kad boli a ni anestezija ne pomaze

losa_mala

Zainteresovan član
Poruka
147
mislim da je vise smorno razglabati statistiku,i polemisati kakvi su muskarci kakve su zene,ko koga i kad treba da *ebe...
sta vas je do sada najvise poredilo: raskid bez razloga,prevara,tuca,ponizavanje,*ebanje u zdrav mozak...?????
da li vas jos uvek po neki raskid boli,ali onako jako,da pretrnete od bola i pocnete da jecate u sebi???
ili ce ponovo da bude onih koji su face i sve to muski da pretrpe i kazu kako im se to nikada nije dogodilo???
 
sinnke:
A kiss stvarno si zena za obozavanje :D:D:D:D nego sramota me je da mi zena plati a ja zalim za parama. E znas koliko sam ih ja zbog toga propustio, ali me i boli uvo ne zalim.

E znas i sam da ces zaliti ako ovu propustis, zato ne stidi se, vodim te i u Fransh ako treba, kafa je super tamo, veruj mi ;)
Ipak, takav lik zasluzuje samo najbolje kafe u gradu :D

P.S. ObozaJem i ja tebe al samo nemoj da se sad uobrazis ;)
 
Kiss_me:
E znas i sam da ces zaliti ako ovu propustis, zato ne stidi se, vodim te i u Fransh ako treba, kafa je super tamo, veruj mi ;)
Ipak, takav lik zasluzuje samo najbolje kafe u gradu :D

P.S. ObozaJem i ja tebe al samo nemoj da se sad uobrazis ;)

Ja sam uvek imao kompleks vise vrednosti tako da se necu uobraziti. Vise nemam taj kompleks sad imam samo neizlecivu frustraciju od plate.
 
losa_mala:
mislim da je vise smorno razglabati statistiku,i polemisati kakvi su muskarci kakve su zene,ko koga i kad treba da *ebe...
sta vas je do sada najvise poredilo: raskid bez razloga,prevara,tuca,ponizavanje,*ebanje u zdrav mozak...?????
da li vas jos uvek po neki raskid boli,ali onako jako,da pretrnete od bola i pocnete da jecate u sebi???
ili ce ponovo da bude onih koji su face i sve to muski da pretrpe i kazu kako im se to nikada nije dogodilo???

Значи...ако бих сад рекао да ми се није десило...онда сам мушки претрпео и фаца сам? Или сам биће без осећања. :shock: :?

...једноставно некима се то није дешавало...
 
losa_mala:
mislim da je vise smorno razglabati statistiku,i polemisati kakvi su muskarci kakve su zene,ko koga i kad treba da *ebe...
sta vas je do sada najvise poredilo: raskid bez razloga,prevara,ponizavanje,*ebanje u zdrav mozak...?????
da li vas jos uvek po neki raskid boli,ali onako jako,da pretrnete od bola i pocnete da jecate u sebi???
ili ce ponovo da bude onih koji su face i sve to muski da pretrpe i kazu kako im se to nikada nije dogodilo???

sve ovo sto si navela boli...ali prodje. bitno je samo da ucis...i pamtis. i da nikada ne dozvolis sebi da dva puta padnes na istu foru....
 
Setite se mog prethodnog potpisa ispod postova.
Podseticu vas:

Ingen form av vanligt misslyekande varked sjukdom, eller ruin eller måntag i ytrekt så grymt och djupt eko i det undermendventa som eh skilsmässa.
Det vodrör direkt all ångests ursprung och väcker den till liv.
Met ett enda hugg frögner den så djupt som liver överhuvuntaget når.

Nijedna stvar, bilo da je u pitanju zdravlje ili posao ne odzvanja tako nemilosrdno kroz podsvest kao rastanak.
Oživljava patnju dosežući njen vrhunac.
I jedan udarac može boleti više nego čitav život.

The Oath.
 
Ja nikad skoro nisam patila pri raskidima.
Nekako to postane univerzalno.
Svede se na dovidjenja-prijatno.
Ali onda sam psle raskida dozivela OSVETU.
Nisam sigurna koliko je to potkelo od njega,ili njegovog drustva,..
Ali nismo klinci,pa kazes pa treba da se posle i preduge veze probudis i kazes AJ SJEBEMO SVE STO MOZEMO ONOM KRETENU KOJI ME OSTAVIO.
Najvise me je izbacila iz koloseka kolicina lazi i intriga koja je nastala.
Ostavilo je gorak ukus kad se setim veze,koja je bila divna.
Time nista nije postignuto,osim da lepe trenutke koje smo imali potre da budalastina na kraju.
 
Ja sam jednom patio da je to bilo za umreti i patnja je dugo trajala razvukla se na citava 3 dana 2 sata i 25 minuta.
Kad se samo setim koji je to cemer bio au sve me ponovo boli na samu pomisao.
Boze znam da sam jak ali molim te da mi se to vise nikad ne desi a i ako se desi neka bude smanjeno na 1 dan 6 sati i 2 minute.
 
Ne mogu da verujem na odgovore forumasa na ovu temu.
Citam sve,i gledam kako je sve drugo,osim Vas Samih povredjeno.
Klin se klinom izbija,,,,,,ne pati se pri rastancima,,,,,svodi se sve na to da se njegovo drustvo osvetilo nekome,
Ej,ljudi,to je UNUTRA,unutra,i to krvnicki boli i nema leka za to.
Ali vi ste ga pronasli tako sto zaobilazite tu patnju,taj udarac kako sam ja nazvao,ali on zivi u svima,i to je nepobitna cinjenica.
Cemu okretati cinjenicu na ponos.Samo da bi se izbegla patnja ili sta vec?
Zar niko od vas ne zna da trpi bol i da iz te iste patnje izvuce se mnogo jaci i spremniji za NAPRED,za neku bolju ljubav?
 

Back
Top