Sve za ljubav

Ma uzas. Pogledam jako retko,i ismejem se zesce. A moja baba lije suze. Khekhe,zalost. Slazem se sa Bliznakinjom,ako neko oce nesto da mi kaze,nek dodje sam,bez TV-a i kamera...pa umrla bih od blama.... :)
 
A jednom bilo kao "sluchajno" nashli nekog iz publike da ga pitaju neshto o ljubavi i on tad kao zaprosio svoju devojku tu, u emisiji i sve je to bilo "neochekivano". Ne znam da li je to trebalo da bude tako nameshteno da se vidi da je nameshteno ili je onaj Milan Kalinic ochajan glumac. Sve mi je bilo nevidjeno bljutavo i bljak bljak, pogotovo kad neko ispali nekog, tad umirem od smeha. Jedino mi nije bilo loshe ono kad je bila ona retardirana devojchica Zvezdana, pa kad su Milan, Ivan iz Legendi i Bora Chorba snimili neku pesmu za nju i doshli kod nje kuci...
 
E a sto ste svi u fazonu "ma bljaaaak", "koja patetika".Ne kazem da nije pateticno a ja sam poslednja osoba na svetu koja voli preterane izlive neznosti ali ne bih imala nista protiv da decko iz fazona iznajmi belog konja da me zaprosi :lol: Mada bi se verovatno ispalio :twisted: ali aj ne folirajte da nije lepo znati da se neko trudi zbog vas? A ako je to neko koga stvarno volite?
 
meda_bica:
E a sto ste svi u fazonu "ma bljaaaak", "koja patetika".Ne kazem da nije pateticno a ja sam poslednja osoba na svetu koja voli preterane izlive neznosti ali ne bih imala nista protiv da decko iz fazona iznajmi belog konja da me zaprosi :lol: Mada bi se verovatno ispalio :twisted: ali aj ne folirajte da nije lepo znati da se neko trudi zbog vas? A ako je to neko koga stvarno volite?

bash da mi se potrudi preko pinka, ne bi me vise u zivotu video...
 
Igrom slucaja,moja keva poznaje zenu koja se zahvaljujuci toj emisiji sastala sa cerkom posle dvadeset i kusur godina,i to je po meni neukusno komentarisati...
A emisija jeste shit,to je sigurno,ali ipak neke stvari nisu namestene...
 
Pre 2 nedelje videla sam drugaricu (poznanicu bolje receno) u toj emisiji gde je ona ispalila 1 tipa, bilo mi glupo da je zovem da je propitujem nesto o tome, ali izgleda da su real dogadjaji.
 

Back
Top