Jesu li VAGE zaista tako povrsne?

Angela:
Ninica:
Anonymous:
vage se ubrajaju u uctive, prefinjene introspektivne osobe. Veoma su sentimentalne, zaljubljive su prirode. Sarmantne odmjerenog ponasanja u svakoj prilici mozda zvuci nevjerovatno ali sigurno spadaju u najvjernije znake.

Najvernije znake????
Izvini, ali ja znam dosta vaga, a ni jedna nije verna!

Bas bas nijedna? Otkud znas?:)

Znam zato sto ih dobro poznajem. Zato sto su mi neke i same to priznale. Zato sto sam neke videla sta rade. Zato sto sam sa nekima i ja bila.....
 
Moj sadasnji muz je vaga. Mogu ti reci da vole da flertuju ali da su verni svojim izabranicama ako ih bas vole.*pa verovatno kao i svaki muskarac(. Elem, to flertovanje nije buljenje u druge noge, sise i tako to. Oni su jednostavno svesni svog seksipila i to vole da pokazu. I u tome ne preteruju. Pritom odlicni su ljubavnici! Super se ljube, i vole seks najvise na svetu. Malo su doduse vise okrenuti sebi *ali ko nije?* Vole i da jedu... znaci hedonisti u svakom pogledu.
Bas se vidi da volim svoga muza, jel da? ha-ha-ha
 
marijanica:
Moj sadasnji muz je vaga. Mogu ti reci da vole da flertuju ali da su verni svojim izabranicama ako ih bas vole.*pa verovatno kao i svaki muskarac(. Elem, to flertovanje nije buljenje u druge noge, sise i tako to. Oni su jednostavno svesni svog seksipila i to vole da pokazu. I u tome ne preteruju. Pritom odlicni su ljubavnici! Super se ljube, i vole seks najvise na svetu. Malo su doduse vise okrenuti sebi *ali ko nije?* Vole i da jedu... znaci hedonisti u svakom pogledu.
Bas se vidi da volim svoga muza, jel da? ha-ha-ha

A koliko si vec u braku sa njim?:)
 
Retko,ali retko sam videla da su muskarci vage povrsne,cak sta vise,pre bih rekla za devojke vage da su nenormalno povrsne i da veliku paznju pridaju spoljasnjosti,ali za frajere nisam sigurna bas...sta znam...opet,to je neko moje misljenje.Mada ne bih ti ni preporucila da se muvas ili smuvas sa muskom vagom,to ume da bude smaranje ,on ne zna sta hoce,neodlucan i tako to...pa sve meri ,premerava po 5 puta...moras da imas puno strpljenja s njim. :D :D
 
Ana-Marija:
Ninaa:
Ana-Marija:
Volim vage ali umeju da budu jako povrsne :roll:

Objasni kroz primer? 8)
Zar je potrebno da navodim primere da bih dokazala da su vage povrsne?Ne mora da znaci da su sve vage takve,ali one koje ja znam jesu povrsne,samo sto ne zelim da njihov "prljav ves" iznosim u javnost! :roll: :roll: :roll:

Ma neee, pitanje je u stvari sta se za tebe smatra povrsnim?
 

Back
Top