Да ли су по вама Бисерко и Кандићева издајице?

Да ли се слажете са ставовима Кандићеве и Бисерко

  • Да

  • Не

  • Не занимају ме


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ЦарДушан

Početnik
Poruka
21
Овако ,све што знам о Бисерковој је то да ни реч није рекла у корист Срба,већ да нас је само оптуживала да смо геноцидан народ,да смо криви за све ратове,покоље и остале врсте злочина.Да не помињем да се залаже за независност Косова итд.

Што се тиче Кандићеве за њу сам само чуо да није много боља али за разлику од Соње коју сам чуо на ТВу ову нисам ухватио на делу.

Рекао бих да су обадве потпуно нереалне јер спадају у ону групу људи која се може назвати тешким песимистима и које слушам и ван ТВа,па их стога не сматрам за издајице догод не крше закон.Али ме свеједно страшно нервирају па бих хтео да чујем ваша мишљења,
 
То су особе које пре 5. октобра нису смеле ни да зуцну, а онда се разгоропадиле и сад им је Милошевић крив и за оно што реално није. Лако је сад бити храбар!
Гледао сам Кандићку на ТВ више пута и глупа је ко ноћ! На жалост, утицајна је, и што је за нас погубно - искључива је.
 
Nisu one bitne kao one. Iza njih stoji fond za otvoreno drustvo i one su samo apologete onoga sto ekipa oko sorosa zahteva i trazi.
Licno, veoma me cudi nas DB sto ne pokusa atentant na sorosa ili nekog njemu bliskog.

ja ne znam sta se mi zamlacujemo sa njima.
sve su to ljudi.
sve to gine.

postavis takticki tim unakrsna trougaona vatra i bum.
a na metku da pise "Nije mog'o Murat, ne mozes vala ni ti"
i to cirilicom.
 
Ма ја се слашем да смо чинили злочине и да постоји наш део ратне одговорности али ма нико неће убедити у оно што Бисерко прича тј. да смо ми једини кривци за све...и да је Косово изгубљено па као ми треба још и први да признамо његову независност.косово ће бити независно једино ако је то у интересу великих сила ,а самим тим...да велике силе заиста желе неѕависно Косово оно би сада славило шестогодишњицу неѕависности...а опет да хоће могли би одмах сутра да кажу:"Косово ће бити независно и тачка".Ми против те одлуке НЕМОЖЕМО НИШТА.Ал опет они нису донели ту одлуку,нити наговештавају да ће је донети...на основу чега се може закључити да још незнају шта ће ... па и ми имамо у томе шансу да их наговоримо да је баш оно што ми хоћемо најбоље и за њих,јер боли њих ***** и за албансу већину и за погажена српска права ... њих занима само њихов интерес.
 
NEVEROVATNO JE TO DA NATASA KANDIC I SONJA BISERKO IMAJU TOLIKO MRZNJE PREMA SVEMU STO JE SRPSKO.JASNO JE DA SU NEKI SRBI ZA VREME RATA CINILI RATNE ZLOCINE, ALI ISTO SU TO CINILI I MUSLIMANI I HRVATI.ZA NJIH DVE NE POSTOJI ZLOCIN NAD SRBIMA VEC SAMO NAD DRUGIM NARODIMA.JEDINO LOGICNO OBJASNJENJE JE DA SU DOBRO PLACENE OD NEKIH LOBISTA IZ INOSTRANSTVA STO IH CINI IZDAJICAMA SRPSKOG NARODA.
MOLIO BIH DOTICNE GOSPODJE DA BAREM MALO STANU U ODBRANU SRPSKOG NARODA KOJI ZIVI U NEMOGUCIM USLOVIMA NA KOSOVU I METOHIJI.
DOBRO PLACAM !
 
ЦарДушан:
Овако ,све што знам о Бисерковој је то да ни реч није рекла у корист Срба,већ да нас је само оптуживала да смо геноцидан народ,да смо криви за све ратове,покоље и остале врсте злочина.Да не помињем да се залаже за независност Косова итд.

Што се тиче Кандићеве за њу сам само чуо да није много боља али за разлику од Соње коју сам чуо на ТВу ову нисам ухватио на делу.

Рекао бих да су обадве потпуно нереалне јер спадају у ону групу људи која се може назвати тешким песимистима и које слушам и ван ТВа,па их стога не сматрам за издајице догод не крше закон.Али ме свеједно страшно нервирају па бих хтео да чујем ваша мишљења,
ne,one su svjetlo na kraju tunela za srpski narod
 
commodore:
Nisu one bitne kao one. Iza njih stoji fond za otvoreno drustvo i one su samo apologete onoga sto ekipa oko sorosa zahteva i trazi.
Licno, veoma me cudi nas DB sto ne pokusa atentant na sorosa ili nekog njemu bliskog.

ja ne znam sta se mi zamlacujemo sa njima.
sve su to ljudi.
sve to gine.

postavis takticki tim unakrsna trougaona vatra i bum.
a na metku da pise "Nije mog'o Murat, ne mozes vala ni ti"
i to cirilicom.
Licno, veoma me cudi nas DB sto ne pokusa atentant na sorosa ili nekog njemu bliskog.

a sve druge optuzujete da su skloni terorizmu,pravoslavni terorizam je najopasniji
 
commodore:
Nisu one bitne kao one. Iza njih stoji fond za otvoreno drustvo i one su samo apologete onoga sto ekipa oko sorosa zahteva i trazi.
Licno, veoma me cudi nas DB sto ne pokusa atentant na sorosa ili nekog njemu bliskog.

ja ne znam sta se mi zamlacujemo sa njima.
sve su to ljudi.
sve to gine.

postavis takticki tim unakrsna trougaona vatra i bum.
a na metku da pise "Nije mog'o Murat, ne mozes vala ni ti"
i to cirilicom.

АААААААААаааааааааааааааааааааааааааааааааааааа....................................
на крају је и Теби пук'о живац..............хохохохохохооооооооооооооооооооооооо

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol:
 
SLazem se da nisu bitne, njihova uloga jos nije poznata. to ce se znati za koju godinu. TReba obratiti paznju na karakterologiju tih zena. Da se primetiti da su iskompleksirane i naucene da bestidno lazu, znaci kao licnosti su nule. Imaju taj posao i iza njih stoje velike sile a koja je njihova uloga videce se, kako ce nam biti ubuduce. One su samo pioni. IZdajstvo je sirok pojam, kazu da svaki covek ima cenu, mislim da su njih dve prilicno jevtine jer pre tih funkcija niko nije cuo za njih i ne verujem da su bile sposobne da zarade za dobar automobil a sada...
 
naslov teme je "Da li su po vama B. i K. izdajice?", a ono pitanje gore je formulisano: "Da li se slazete sa stavovima B. i K.?" tako da su rezultati ankete prilicno cudni...ne verujem da je namerno, ali je zato glupo uradjeno...

inace...ne moze niko da bude izdajica ko nema drzavnu funkciju...to vreme, kada je svako ko drugacije misli proglasavan izdajnikom je proslo...
znam da ce to sokirati mnoge ovde, ali je istina...
ovo apsolutno ne znaci da se ja sa njima slazem, ili ne...ja sam glasao za trecu opciju...
 
vispak:
Licno, veoma me cudi nas DB sto ne pokusa atentant na sorosa ili nekog njemu bliskog.

a sve druge optuzujete da su skloni terorizmu,pravoslavni terorizam je najopasniji

Да ли си ти онда терориста пошто се изјашњаваш као православац.
Знаш ли је јако чудно,мени су најбољи породични пријатељи Арапи. Ви потурице из Босне толико мрзите све што није муслиманско,а ови моји су са мном ишли под Острог,још су и ноћили под горњим манастиром,долазе ми на славу,Божић...
 
Grandfather:
veKsla
znam da sam ti rekao da ga spalis posle onog protiv prirodnog bluda,ALI sada mi je drago sto me nisi poslusao :D :D
e nije bas tako
za mojim bravom je takovo trebovanje
da sam angazovao marlona da to
lepo sve postroji u red
uuuuuuu da ga sad vidis
ima suncane naocale i japanke
ide po kucama i svrsava poso
upravo sad je rentiran kod
jednog tetreba upozorio sam ga
da ga ne prevodi preko dunava
jer kada predje reku odlepi nacisto :lol: :lol: :lol:
 
veKsla:
ispravka karakondzule
a za setaca ne brini samo sta dalje
od pancevackog mosta :idea: :arrow:

Ја само имам једну примедбу... недостаје Ковачевић-Вучо... за коју је посланик Стефановић (савезни посл.) јавно изјавио да иста та дама поред тога што јој је стриц Саво вишеструки убица, да је њен отац џенерал лично убио власника куће у којој они "мирно и несметано" и дан-данас станују.

А ове две караконџуле имају нечег заједничког - види се да су обе тешке "глабаторке" - да ли сте им мало запазили уста из којих тако обилато пљују...
Бисерко има мало накриво уста као да има парезу фацијалис... а ова Кандићка велика, дебела... пуначка уста... баш... онако... хм...
 
eremita:
Ја само имам једну примедбу... недостаје Ковачевић-Вучо... за коју је посланик Стефановић (савезни посл.) јавно изјавио да иста та дама поред тога што јој је стриц Саво вишеструки убица, да је њен отац џенерал лично убио власника куће у којој они "мирно и несметано" и дан-данас станују.

А ове две караконџуле имају нечег заједничког - види се да су обе тешке "глабаторке" - да ли сте им мало запазили уста из којих тако обилато пљују...
Бисерко има мало накриво уста као да има парезу фацијалис... а ова Кандићка велика, дебела... пуначка уста... баш... онако... хм...
******* mita nisam vecerao
a potsecas me na cvalje
zvalave teraj to bre :idea:
:idea:
 

Back
Top