Jesu li VAGE zaista tako povrsne?

Moj bivsi muz je bio vaga. Ako je suditi po jednom primerku, nisu losi. Ne flertuju. Vole fine stvari, sigurnost, pun frizider, kvalitetne krpice. Ali nista ekstravagantno. Vise klasika, ali u trendu. Pomalo indolentni. Pomalo podlozni uticajima okoline.
 
Vage su najprilagodljiviji znak u horoskopu i da, sklone su flertu. Vole da su u centru paznje. Verovatno si primetila da pricaju samo o svojim uspesima, naravno preuvelicanim. Ali mogu da kazem da su vredne, da ne bude da ih skroz ispljuva'.
Naravno, ima i izuzetaka. A mislim da ih je najbolje pridobiti ucestalim pohvalama. Meni je bar upalilo. :twisted:
 
Nocturna:
Vage su najprilagodljiviji znak u horoskopu i da, sklone su flertu. Vole da su u centru paznje. Verovatno si primetila da pricaju samo o svojim uspesima, naravno preuvelicanim. Ali mogu da kazem da su vredne, da ne bude da ih skroz ispljuva'.
Naravno, ima i izuzetaka. A mislim da ih je najbolje pridobiti ucestalim pohvalama. Meni je bar upalilo. :twisted:

Ups, ovo je bilo namenjeno tebi a ode ka Kaprisu:)
Svejedno, pitam i jednu i drugu.

Ali da li su verne? Da li sve ostaje samo na flertu ili umeju da predju crtu?
 
Angela:
Ali da li su verne? Da li sve ostaje samo na flertu ili umeju da predju crtu?
Svako ume da predje crtu, a ume i da je ne predje. :wink: Bitna je taktika. 8) (Vagama je vazno da vam je lepo dok ste zajedno (sami) i sto vise pohvala).
Ma ja ustvari mislim da ne treba da se opterecujes tim "prelazenjima preko crte". Ako vara - najvise vara sebe, a ti ces to osetiti... (a i on - grizu savesti) predpostavljam.
E, samo moram da ti kazem - Svaka cast! Ja ne bih trpela da moj decko flertuje sa drugima. :roll:
 
Nocturna:
Angela:
Ali da li su verne? Da li sve ostaje samo na flertu ili umeju da predju crtu?
Svako ume da predje crtu, a ume i da je ne predje. :wink: Bitna je taktika. 8) (Vagama je vazno da vam je lepo dok ste zajedno (sami) i sto vise pohvala).
Ma ja ustvari mislim da ne treba da se opterecujes tim "prelazenjima preko crte". Ako vara - najvise vara sebe, a ti ces to osetiti... (a i on - grizu savesti) predpostavljam.
E, samo moram da ti kazem - Svaka cast! Ja ne bih trpela da moj decko flertuje sa drugima. :roll:

Otkud ti to? Ja jos uvek nemam nista sa deckom koji mi se dopada a koji je vaga, ali kome god da kazem sta je u horoskopu krenu upozorenja tipa 'jaoo, oni su nestalni, oni flertuju' otuda moja pitanja oko toga, zanima me koliko je to istina ukoliko se uopste moze verovati toliko u astrologiju. Naravno da sve ovo uzimam sa rezervom ali je ipak korisno znati :)
 

Back
Top