KAKO ZAMIŠLJATE SEBE ZA 20 GODINA

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Juče sam nešto razmišljala, kako li ću izgledati za 20 godina ... gledajući tako svoju majku i neke svoje starije koleginice, sa izboranim licem, proredjenom kosom, kilogramima i sl ..... Potresno mi je zazvučao momak u Maxiju koji mi se obratio sa ''gospodjo'' na šta sam se ja naravno mrtva uvredila, jer sebe nikako tako ne doživljavam ... a opet sa druge strane imam 30 godina i neminovno starim .... i nikada neću imati manje ..... i sve mi se to malo uskomešalo u glavi ....

Kako vi sebe zamišljate za 20 godina .... po izgledu, sposobnostima, brakovima, deci ..... šta mislite kako ćete proći u životu?
 
Hehe, a ja se uvredila kad me jedan tip oslovio sa gospodjice, i ja ga ispravljam, a on me gleda onako zblenuto. Gospodja?! :shock:
Tako da se ja uopste ne tangiram oko mog izgleda za 20 god.
Jedino se nadam da cu za 20 godina, napokon da odrastem i postanem pametnija. :lol:
 
Ja ću biti u "najboljim" godinama.:-D
Već sad znam da ću ličiti na mamu;imam njene gestikulacije a i neke izraze,jedino još fizički izgled i ista moja Veca:-D
Ostanem zatečena kad mi neko dete u ovim mojim godinama kaže "teta";mislim kakva teta te spopala:-D
Što se ponašanja tiče,ne znam,.......:-D
 
Suzy:
uh...
zamishljam staro.....
ali samo fizicki....
premda mislim da i oko 50 necu biti neshto -losa- teta....ha, haa
a duhom ....mlada....jer tako se uvek osecam....;-)
i bar dvoje dece....nadam se...;-)


Teta..............a............
tn40477.jpg
 
Sinoc sam bas pomislila..Gledala sam neke slike od pre par godina i konstatovala kako se bas vidi kako smo bili mladi...nesto u izrazu lica, ocima, pa pomislih da ce mi i ove najnovije slike za 10-20 god. biti isto tako - jao sto smo bili mladi....

A za 20 godina - fizicki mislim da cu biti ista, sem neminovnih borica na licu, promenicu frizuru sigurno i manje cu se šminkati...a duhom cu biti ista sigurna sam...mozda ce mi i tada biti cudno kada mi neko persira....mozda se nikada necu navici, da ko sto kazes budem mladje...samo starija....
 

Back
Top