Oznake JNA, VJ, VSCG za prodaju, trampu

ja imam onog naseg obivnog orla za pesadiju, kao i 63. padobranskog orla...normalno ne pada mi napamet da ih prodajem dajem ili menjam....e sad, kad bi neko ponudio nesto iz WW2.... ko zna...
elem...
onog gusterskog orla, bez onih dole zutih zita ili cega vec, sam nosio jedno vreme na jakni i milion puta su me smarali neki skinsi oko toga....te to je ne znam sta, ti si seljak, a opet neki drugi su bili u fazonu de si brate....e sad....zasto sam ja to ispricao, ne znam....al ne moze da skodi :)
 
evo ih
 

Prilozi

  • P3160008.jpg
    P3160008.jpg
    81,7 KB · Pregleda: 68
Mislim da ti je cena niska , mislim da se to nikome ne daje i ne prodaje ... to je cast imati tu oznaku ako si je zaradio svojim trudom i zalaganjem ... navedi mi vrste skokova iz 63.padbr. kad kazes da si pet puta skakao ..... objasni nam nacin pakovanja padobrana i kako se to radi ..... koliko traje trening i priprema za skok ... koju vrstu padobrana koriste pripadnici 63.padbr . s obzirom da se malo ljudi razume u te stvari posto si ti skako objasni nam malo neke pojedinosti i podatke . Pozdrav !

..samo da se pohvalim..davne 1984..prvi skok.,.PD-07..i PD-08..kasnije UT-4..
.krilo je tada bilo samo za povlaštene..
..bilo je davno da mi se ne zamjeri..ako sam pogrijesio..u oznakama..imam negdje slike..pa cu ih postovati..
...ukupno imam ..47..skokova..imao sam negdje i knjižicu skokova..ali sam je zagubio..
 
Ko je iz Novog Sada moze nedeljom da ode do Najlon pijace, ima lik koji prodaje ambleme! Ne znam gde ih nabavlja ali uvek ima ful stvari. Imao je jedan dan rusku podmornicku kapu, kako je bila dobra - trazio 10 e, a ja nisam imao :neutral: Zadnji put kad sam bio imao je francuski slem iz WWI, hrvatski iz proslog, neke U staske oznake, ispucanu zolju, nesto bajoneta, kopce raznorazne... Toga se secam!
Al one podmornicke kape mi zao....
 

Back
Top