video karta

jel to ono sto pise bus width?
aj molim te odgovori sto pre posto mi tu pise 64-bit (zato sam i trazio da proverim posto mi je nesto bilo sumnjivo) pa da gledam da reklamiram
 
e sad pre nego sto odem da reklamiram da postavim jos jedno pitanje.
U pitanju je gforce 6200
jedan drug mi je rekao da su svi modeli te karte 128-bitni ali onaj podatak malopre koji sam video kaze 64-bitna.
Da li se neko razume u taj model karte i da me malo uputi u varijante ove video karte.
Posto je subota imam vremena do ponedeljka da reklamiram pa bih zeleo da imam sto vise informacija.
Hvala unapred.
 
Naravno da ima gomila 6200 sa 64 bitnom memorijskom magistralom. Jednostavno trazi kartu sa 128 bita!
Probaj da njadjes Leadtechov model koji se otkljucava i sjajno klokuje!
 
to sto sad pitas si trebao pre kupovine da isproveravas bilo bi ti lakse veruj mi na rec. Tako radim poslednjih 5 godina i uvek kupim ono sto ja hocu a ne sta mi "prodavac" uvali. Ponekad su prodavci zeleniji od kpca a kad ni kupac ni prodavac nemaju pojma o cemu je rec onda pocinje komedija.
Sto sam naravno doziveo
 
NICS:
to sto sad pitas si trebao pre kupovine da isproveravas bilo bi ti lakse veruj mi na rec. Tako radim poslednjih 5 godina i uvek kupim ono sto ja hocu a ne sta mi "prodavac" uvali. Ponekad su prodavci zeleniji od kpca a kad ni kupac ni prodavac nemaju pojma o cemu je rec onda pocinje komedija.
Sto sam naravno doziveo

ma tako i ja kupujem nego je ovo bila zamena. moja karta se bila pokvarila i posto je bila u garanciji zamenili su mi ali posto nije bio taj model (5200 ultra) ponudili su mi ati 9550 gamer cista zamena ili 6200 uz doplatu od 1000 din i ja sam to izabrao
 

Back
Top