Yu-Gi-Oh!

ja sam simsonove i south park gledao dok si ti bio u jajima,inace YU-GI-OH!-JE crtani koji je radjen na mega popularnoj igri kartama(kao sto je slucaj i sa pokemonima,mada pokemon igra kartama je mnogo popularnija od crtane serije) a zacudi bi se koliko ''starijih" pristalica igra ovu igru,postoje cak i lige,turniri...
ps.takodje bi se zacudio kada bi skontao kolko je ova igra poznatija od tvoga nizerazrednog kluba koji nije dalje bio od zapresica... :-D
 
IvAnA:):
Pa sve vreme sam sarkastichna ako nisi primetio....Aj sad ozbiljno....koliko imash godina..?
pa stvarno nema razloga da ulazis u diskusiju na ovu temu ako nisi cak ni gledala ovu seriju...ja sam trazio misljenje osobe koja prati seriju a tebi ako je tema decija idi na druge teme i nemoj da smaras vise....

ps. imam 19 god. i pre cu gledati ovakve serije nego neke naivne gluposti tipa-meksicke sapunice...a osim toga ko si ti da ti se ja pravdam...
 
Ekiman:
pa stvarno nema razloga da ulazis u diskusiju na ovu temu ako nisi cak ni gledala ovu seriju...ja sam trazio misljenje osobe koja prati seriju a tebi ako je tema decija idi na druge teme i nemoj da smaras vise....

ps. imam 19 god. i pre cu gledati ovakve serije nego neke naivne gluposti tipa-meksicke sapunice...a osim toga ko si ti da ti se ja pravdam...

znash shta, mislim da je krajnje glupo i debilno da se upushtam u raspravu sa tobom koji imash 19 godina a gledash to....a ako vec zelish da znash videla sam to njesra na obn-u..
get a life...
 
u get a life....i nemoj da se pravis pametna kad ne kapiras ni obicni animirani film...to je zapravo igra sa kartama koja je planetarno popularna(isti je slucaj i sa pokemonima samo sto je crtani stvarno za malu decu)ako mi ne verujes idi na neki pretrazivac ukucaj yu-gi-oh! i videces koliko sajtova...odrzavaju se lige,turniri,razmena karata...to bi bilo kao kad bi,lupam sad, ali npr.poker postao svima super zanimljiv i oni smisle neku (koja usput moze biti dobra ili losa,decija ili ne) animiranu seriju na temu pokera! inace ako ne znas postoji i igra sa kartama lord of the rings koja zapravo kopira yu-gi-oh i pokemone pa sad ti vidi....takodje posto mi kasnimo za svime tako kasnimo i za ovom igrom koja se uveliko igra svuda u evropi a posebno je popularna u japanu...
i jos jednom cu naglasiti da je crtani samo potpora za igru (i meni se bas svidja takav kakav je)a da sam stavio naziv teme yu-gi -oh!-kartaska igra retko ko bi dosao a posebno ne ti koja se pravis pametna a nemas pojma o cemu je rec + glumis tu neku satiricnu "odraslu" fensi ribu koja jedva uspeva da prati emisije tipa>city<

fu.ck off vise od mene i ovog teme!!!
 
Piccolosan:
:) Caos svima. Ja sam ovde nova. Ekimane pratim ja Yu-Gi-Oh na Obn. Takodje je moj omiljeni lik Pegaz. :cool: Obožavam ga. Ako hoces da pricamo o tome mozes da mi posaljes mail na zmaj8@yubc.net
pozdrav za tebe,konacno jedna osoba koja voleli seriju i pise o njoj bez suvisnih komentara...mada cu zasad ostati suzdrzan zbog "odredjenih osoba" koje su suvise cool za ovu crtanu seriju...
whatever....
 
Piccolosan:
:) Caos svima. Ja sam ovde nova. Ekimane pratim ja Yu-Gi-Oh na Obn. Takodje je moj omiljeni lik Pegaz. :cool: Obožavam ga. Ako hoces da pricamo o tome mozes da mi posaljes mail na zmaj8@yubc.net
e da ako pratis da li znas kako je yugimoto uspeo da pobedi onu bozansku kartu od onog tihog...gledao sam epizodu kad je pozvao tog zmaja i znam da mu je napad i odbrana tolika koliko imas karata u ruci ali nisam pogledao sledecu epizodu kad ga je pobedio pa ako mi mozes pomoci...
:-)
 
pegasus.jpg

:) Ekimane potpuno se slazem sa tobom da ima puno glupih ljudi koji kazu "pih to je za decu". Ja zelim da ih ubijem :mad: .
Ja skupljam Yu-Gi-Oh karte i nameravam da naučim da igram igru. Pročitala sam nekoliko puta pravila, ali su mnogo komplikovana i trebao bi neko da mi pomogne u objašnjavanju.Pogotovo što ponekad ne razumem šta piše na karti iako znam engleski. Znam da ima klubova za igru ali takodje znam da tamo bar koliko sam čula igraju samo sa originalnim kartama. Ja imam gomilu karata onih koje su kupuju u "Sve za 85" i nekih sa buvljaka. Original špil košta oko 700 din.
Hvala ti što si otvorio ovaj forum. Ako sumljaš u mene puno ime Pegaza je: Maximillion Pegasus J. Craword i strašno mi je žao što ga ima u samo prvih 50-tak epizoda. On je pravi lik i naravno tvorac igre ( dobro iskopirao je kamene ploče iz Egipta ali to je to ulgavnom). Ima i dugometražni crtani i zove se:"Yu-Gi-Oh the movie". Tu se opet vraća Pegaz , slatkiš :wink: Takodje mnogo je dobra muzika iz crtaća baš je sila i imam skoro sve pesme skinute sa net-a. Dobro je sihronizovan crtani na Obn. A što se tiče pokemona, pa oni nisu tako loši mada su mogli i bolje da ih naprave jedino što ima poprilično veliki broj vrsta pokemona. Meni su bolji digimoni. Ja volim da gledam sve japanske crtaće, ne znam za tebe.
 
Ekimane što se tiče Nebeskog zmaj protiv koga se Yugi borio. Uf gledala sam tu epizodu onda kada su je prvi put davali sada opet vrte u krug ali nema veze jel? Onaj tip koga je kontrolisao Malik je držao otprilike 10 karata u ruci. Yugi je čini mi se uzeo plazmu obnove od tog sluge uz pomoć lobotomije. E sad, postoji samo jedno slaba tačka Nebeskog zmaja a to su njegova takozvana "trula usta" (ona gornja). Efekat trulih usta je takav da kada protivnik stavi bilo koje čudovište na igralište zmaj može da ga uništi iako nije njegov red da igra. Yugi dakle uzima plazmu obnove i zmaj napada. A pošto plazma obnove ne može da se uništi ona se formira i opet i opet i svaki put kada se plazma rasturi i sastavi Malikov sluga mora da izvuče još tri karte. Dakle zmaj napadne bez prestanka pošto ne može da uništi plazmu obnove Malikov sluga izvlači po tri karte pa ponovo i ponovo dokle kod mu ne ostane više karata. A pošto ne može vući novu kartu on gubi. Uf.. kah kah crkoh.
 
Veliki pozdrav za tebe!Ove ned. sam kreno na faks,pa nisam bio dostupan i ako na faksu ima mnoogo "razlicitih nacina" zabve,ja sam se ipak setio yu-gi-oh!exxx....
Takodje hvala ti na odlicnom pregledu epizode,znaci tako a ja mislio da je yugi bas uspeo da unisti zmaja sa nekom polimerizacijom ili mracnom magijom ali ipak mi je draze kad znam da je bozanska karta upravo to >bozanska karta!!!
bas me zanimaju epizode od ove ned. moram nabaviti tv na faksu pod hitno!
takodje svaka cast na znanju yu-gi-oh serije ni ja nisam znao da Pegaz ima nastavak imena ili ti prezimena tj. J.Craword....(?!)
a sad hajd malo da filozofiramo:naime ja mislim da je pegaz i njegova zagonetka najmocnija osoba tj. predmet u igri posto je pegaz izuzetno inteligentna osoba + njegova zagonetka mu pruza uvid u sve buduce poteza(odnosno uvek moze spremit odbranu i kontranapad)a da ne vara+ima mocan spil...po meni on je najmocniji samo sto je na srecu izgubio od yugia,dok yugi je mocan ali on ima neku glupu srecu i nekako nije isto sto i pegazova moc...trrebao je biti revansa( :-D ),dok marika nisam upoznao bas najbolje ali on ima(o) 2 boznske karte+dominira umovima sa zagonetkom...kaiba je cool ali nije ni do kolena onima koji imaju zagonetku...
sta ti misli???
inace obozavam japanske anima manga filmove koji su remek dela filmske kulture...
poz za tebe i da ako nije tajna koje si godiste?
ps.takodje mi je jako zao sto nisam u mogucnosti da pratim dragon ball(bas kad je postalo cool)
a najvise mi se svidj japanski crtac-princeza mononoke....
 

Back
Top