iz mog iskustva sam skapirao da najinteresantnije dewojke istovremeno dewojke sa najvise frustracija i kompleksa. ako se previse zaljubis u takvu dewojku do kraja zivota ces ti da se boris sa svim njenim problemima i nikada neces moci da je zadovoljis, a samim tim ni sebe.....
 
Zajedno i u dobru i u zlu vazi i za vezu, ne samo za brak. Stavise, svaka teskoca na koju naletis dok si u vezi je test toga da li je u pitanju prava stvar ili ne. Ako neko nije uz tebe kada ti lose ide, ne zasluzuje te ni kada ti dobro ide. Budi svestan koliko vredis i posten prema sebi. Ne dozvoli da ti bilo ko guzva karakter i guraj ka svom cilju posteno, svom snagom jer tada mozes svakoga da pogledas u oci. Svet se ne vrti oko cash-a, 'ebes pare ako si losh covek. Gledaj stvari pozitivno.
 
Lord of Chaos:
Zajedno i u dobru i u zlu vazi i za vezu, ne samo za brak. Stavise, svaka teskoca na koju naletis dok si u vezi je test toga da li je u pitanju prava stvar ili ne. Ako neko nije uz tebe kada ti lose ide, ne zasluzuje te ni kada ti dobro ide. Budi svestan koliko vredis i posten prema sebi. Ne dozvoli da ti bilo ko guzva karakter i guraj ka svom cilju posteno, svom snagom jer tada mozes svakoga da pogledas u oci. Svet se ne vrti oko cash-a, 'ebes pare ako si losh covek. Gledaj stvari pozitivno.

:shock: U shoku sam jer je to od reci do reci i moje razmisljanje na temu veze. :shock:
 
inspirion:
Glupo mi je da mi pomaže.Možda ste shvatili poentu posta,Ali nisam očekivao da samo to ja osećam. Većina mojih prijatelja u RL se oseti pogubljenim.
Npr. jedam moj ortak me je zvao da mi kuka jer njemu bivša devojka kukala kako ne može da nađe posao.Kad završi svoj fax.Pa je on onda se uplašio da će ona naći nekog ko želi da je izdržava.
Jer on još uvek nema keša,jer odrađuje civilnu
Kakav fascinatan nedostatak samopouzdanja i medjusobne komunikacije... :shock:
 
g-rock:
nazalost iz mog iskustva sam skapirao da najinteresantnije dewojke istovremeno dewojke sa najvise frustracija i kompleksa. ako se previse zaljubis u takvu dewojku do kraja zivota ces ti da se boris sa svim njenim problemima i nikada neces moci da je zadovoljis, a samim tim ni sebe.....
volela bih da ovo objasnis...jer ga ja nisam najbolje razumela a htela sam nesto da komentarisem.pa sam obrisala jer sam mozda pogresno protumacila.
 

Back
Top