Problem sa vlaznoscu i...jos necim

disney_girl

Obećava
Poruka
79
Hi!

izgubila sam nevinost pre 2 meseca, bilo je ok, ulazio je malo po malo i nije bilo krvi.A bol...ocekivala sam jak trenutni bol, a dobila nesto sasvim drugo!On je bio nezan, i polako je ulazio(i njemu je bio 1.put), ulazio je malo po malo i isto tako je bolelo...znaci kako on malo udje, tako me zaboli, ali ne neki bol, vec vise kao pritisak, i tako malo po malo i usao je i posle je bilo lepo.Ali problem je u tome sto je i dalje tako.Kad hoce da udje, mora sasvim polako, isto tako malo po malo,pa izadje pa malo vise udje i tako, jer ja osecam taj pritisak, u stvari kao da se vagina nije sasvim otvorila...Nije mi to bas jasno.Da li posle prvog put treba da ulazi lako ili ovako kako je kod nas slucaj?E sad druga stvar...Kad vodimo ljubav, posle odredjenog vremena dole se osusi(posle 15ak minuta) i onda me boli i nema nista od sexa(osim ako on ne svrsi pre), sto ja mislim da je kratko.Mislim i da znam kako do tog problema dolazi.Ja se napalim mnogo vise na samom pocetku, dok se skidamo, mazimo preko odece itd. nego za vreme oralnog sexa(koji uvek praktikujemo kao predigru).Mislim, prija mi to, ali mi se cini da se se dole susi dok mi to radi, vise nego sto vlazi:))Eh, ja bih volela da mi odmah vodimo ljubav, a on bi izgleda sve polako pa do naksutra:)Ne znam sta da radim povodom tog problema sa vlaznjenjem, da ne kazem susenjem:)Da li je jos neka devojka odavde imala takav problem i kako ga je resila?nemojte samo da mi predlazete one gelove, masti itd.Da li bi mozda pomoglo ako nebismo koristili kondom?(Nema nikakvu polnu bolest a i ja bih koristila pilule)Izvinite sto sam se ovoliko raspisala ali bilo je neophodno da biste razumeli problem:))
 
devojcice draga,sve smo prosle kroz to...nisu samo one koje nisu imale srecu :o
sve je to normalno sto pises...lepo sto ti je decko nezan.nemoj da se brines za otvor,prosirice se vremenom...nekad to traje i vise meseci samo da znas ali nije strasno.sto se tice vlaznosti u pravu si,zena je vlazna dok je napaljena ali u pocetku je normalno da se sve to susi jer ipak.....to je cudna radnja za "nju".moj savet ti je da pokusas da pricas sa njim i da mu kazes sta bi ti volela a sta on,te da se tako uskladite nekako.obicno je situacija ddrugacija,muskarac zuri a zena bi polako...znaci ti si ona retka koja ima srece da ima takvog pored sebe.
nista se ne sekiraj.sve ce se to uskladiti.
 
Hvala svima!

Elem...Cula sam negde da se vise susi ako je sa kondomom, a i logicno je da se pre susi guma nego koza...A pilule svakako hocu da pocnem da pijem, bila sam kod ginekologa, uzela, samo jos treba da se nakanim, ali dobro to je vec drugi problem.Tako da sam mislila, ako pocnem da pijem da batalimo kondom:))Mozda ce onda biti bolje.A oral zelim i volim, samo nekako mislim da bi mi vise odgovaralo posle sexa, medjutim on posle sexa ode da se opere i posle nista dok se ne odmori malo, pa kad on opet zeli sex onda moze:(Ali onda je sve ispocetka, oral pa sex.Ma moracemo da popricamo.Al mi glupo da ga teram da mi pruza oral kad njemu nije vise do sexa.Uf al je to komplikovano:)Sve u svemu, ako vam jos nesto korisno padne na pamet, napisite mi:))Thanx
 
disney_girl:
Hi!

izgubila sam nevinost pre 2 meseca, bilo je ok, ulazio je malo po malo i nije bilo krvi.A bol...ocekivala sam jak trenutni bol, a dobila nesto sasvim drugo!On je bio nezan, i polako je ulazio(i njemu je bio 1.put), ulazio je malo po malo i isto tako je bolelo...znaci kako on malo udje, tako me zaboli, ali ne neki bol, vec vise kao pritisak, i tako malo po malo i usao je i posle je bilo lepo.Ali problem je u tome sto je i dalje tako.Kad hoce da udje, mora sasvim polako, isto tako malo po malo,pa izadje pa malo vise udje i tako, jer ja osecam taj pritisak, u stvari kao da se vagina nije sasvim otvorila...Nije mi to bas jasno.Da li posle prvog put treba da ulazi lako ili ovako kako je kod nas slucaj?E sad druga stvar...Kad vodimo ljubav, posle odredjenog vremena dole se osusi(posle 15ak minuta) i onda me boli i nema nista od sexa(osim ako on ne svrsi pre), sto ja mislim da je kratko.Mislim i da znam kako do tog problema dolazi.Ja se napalim mnogo vise na samom pocetku, dok se skidamo, mazimo preko odece itd. nego za vreme oralnog sexa(koji uvek praktikujemo kao predigru).Mislim, prija mi to, ali mi se cini da se se dole susi dok mi to radi, vise nego sto vlazi:))Eh, ja bih volela da mi odmah vodimo ljubav, a on bi izgleda sve polako pa do naksutra:)Ne znam sta da radim povodom tog problema sa vlaznjenjem, da ne kazem susenjem:)Da li je jos neka devojka odavde imala takav problem i kako ga je resila?nemojte samo da mi predlazete one gelove, masti itd.Da li bi mozda pomoglo ako nebismo koristili kondom?(Nema nikakvu polnu bolest a i ja bih koristila pilule)Izvinite sto sam se ovoliko raspisala ali bilo je neophodno da biste razumeli problem:))
Draga nasa suva curo,I mala milica je imala isti problem.ona je resila privremeno taj problem na sl. nachin: uzmes od tate grafitnu mast za teshka vozila(pritisak po milimetru kvadratnom 4.5atmosfera),najbolja ti je “ina” hrvatska grafitna mast sa zutim poklopcem.nemoj nista da se plasis,nista nece da te boli samo izbegavaj beli donji vesh I mozda neces imati mensruacioni ciklus od 12do36 meseci…ali,medjutim da bi proterala mast probaj da naskochish na tarabu kad pozeleni I ostavi parche tarabe u sebi da se kiseli.kad nabubri onda ce malo da povuche miris “chuces” se na par metara izbegavaj suknju jel moze da probije tkaninu.praktikuj kupanje na potoku dok kamenom razbijas chvarke(mozda ce ti jedno vreme ispadati chvarci,nemoj nikako da ih bacas nek ti majka sashije sheshir pun chvaraka,to nosi I zimi I leti).jedi shto vishe belog luka,nalozi kuci smederevac I stavi veliku kantu vode da se greje,kad voda krene da kljucha zajashi kantu da se malo otkravi(morash da pevash pesmu “sedi mara na kamenu studencu”-pogledaj pod narodno) .ako hocesh da dobijesh vlagu I flexibilnost kupish boshovu bushilicu sa chekicem<montirash dodatak I svaki dan po pola sata daj sebi terapiju.ako ti neshto nije jasno slobodno nam se obrati.volimo te puno zato shto si iskrena I nemash dlake na jeziku I usta su ti suva.vidimo da si dobra devojchica,neiskvarena I bericetna.zelimo ti sve najbolje u buducem sexualnom zivotu. Ljubimo te u oko, I jedi dosta krvavice I kulena. tvoji:
dr.boblica&dr.hoblica
;)
 
Evo ti jedno strucno misljenje veruj mi bices mi zahvalna.

Pod jedan ako tebi ne prija oralni seks i ako te izaziva suprotan efekat to moras decku da kazes,to neka ti bude prvi korak.Odmah predjite na vodjenje ljubavi i na ono sto tebe pali a ako nemas hrabrosti da mu kazes onda na indirektan nacin sama odlozi to i baci se na glavnu stvar.
Drugo.Ne postoji na svetu nijedna devojka koja se u pocetku navlazi pa ne moze opet,ni devojka ni muskarac,i muskarci ovlaze i to ponekad vise nego zene.Sve je stanje psihe,znam slucaj da je devojka vlazila se pri samoj pomisli na jednog decka i nije mogla da se smiri satima ili sve dok ne spava sa njim.Sistemski ti se ne susis zbog nekog problema dole vec je to sve tvoj stanje svesti,uradi nesto da poboljsas to,vidi sta te pali i sta ti prija.
Pilule nisu zdrave,pilule sto ti niko nije rekao NE SMES DA POCNES DA PIJES BEZ GINEKOLOGA i kada hoces da prestanes opet moras da ides kod ginekologa,te pilule su cisti hormoni i sa tim se ne sme igrati NIKAKO,od toga se ostaje sterilan ako upotrebljavas nepravilno.Kondom je ok i ako verujes svom decku sto da ne i bez kondoma.

Valjda sam ti pomogla.
 
Ako ti nije lepo, normalno je da ces da se osusis. Oral ti je malo zajeban, moja bivsa je obozavala da joj to radim, a ova sad vise voli da je mazim...? Vrag bi ga znao. Nekad joj padne i da joj lizem. Kako joj se navrne. Ali ona trazi to od mene, to se ne podrazumeva. Isto vazi i za pusenje. Nekad mi nije do toga, iako je naucila kako to dobro da radi.
Kad je seks u pitanju, nekad mozemo i sat vremena a ona je mokra da ne verujes, onda opet, i za 10 min se osusi. Mada je meni lakse da svrsim kad je malo suvlja, tj, kad krene da se susi. Tako da nam ne predstavlja problem. Taman kad ona krene da se susi, ja svrsim.
S druge strane, problem je kad po treci put meni bas mnooogo treba da svrsim...
Odustanemo i mi ponekad.
U prevodu, sve je to okay. Relax.
A podmazivanje drugim sredstvima (meni je ipak pljuvacka omiljena...) takodje dolazi u obzir. I radi :D
PS, kad spavamo sa kondomom, tokom njenih kriticnih (najplodnijih) dana, onda se osusi za 5 min. TOTALNO ima veze. Opet, zavisi koje kondome koristis... Promeni vrstu kondoma, probaj one DUREX, okay su... Jedini sa kojim se nije osusila citavih pola sata ;)
Ja inace ne volim kondome, ali sta je tu je. Osecaj je nula...
Vama, opet, nije bitno, osim cinjenice da se osusite.
Ajde, devojke/zene, koliko sam u pravu? I mene interesuje...?
 
disney_girl:
Hi!

izgubila sam nevinost pre 2 meseca, bilo je ok, ulazio je malo po malo i nije bilo krvi.A bol...ocekivala sam jak trenutni bol, a dobila nesto sasvim drugo!On je bio nezan, i polako je ulazio(i njemu je bio 1.put), ulazio je malo po malo i isto tako je bolelo...znaci kako on malo udje, tako me zaboli, ali ne neki bol, vec vise kao pritisak, i tako malo po malo i usao je i posle je bilo lepo.Ali problem je u tome sto je i dalje tako.Kad hoce da udje, mora sasvim polako, isto tako malo po malo,pa izadje pa malo vise udje i tako, jer ja osecam taj pritisak, u stvari kao da se vagina nije sasvim otvorila...Nije mi to bas jasno.Da li posle prvog put treba da ulazi lako ili ovako kako je kod nas slucaj?E sad druga stvar...Kad vodimo ljubav, posle odredjenog vremena dole se osusi(posle 15ak minuta) i onda me boli i nema nista od sexa(osim ako on ne svrsi pre), sto ja mislim da je kratko.Mislim i da znam kako do tog problema dolazi.Ja se napalim mnogo vise na samom pocetku, dok se skidamo, mazimo preko odece itd. nego za vreme oralnog sexa(koji uvek praktikujemo kao predigru).Mislim, prija mi to, ali mi se cini da se se dole susi dok mi to radi, vise nego sto vlazi:))Eh, ja bih volela da mi odmah vodimo ljubav, a on bi izgleda sve polako pa do naksutra:)Ne znam sta da radim povodom tog problema sa vlaznjenjem, da ne kazem susenjem:)Da li je jos neka devojka odavde imala takav problem i kako ga je resila?nemojte samo da mi predlazete one gelove, masti itd.Da li bi mozda pomoglo ako nebismo koristili kondom?(Nema nikakvu polnu bolest a i ja bih koristila pilule)Izvinite sto sam se ovoliko raspisala ali bilo je neophodno da biste razumeli problem:))
To je samo tvoj grč i strah da će te boleti pri prodiranju, tačnije od takozvanog pritiska. Oslobodi se straha i nema problema. Osloboditi se straha je teška stvar, ali shvati da je priroda sve lepo regulisala, samo ti nemoj biti u grču i sve će biti podmazano, uživaj bre i isključi mozak i podsvesna očekivanja, voli ga i voli njegovu alatku i videćeš da problema nema.
 

Back
Top