Aleksej vs Hemi

Ljudi, vi uopste ne shvatate dubinu sukoba! Nije u pitanju samo naseljski ""urbani seljak vs limanska pimp legenda"", nego je u pitanju borba izmedju mraka i svetla, izmedju kulture i primitivizma izmedju buducnosti i proslosti....

Stojim na megdanu, braneci ideale i ideju progresivnog modernizma, altruizma, filantropije, estetizma, hedonizma, urbane tradicije i kulture u najboljem smislu kao i grb, zastavu i himnu, velike, svete i nezavisne Limanske Drzave! Sa druge strane, ima protivnika koji je ipak samo prljavi varvar i koji ne moze ni da izgovori pola od onoga sto sam sad napisao... :lol: mislim, sta reci?!?!?!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
HEMI 426:
Ljudi, vi uopste ne shvatate dubinu sukoba! Nije u pitanju samo naseljski ""urbani seljak vs limanska pimp legenda"", nego je u pitanju borba izmedju mraka i svetla, izmedju kulture i primitivizma izmedju buducnosti i proslosti....

Stojim na megdanu, braneci ideale i ideju progresivnog modernizma, altruizma, filantropije, estetizma, hedonizma, urbane tradicije i kulture u najboljem smislu kao i grb, zastavu i himnu, velike, svete i nezavisne Limanske Drzave! Sa druge strane, ima protivnika koji je ipak samo prljavi varvar i koji ne moze ni da izgovori pola od onoga sto sam sad napisao... :lol: mislim, sta reci?!?!?!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Znas moram da te pitam, jel ti imas jajastu glavu? To bi objanislo tvoje ponasanje.

Primetio sam da mnogi limanci imaju jajastu glavu (izdyzenu unazad), pa kada vidim tvoje postove, skontam da je toi verovatno razvijen neki deo u mozgu koji je namenjen za kenyanje na usta, i lupetanje gluposti. ;)

Ne moras da branis liman, ne brini nece niko da napada tu, nije strateski bitan. To kao kad bi neko napadao severni pol :shock: ili pustinju gvadalahare....
 
Eh kako ja vidim stvari....

Sa jedne strane ja, urbani heroj, legenda, DJ, ing., buduci dipl.ing., samuraj modernog doba, sa teritorije Novog Naselja, prostranstava i uredjenih livada, sirokih urbanizovanih ulica, zgrada u najlepsim bojama sveta, sa crvenim krovovima od crepa, sa cistim i mirisljavim liftovima, u kojima nisu porazbijana ogledala... Poznavalac borilackih vestina, i rukovanja tradicionalnim i modernim oruzjuma, a iznad svega intelektualno nadmocan nad protivnikom....

Sa druge strane, naduvani, polupismeni, kvazi-nobles kome je najpametnije sto ima da kaze vezano za njegov deo grada, u kom je rodjen samo sticajem, po njega nesrecnih okolnosti... Deo grada koji truli... Truo kao i temelji zgrada (onih koje su izgradjene) i memljiv kao podrumi vi hodnici zgrada na istom, siv kao one zgrade oko pijace.... Zarastao u ambroziju, sa komarcima koji im ne dozvoljavaju da nocu izlaze iz zgrada.

Pokusaji vise vrste sa Novog Naselja da kolonizuju, i donesu kulturu i sevremene tekovine na zapostavljeni deo grada Liman, koji vec odavno propada, smatra se ovde kao NAPAD....

Od kad je srusen most slobode liman potpuno propade jer je izgubio i onu jedinu svrhu koju je imao pre toga, da se prolazi tranzitno, kroz njega.... Tako su i ljudi na istom pretrpeli ozbiljne posledice u vidu asocijalizacije i depresije, i evoluirali u nizu vrstu....


:!:

Tuzno ali i prakticno, ovim tempom ako ih zatvorimo u rezervat, za 100 godina cemo imati nacionalni park "Liman" i dolazice turisti iz svih krajeva Evrope, da to vide... :lol: :lol: :lol:


Hemi, ti bi mogao da dobijes tu i neku funkciju, posto si bio dobar. :wink:
 
Hemi ( aka Drty Harry ) vs Alexej ( aka Bruce Lee )

eastwood-dirtyharry2.jpeg


vs

Enter.jpg
 
sreli se drty i bruce na ulici, u centru i harry potegne Magnum 44 a bruce pocne da bezi. harry ga stigne, satera u cosak i kaze:


Drty Harry " do you feeling lucky....punk!" BANG, BANG,BANG!
Bruce : kuku, lele, sad sam gotov....umirem! ( ali na kineskom )


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
nesons:
Ne znam koliko borilacke vestine mogu da se primene protiv UTOKE koju HEMI nosi ?

Ali valjda je Aleksej savladao vestinu MATRIXA , pa ce se snaci u borbi sa zrnima olova !?
:lol: :lol: :lol:


Utoka je OK, samo ja preferiram kalsnjikov, kao i svi rusofili, i oni koji znaju koje je oruzje najbolje! ;)
 
HEMI 426:
sreli se drty i bruce na ulici, u centru i harry potegne Magnum 44 a bruce pocne da bezi. harry ga stigne, satera u cosak i kaze:


Drty Harry " do you feeling lucky....punk!" BANG, BANG,BANG!
Bruce : kuku, lele, sad sam gotov....umirem! ( ali na kineskom )


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A kada si se probudio prva misao ti je bila da nisi platio reket.....

Ali zivot je u pitanju, i dok je jos glava na ramenima odlazis brzo kod ortaka, pozmljujes 10.000e i sedas u auto da odes do menjacnice da promenis u rublje....

Ali na raskrsnici caralazara i bulevara na semaforu staje pored tebe crna lada niva, sa zatamljenim staklima otvaraju se vrata i rafal iz kalasnjikova (scena kao iz filma 'dan obuke') prepolovljuje tvoj mustang (koji jos nije ni otplacen!)... Staklo prsti na sve strane, limarije je uzbusena, auto presecen na pola....

Lada niva se potpisuje i odlazi u pravcu Novog Naselja, dok krov i stakla vibriraju od woofera... :twisted: :twisted: :twisted:

U daljini se cuju pandurske sirene.... :wink:
 

Back
Top