Vodolije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ogledalce

Početnik
Poruka
10
Evo ja bih nesto rekla o Vodolijama ali ne sa sajta Ane Rakic..
Vodolije najvise vole slodobu,druzeljubive su i svaki oblik ljudskog zivota im je blizak i prihvatljiv.Ove osobe su po pravilu veoma postene,i privrzene i to je njihovo vrhovno pravilo.Ponekad jako zele da promene postojece stanje, kako u sredini u kojoj zive tako i u globalu.Znam da im je glavna vrlina humanost, ali sve ostalo zavisi i od njihovog aspekta Sunca u njihovom horoskopu. Pozdrav..
 
E, pa super je sve to što si nam citirala, ali zašto da se rasplinjavamo na dve teme. Nije li bolje da sva mišljenja o Vodolijama i sve što je o njima rečeno skupimo na jedno mesto, na jednu temu?
 
Drago mi je da si znak Vodolija,jer sam znak o sebi govori mnogo originalnog zbog tvog vladara
Urana i Saturna suvladara, ako neko malo zna o astrologiji zna o chemu govorim. Prochitala sam da ti je mesec u znak devica, sto jos nesto dokazuje a to je,da od ljudi ne ochekujes mnogo, da si samokritichna osoba po prirodi, analiziras, ne zelis da vladas drugima ali trazis zdrav razum u svemu, da li te zanima medicina, ostaje da se vidi iz ostalog dela tvog horoskopa. Pozdarv....:))
 
Drago mi je da si znak Vodolija,jer sam znak o sebi govori mnogo originalnog zbog tvog vladara
Urana i Saturna suvladara, ako neko malo zna o astrologiji zna o chemu govorim. Prochitala sam da ti je mesec u znak devica, sto jos nesto dokazuje a to je,da od ljudi ne ochekujes mnogo, da si samokritichna osoba po prirodi, analiziras, ne zelis da vladas drugima ali trazis zdrav razum u svemu, da li te zanima medicina, ostaje da se vidi iz ostalog dela tvog horoskopa. Pozdrav....:))
 
Pozdrav i tebi, Ogledalce!!!

Ne interesuje me medicina, ja sam filolog po struci, tačnije završavam studije Srpskog jezika i književnosti u Novom Sadu (tj. vučem diplomski već dve godine :() i radim u novinama (ali ne kao novinar).
Po natalnoj karti, kako su mi rekli drugi, odgovara mi posao u medijima, u otvorenim institucijama, čak možda izdam i knjigu u nekim zrelijim godinama ili kasnije.

Videćemo šta će od toga biti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top