Koliko litara...

ako je neko na ovom forumu dovoljno struchan za ovo pitanje....ja pojedem i forum i njega....chak se pitam dal mozhe neko biti struchan pa retji kolko padne kishe ako nije pljusak nego onako osrednje...
 
Ovo nije shala, ovo je ozbiljno pitanje od vitalnog i strateshkog znachaja za opstanak mahovine i prezivljavanje sitnih beskichmenjaka i na kraju samih nas. Predlazem da se ugovori izlazak na teren i da se na licu mesta organizuje prizivanje ni velikog, ni malog, vec apotekarskom vagom merenog ,osrednjeg pljuska,bez grmljavine ,niskog aciditeta.Uz pomoc dva svedoka bez kishobrana (da ne remete objektivnost) utvrditi standard
(POK)ISO 2005. :|

Gljiva Shta Je Meni Danas :confused:
 
da....
pa bre choveche pogledaj priruchnik "merenje litraze kise na 1 kvm, ako kisa pada neprestano sat vremena"
imas tu lepo objasnjeno i za kishicu, pljusak, onako srednju....i sve to na samo 250 strana...a cena - prava sitnica...


ebem ti pitanje:lol:
 
Mene više interesuje sledeće: kad popiješ tri-četri piva, pa ti u stomaku počne da se nešto prevrće i bućka, pa hteo-ne hteo moraš u klonju, da li ćeš da istreseš đusa
a) istu količinu,
b) manje,
c) više od toga?

(ako padne neki sex između - pitanje se ne važi)
 
The Edge:
Mene više interesuje sledeće: kad popiješ tri-četri piva, pa ti u stomaku počne da se nešto prevrće i bućka, pa hteo-ne hteo moraš u klonju, da li ćeš da istreseš đusa
a) istu količinu,
b) manje,
c) više od toga?

(ako padne neki sex između - pitanje se ne važi)
pod b)

@antuntun - lupila sam...
 

Back
Top