Lajneri u boji

Ajlajner je najbolje koristiti u crnoj ili braon boji. On ima funkciju da poveća oči i jako je definisan na kapku. Ako baš želiš neku boju na očima, probaj da ih crtaš kreonom - to je mnogo bezbolnije.
 
Uz tamne oči ide sve

meni se bar sviđa
super lilavo i rozle
inače rozle volim samo kao detalj
zelenkasto-srebn

možeš betty sve, misliš da bi neko smeo nešto da ti kaže

probaj pa da vidiš reakcije
namackaš se kao prava i osmatraš reakcije
i tako će te videti oni koji te znaju, pa će pasti u quvestion
"NE, ipak ne znam na šta je sve spremna"
doduše oni koji te ne znaju zapitaće se da li uopšte da te upoznaju
ali ako imaju herca :lol:
 
Za tamne oci - ako ces da biras izmedju braon i ljubicaste - onda ljubicasta (nije to moja boja nikako ,ne kazem ti zbog toga). Ako su ti i kosa i obrve bas tamne ona je to pun pogodak.

Nekada je bilo u Bazaru - podela zena (misli se na ten, boju kose, ociju...) po godisnjim dobima, i preporuka sta ide uz koje god. doba. Po tome si ti draga - ZIMA (sve nijanse plave, tamno zelena, ljubicasta)...niko me nije pitao (al sto da ne kazem) ja sam JESEN i smem i braon, i zlatnu, i boju cigle, bakarnu....)...

A sto koristis alajner? Ajde probaj bez njega. Samo senka i maskara. Jedva sam uspela da koleginicu nateram da proba bez njega. Lepsa je 100x ! A kukala je samo tako - te oci ko klikeri, te ko da je gola bez njega....a sada joj je strava...malo se igraj sa senkama, mozes sve da izvedes a mnogo lepse izgleda, nekako mekse, manje napadno za dan, za posao. A uvece se ponekad casti....zimo jedna!
 
tasicka:
Za tamne oci - ako ces da biras izmedju braon i ljubicaste - onda ljubicasta (nije to moja boja nikako ,ne kazem ti zbog toga). Ako su ti i kosa i obrve bas tamne ona je to pun pogodak.

Nekada je bilo u Bazaru - podela zena (misli se na ten, boju kose, ociju...) po godisnjim dobima, i preporuka sta ide uz koje god. doba. Po tome si ti draga - ZIMA (sve nijanse plave, tamno zelena, ljubicasta)...niko me nije pitao (al sto da ne kazem) ja sam JESEN i smem i braon, i zlatnu, i boju cigle, bakarnu....)...

A sto koristis alajner? Ajde probaj bez njega. Samo senka i maskara. Jedva sam uspela da koleginicu nateram da proba bez njega. Lepsa je 100x ! A kukala je samo tako - te oci ko klikeri, te ko da je gola bez njega....a sada joj je strava...malo se igraj sa senkama, mozes sve da izvedes a mnogo lepse izgleda, nekako mekse, manje napadno za dan, za posao. A uvece se ponekad casti....zimo jedna!

ma ne, darling, nemam tih problema u stilu da ne mogu smeće da vodim u šetnju do kontejnera bez scenske šminke .) :) :)
Može i bez išta, samo zavisi od prilike do prilike.
Znam za tu podelu, ali je ne poštujem (ne mogu za zamislim PLAVO na svojim očima). A zlatno je ok ali samo ako sam naspavana i čista mi je kosa.
Ali super je kombinacija neka dobra senka (trenutno mi je bordo ali sedefasta, totalno šik, pa sa malkice zlatne po obodima kapaka, čisto da umekša!) sa puno maskare - dolly style, to je baš...izgledam ko nevinašce :P

ljubičasto na (mojim) okama prilično dobro ide, provereno, nego ne znam za lajner, jel to uopšte postoji u violeNtnoj boji? A braon me strah jer su mi oči tamne pa da ne ispadnem ko seoska snaša u pokušaju mackanja :roll:


A kreon ne vredi jer ga razmažem, hahahaha...ozbiljno. Nestane mi onaj mačji repić ode u očin šmira :lol: Bolje ondaK samo maskara, bar se neće razmazati.

klara, šta ti tačno imaš protivu mene i zašto plašiš ove dobre ljude blagočestivom rajskom dušicom Beti? :D
Ni ja ne želim baš sve da upoznam, ne moraš ih rasterivati unapred: ako zatreba zvaću te da mi odradiš taj negativan PR :P
 
postoje lajneri "moiree" od ysl,ima raznih boja ljubicasta ali ne ona svetla nego onako zamucena,pa maslinasta,siva i sva tako.
gde je sad baba?ona sve to uredno nadje i postuje
a lancome imao neki koji se zavo rainbow bio je super ali mislim da se to vise ne pravi
 
...Iju, larma na sokaku, nije shala...;) :D...E, ako sam se izvlacila ispod Bioptron lampe cherez neke uncutarije...:lol:...Huh, k'o sto medena77 lepo imputira - gerijatrija odradila domaci i evo link-eta za YSL moiree eyeliner-e:

http://www.perfumebay.com/brands-y-...laurent-eyeliner-moire--liquid-eyeliner-.html

http://www.douglas-ysl.com/commun/d...+-+LIGNE+OR@name=douglas@rep=commun@langue=de

..Ima bas 'nako leeepih farbi deco - doduse, jedared sam samo imala podbacaj sa eyeliner-om i mudro zakljucih da nisam rada prepadati decu i trudnice po shorovima...Jeste...Ono sto je, na priliku, 'trendy' ove sezone su maskare u neortodoxnim farbama (ponekad bas prozimam...:lol: ) - uz malo drugaciju tehniku nanosenja...Elem, celom duzinom trepavica se nanosi klasicna (crna, smedja ili siva) njansa a samo se vrhovi (trepavica, to jest :p) premazuju nekom od dole priheftanih nijansi - ili se ovaj postupak izvodi samo na jednom kapku po izboru (probajte da li vam vise odgovara da se zasarenite 'na gore' ili 'na dole' :D)...Mozete naneti ovakvu maskaru i celom duzinm trepavica, ali takodje samo na jednom kapku po izboru...Nema kukumavcenja da se ne bi razlivale bojeeee...:p
...P.S....Osim ove skuplje Lancom-ove tvorevine, moze se nabaviti i tranziciona varijanta - doduse ne istih nijansi i nevelikog izbora - kod Avon-a, na primer...Srecno...:)
 
hanibal77:
e bako nije u redu ja ovde savetujem ljude a ti dajes link ka sajtu douglasa,naseg zakletog neprijatelja :p
ako hoces evo ti site moje firme pa linkuj na nas ;) imaju benefitovu sminku i sve americke zezalice
www.sephora.fr


...Eto slatka kakva je gerijatrija, pogan jedna, pa se posle zalimo sto nam mladez ne ustaje u prevozu...:lol: :p...Evo malo ekonomske propagande za tvoju firmu - stvarno ima odlican izbor kozmetike i konkurentne cene :D - za nas koji spikamo a ne parlamo - www.sephora.com - nekoliko odlicnih eyeliner-a i dobar izbor nijansi:

http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P55312&shouldPaginate=true&categoryId=S10505 - Bourjois

http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P56801&shouldPaginate=true&categoryId=S10505 - Styla, 2in1, mascara&liner

http://lancome.sephora.com/_us/_en/...~0~logon~0&jsessionid=XFJEYKV0UNIMRLAUCJBRXCQ - Lancome

...I odlicna set od 4 senke u aktuelnim bordo/ljubicastim nijansama - Guerlain:
 
bravo bako,nek ti povecaju penziju za ovo.
na ovaj artliner sam mislila za onu boju rainbow.on je superiska za pocetnice i pocetnike jer je aplikator od sundjera a ne od dlaka pa se lako nanosi,nema sanse da se pogresi
 
bejbica:
Hanibal77, nikako da provalim jesi ti vizazistica ili radis u parfimeriji?
radim u parfimeriji,al kod nas rad u parfimeriji podrazumeva malo vise toga od dodavanja robe sa police i kucanja na kasi tako da se moze reci da sam malo sminkerka malo savetnik za negu malo ambasador marki sve po malo :lol:
 

Back
Top