Ljubav ili sex

  • Začetnik teme Gluteus Maximus
  • Datum pokretanja
G

Gluteus Maximus

Gost
Ova je tema mozda bila,ali obzirom da sam na ovom sajtu tek od skoro,voleo bih da cujem misljenja:
Uzmimo situaciju koja mozda zvuci nemoguce (a mozda i ne) da morate da birate da zivite sa ljubavlju bez sexa ili s sexom bez ljubavi,sta bi izabrali?
 
ljubav bez sexa moze da zvuci dosadno ali i da ima neke druge vrednosti kao sto su, bliskost, neznost, paznja,poverenje isl.
Sex bez ljubavi moze da se svede na puko drndanje i zadovoljenje hormona.
Zlatna sredina bila bi najbolja...ali to najcesce nije slucaj.

Zbog cega se ljudi cesce razilaze: kada im nedostaje sex,ili kada im nedostaje nesto drugo,sta mislite?
 
To nije pitanje tog tipa Taja, jer NEMA ljudi koji zive bez vode i bez hrane dok ljudi oji zive bez sexa, ili bez ljubavi IMA.
Ako ti je tesko da se opredelis ne moras da se javljas (jeltakotakoje).
 
Ja se tu ne bih mogao opredeliti... ali znam da duze mogu izdrzati bez seksa nego bez ljubavi...

Nekad obican poljubac, zagrljaj, mazenje... ma samo prisustvo voljene osobe... mogu da zadovolje mnogo vise od samog seksa... Ali opet, cinjenica je da je seksualni nagon izuzetno jak da bi mogli da ga ignorisemo, a kad seksualne tenzije porastu iza granice neizdrzljivog, retko koja ljubav moze opstati... Tu krenu svadje (zbog seksualne frustracije), pa se desi i prevara (samo da bi se covek 'olaksao') i etc. i sve ode u ****...

Ali kad bih bas morao da biram, i ako znajuci da to ne bi trajalo predugo, odabrao bih ljubav bez seksa, jer seks mogu lako da kupim... ljubav se ne kupuje!
 
Gluteus Maximus:
Ova je tema mozda bila,ali obzirom da sam na ovom sajtu tek od skoro,voleo bih da cujem misljenja:
Uzmimo situaciju koja mozda zvuci nemoguce (a mozda i ne) da morate da birate da zivite sa ljubavlju bez sexa ili s sexom bez ljubavi,sta bi izabrali?
Bila,bila i taman ja poceo nesto da filozofiram,kad ono CAP-zakljucase temu.Eto,tako,sad necu ni da pocinjem. :lol: :P
 
Ja sam za sex, ma sta ko mislio!

Zavolecemo se mi kasnije, samo polako!

Sex je blizina, zagraljaji, bliskost, hemija... Kako bih ja znao da me ona voli, to su samo moja osecanja i iluzija.

Lubav je, samo, iluzija mladih!
 
E, Kazanova... sa takvim razmisljanjem tesko da si dostojan takvog nicka... Ako tebi devojka treba da dokaze svoju ljubav preko kreveta, onda mislim da bi trebao da ides na poduze lecenje... Ti ili nikad nisi voleo, ili tebe niko nije voleo, jer samo osoba koja ne zna sta je ljubav moze tako nesto da izvali...
 
Gluteus Maximus:
Ova je tema mozda bila,ali obzirom da sam na ovom sajtu tek od skoro,voleo bih da cujem misljenja:
Uzmimo situaciju koja mozda zvuci nemoguce (a mozda i ne) da morate da birate da zivite sa ljubavlju bez sexa ili s sexom bez ljubavi,sta bi izabrali?

Eh, "guzo" :wink: pa i ti svasta pitas :wink:
Pa ljubav je bitna, sve se ostalo da resiti.
 
Incognito:
E, Kazanova... sa takvim razmisljanjem tesko da si dostojan takvog nicka... Ako tebi devojka treba da dokaze svoju ljubav preko kreveta, onda mislim da bi trebao da ides na poduze lecenje... Ti ili nikad nisi voleo, ili tebe niko nije voleo, jer samo osoba koja ne zna sta je ljubav moze tako nesto da izvali...
Uh, ovo mi je trebalo. Thanks.
kiss.gif
 
Kazanova:
Ja sam za sex, ma sta ko mislio!

Zavolecemo se mi kasnije, samo polako!

Sex je blizina, zagraljaji, bliskost, hemija... Kako bih ja znao da me ona voli, to su samo moja osecanja i iluzija.

Lubav je, samo, iluzija mladih!

Slusaj matori, nemoj da mi rusis iluzije :wink: :oops:
Ljubav je najbitnija, znas ti to dobro samo pokusavas da budes "frajer sa iskustvom", "stari lisac", "man who knows it all" :D
 
pre ce biti da si ti ljubomoran na svako skretanje pazne koje nije usmereno na tebe.
To pokazujes time sto kopiras moj nick i time sto mislis da se pretvaram, to se decko zove projetkovanje.
Savetujem ti da pod hitno platis kurvu ..i to neku koja ce da te laze kako se zaljubila u tebe.
 
Gluteus Maximus:
Guza ti tata :twisted:
moje je da pitam, tvoje da odgovoris ili da preskocis :lol:

Sta se ljutis odmah, ja sam mislila da znas sta ti nick znaci. Ocigledno sam se presla. Gluteus maximus ti je guza tj misic na guzi (onaj najveci), zato sam ti rekla guza...ih sto ti imas kratak fitilj :cry: :oops:
 

Back
Top