SEX i TV

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Da li vam se nekada desilo da vas napali homosexualna scena na TV-u iako niste homosexualno opredeljeni?

Meni se iskreno to sinoc desilo, do duse, posle mesec ipo celibata ;)
 
Cao Draga evo me iz NS....konacno opet na netu...
pa nije ti lose pitanje,..mada mi se to nije nikako desilo,..znas ipak ja volim muskarce vise nego zene tako da mi se nije desilo da se napalim na osobu istog pola barem ne preko TV.:):)
 
Cekaj,,,,,kakva homo scena?Izmedju mushkarca i mushkarca napali zhenu,,,ili izmedju zhene i zhene napali zhenu ili izmedju muhkarca i mushkarca napali mushkarca[!!!!] ili izmedju zhene i zhene napli mushkarca[ :p] ili izmedju mushkarca i mushkarca napali homosa ili izmedju zhene i zhene napli homosa ili izmedju zhene i zene napali lezbejku ili izmedju mushakarca i mushkarca naplai lezbejku

Homosa citaj:[*****]
Kad malo razmislite shvaticete koliko je pitanje bilo nedefinisano......!
 
sinnke:
Cekaj dok dodju etotako raindog i jos neke pa ces videti komentara. :D:D:D


ahahahahha:lol: a bash sam pre nekog vremena sanjala kako se ljubim sa etotako :shock::lol::lol:

inache shto se teme tiche , ako je neka bash hot hot scena, sasvim mi je svejedno izmedju koga je, inache volim da vidim dva mushkarca kada se ljube, to mi je tako uh...posebno ako je nezhno i romantichno :D
i tako mi slatka ona scena iz agilerinog spota beautiful kad se njih dvojica tako mazno pogledaju i krenu da se ljube 8-) hihiihihihi
 
raindog:
ahahahahha:lol: a bash sam pre nekog vremena sanjala kako se ljubim sa etotako :shock::lol::lol:

inache shto se teme tiche , ako je neka bash hot hot scena, sasvim mi je svejedno izmedju koga je, inache volim da vidim dva mushkarca kada se ljube, to mi je tako uh...posebno ako je nezhno i romantichno :D
i tako mi slatka ona scena iz agilerinog spota beautiful kad se njih dvojica tako mazno pogledaju i krenu da se ljube 8-) hihiihihihi

Ma ja sam se salio. Nemam ja nista protiv ljudi koji imaju homoseksualne sklonosti, ako ti se svidja isti pol to je tvoje pravo i ja to postujem. Nema velike razlike izmedju vas i nas.
 
Jooockey:
Cekaj,,,,,kakva homo scena?Izmedju mushkarca i mushkarca napali zhenu,,,ili izmedju zhene i zhene napali zhenu ili izmedju muhkarca i mushkarca napali mushkarca[!!!!] ili izmedju zhene i zhene napli mushkarca[ :p] ili izmedju mushkarca i mushkarca napali homosa ili izmedju zhene i zhene napli homosa ili izmedju zhene i zene napali lezbejku ili izmedju mushakarca i mushkarca naplai lezbejku

Homosa citaj:[*****]
Kad malo razmislite shvaticete koliko je pitanje bilo nedefinisano......!

pitanje je namerno ostalo nedefinisano, da bi svako mogao odgovoriti onako kako zeli. Eto, ti definisi svoj odgovor ;)
 
Kiss_me:
Pa ovo je bilo posle noletove emisije naj kosavi, oni klipovi, kako bi ih ja nazvala.
Ne,ne...tu Noletovu emisiju ne gledam.Mislim...letimicno onako.I ne palim se na one njegove erotske scene,jer se ne zadrzim ni minut.Samo onako u proalzu.Iako su mu ribe odlicne.Ma moje gledanje TVa se svodi na besomucno motanje kanala u krug.To i nije gledanje TVa.Morao sam sebi da kupim TV,jer su ostali pizdeli od mogl "gledanja" TVa.
Mislim mogu Noletove lezbice da me napale,ako ja to hocu,ali mrzi me da gledam.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ne,ne...tu Noletovu emisiju ne gledam.Mislim...letimicno onako.I ne palim se na one njegove erotske scene,jer se ne zadrzim ni minut.Samo onako u proalzu.Iako su mu ribe odlicne.Ma moje gledanje TVa se svodi na besomucno motanje kanala u krug.To i nije gledanje TVa.Morao sam sebi da kupim TV,jer su ostali pizdeli od mogl "gledanja" TVa.
Mislim mogu Noletove lezbice da me napale,ako ja to hocu,ali mrzi me da gledam.

hahaha..... e neka si mi rekao ;)
 
Jooockey:
Cekaj,,,,,kakva homo scena?Izmedju mushkarca i mushkarca napali zhenu,,,ili izmedju zhene i zhene napali zhenu ili izmedju muhkarca i mushkarca napali mushkarca[!!!!] ili izmedju zhene i zhene napli mushkarca[ :p] ili izmedju mushkarca i mushkarca napali homosa ili izmedju zhene i zhene napli homosa ili izmedju zhene i zene napali lezbejku ili izmedju mushakarca i mushkarca naplai lezbejku

Homosa citaj:[*****]
Kad malo razmislite shvaticete koliko je pitanje bilo nedefinisano......!


Pitanje je vrlo jasno definisano, zato što homosexualizam nije predodredjen samo za žene ili samo za muškarce. Homo scena je homo scena izmedju kog god pola da je ... a pitanje je da li ti kao hetero reaguješ na takve scene.

Ne znam ko ovde treba malo da razmisli?????
 

Back
Top