Sve su zene sponzoruse...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samantha Jouns:
E povraca mi se o ovakvim temam....mislim da ih vec ima previse na ovom forumu.
A mene licno mrzi da branim svoju zensku stranu jer vi muskarci ....................ma ne vredi ni da pisem...

I meni se Samantha povraca na sponzoruse, ali se suzdrzavam :D:D sta mislis kad bi hodao po gradu i vidim sponzorusu i ispovracam se po njoj kako bi bilo kul:D:D:D:D
 
Samo mi nije jasno zasto zene popizde na to? To me seca na sumske ose, jednom kao klinjo sam nasao njihovu kucicu u obliku lopte i ubo je stapom, nayebo sam ko zuti mrav u crnom mravinjaku odjednom me njih sest ugrizlo.
Pustite nas muski deo foruma da komentarisemo ovaj nekad davno fenomen a danas normalna stvar.
 
sinnke:
Samo mi nije jasno zasto zene popizde na to? To me seca na sumske ose, jednom kao klinjo sam nasao njihovu kucicu u obliku lopte i ubo je stapom, nayebo sam ko zuti mrav u crnom mravinjaku odjednom me njih sest ugrizlo.
Pustite nas muski deo foruma da komentarisemo ovaj nekad davno fenomen a danas normalna stvar.

Popizde, zato sto bi ga svaka izduvala za 50 evra al da to niko ne sazna.
 
sinnke:
Mislio sam ako hoces da zajedno povracamo. Popnemo se na most i pljuuuuuuuuus po sponzorusama.
Ma ja se salim da nema sponzorusa zivot bi muskima bio dosadan i nezamisliv.

Mozemo zajedno.....:D
ali ne svakim muskarcima...da nema sponzorusa zivot bi bio dosadan onim muskarcima koji imaju stomacinu do clanaka i ne .ebu nista + jos su ruzni a imaju para, a nece da plate prostitutke...ved da imaju DEVOJKU........a sta kazes Sinnke?
 
joj efendija znas na sta me ti podescas?
na malog zdepastog bucu u razredu koga svi lupaju po glavi a on iz nemoci kupi toliki bes da sa prozora svima prospe prljavu vodu po glavama. oni se onda jos vise naljute pa ga iscebaju ... i tako u krug, al mali zdepasti buca do kraja zivota ostane isfrustriran i namcor :lol:
 
snoshaj efendija:
Dovoljno znam, po nicku i fotki u profilu. Iskusnom forumskom vuku koji je ovde bio dok si se ti muckala u jajima i koji je vodio bitke sa mnooogo jacim likovima od tebe, neke stvari ne mogu da promaknu.

hahsahhaha pa vremena se menjaju a sa vremenom i ljudi i navike i sve okolo...tako da ponekad nickovi i fotke nemaju veze sa stvarnim zivotom....i ja ne vodim bitku.Ti si krenuo da napadas....mislim da nije u redu ako si postavio temu i trazio komentare onda ih prihvati takve kakve jesu a ne da podjebavas svakoga ovde ko napise nesto protiv tvom misljenju i mislim da je ova TEMA VEC BILA!!!
 
samo malo pitanjce... Jeste li sigurni da znate o chemu prichate?
Taj termin , SPONZORUSHA , su smislile one koje ne vode rachuna o sebi , iz nekog razloga , koji je obichno chista neobrazovanost; i oni koji sebi ne mogu da priushte da pored sebe imaju zhenu koja zna i brine o sebi :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top