zelene oci zelene

vispak

Primećen član
Banovan
Poruka
973
http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/tznews/alija1.jpg

Sarajevski aerodrom dobija ime po Aliji Izetbegoviću
18.oktobra svečana promocija Međunarodnog aerodroma ˝Alija Izetbegović˝

Međunarodni aerodrom Sarajevo svečano će biti promoviran u Međunarodni aerodrom "Alija Izetbegović" Sarajevo 18. oktobra u sklopu obilježavanja druge godišnjice smrti prvog predsjednika Predsjedništva BiH, izjavio je danas na konferenciji za novinare u Sarajevu član Predsjedništva BiH Sulejman Tihić

I u drugim gradovima širom BiH u toku su pripreme za obilježavanje ove godišnjice, te se očekuje da, između ostalog, po Aliji Izetbegoviću dobiju ime tuzlanska ulica u kojoj se nalazi sjedište Vlade TK-a, a u Bihaću Gradska aleja.
 
Sretne Mujo Hasu i vidi da je ovaj sav u depresiji pa ga pita :
-Sto je haso?
-Ma pusti, lose je. Financijski sam propao, bolan
-Pa kako to?
-Pa eto, moro sam platiti kemijsko ciscenje aviona.
-Pa sto?
-Eto, doslo mi muka u avionu i ja krenuo prema wc-u.
Kad ono wc zauzet. Nisam vise mogo izdrzat pa ja objasnih stjuardesi u cemu je problem
i ona mi dadne paprinatu vrecicu.
Napunio ja tako vrecicu do vrha tako da se stvorila povrsinska napetost.
Tek tada sam primjetio da cijeli avion gleda u mene pa ja malo srknuo..... :lol:
 
Pa za one koji nemaju pojma ni sa cim i citaju samo dnevnu stampu, da. E sad znas bilo bi uzivanje onako, sednes u kafance, svinjska rebarca, teletina, jagnjetina, ko sta voli, vince, salatice, zavalis se i gledas TV prenos. Kafane bi procvetale, niko ne bi izlazio odatle :lol:
 
Алија је сам изјавио да је санска коза. Да Туђман и Милошевић све одлучују...
А што се Сарајева тиче, виспак да ли стварно мислиш да је некоме овде стало за тај аеродром. Ја сам Сарајка па ме боли уво за то и то немаш појма колико. А замисли тек Србијанцима колико је свеједно.
Чудно је колико сте прљави,мој деда садио енглеску траву,како сте ми упали на имање тако сте поорали ту траву и посадили купус.Да не причам о другим стварима и на штс вам личе градови поред Сарајева. Високо је било губаво и прије рата,а камо ли сада. Могу да замислим тек какав је Илијаш од када сте упали тамо. Јој заборавих Брезу,то је некада била прелепа варошица,а сада...
А и смрад на лојштину вам је неподношљив... Ви неки муслимани???? Види мало Арапе па да видиш,највише вам они цркавају од смеха.
 
vispak:
dobro dosli na medjunarodni aerodrom Alija IZETBRGOVIC

za one koji neznaju,ovaj gospodin je bio prvi Predsjednik Bosne i Hercegovine izabran voljom svih njezinih gradjana drzave Bosne.


И????
Ево цркла сам од муке што је то тако... Сада ћу да дигнем демонстрације ... Просто већ годину дана размишљам како ће се звати сарајевски аеродром...
 
slayer:
И????
Ево цркла сам од муке што је то тако... Сада ћу да дигнем демонстрације ... Просто већ годину дана размишљам како ће се звати сарајевски аеродром...
ZNAM JA DA TI NECES CRCI OD MUKE,VOLIS TI BOSNU,RODNA GRUDA JE NAJDRAZA..SAMO VAS RASO NAGOVORI NA PRLJAV POSAO
 
vispak:
ZNAM JA DA TI NECES CRCI OD MUKE,VOLIS TI BOSNU,RODNA GRUDA JE NAJDRAZA..SAMO VAS RASO NAGOVORI NA PRLJAV POSAO

Наравно да волим Босну... А шта нас је то Рашо натерао. Нас није ништа... Мислим да је Рашо био превише благ.
 
slayer:
Наравно да волим Босну... А шта нас је то Рашо натерао. Нас није ништа... Мислим да је Рашо био превише благ.
ne bih se bas reklo,ako je iko bio blag onda je to bio rahmetli Alija Izetbegovic..ne moj zaboraviti da su i Bosnjaci mogli napraviti velikog belaja,jer je bilo dosta pravoslavnog zivlja na teritoriji koji je kontrolisala Armija Bosne i Hercegovine.
da li si svjesna da s tvojimtvrdnjama i podrsci Karadzicu radikalizujes sve i jednog Bosnjaka.a rat se moze u Bosni uvijek ponoviti.i nemoj biti bas toliko samouvjerena,kakav bi bio ishod..sad je mnogo vise oruzja u Bosni i to dobrog i kvalitetnog..a Bogami se i odnos snaga promijenio,pa ti sada razmisli.samo da ti skrenem paznju;ovi sto su pocinili genocid sada odlezavaju kaznu u hotelima,pa moze se naci neki koji kaze,pih,zenevske konvencije,vidi ovih ko hadzije uzivaju,zajebavaju se na sudu,dobiju po desetak godina,pa sto nebi i ja povaljao nahiljade da se osvetim za Srebrenicu i tako tuk na utuk.jel' to zelis Ilijasanko..bivsa!!!
 

Back
Top