Reklame

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Chek,chek...da li je zaista moguce da niko nije otvorio ovu temu...il isam ja cjorava?
Nevermind...ponovo,tema za reklame,glupe,smeshne,kako hocjete...
Meni je u poslednje vreme najgora ona za neki deterdzent...kao,jao,ne mrlja je ostala,a onda se pojavi neka likusha,a ova shto je kukala kaze"Svetlana!!!"shvashta
 
Mislim da je bio bas veliki topic o temama... :roll:
Svejedno, nejdebilnije su ta sa cevapima, Svetlanom i babom koja se dere na onog lika "Nemojte, unisticete mi kosulju!! " za Vanish... :lol:
 
Ma sve reklame za deterdzente su glupe do bola...Pogotovo sa onom Marijom grrrrrr....Mada ima bash simpatichnih...Moji favoriti su Bamoocha, ono za Poshtansku shtedionicu gde klinac hoce da ulozi "svu imovinu", a reklame za Shkodu uvek imaju neku strava pesmu u pozadini i tako su relaksirajuce...
 
Eno ga Filip...Kako izgledam? Diiiiiiiivno... :roll: Kako glupa reklama...
Marija i Vasa su neprevazidjeni..."kao da je usisivac za mrlje!" :lol: :lol:
I uvek se zgadim kad cujem onu klinku:"zdravo, ja sam Marija..."(valjda kaze Marija, davno je nisam cula ni videla, phew!)


Ali mi se zato svidja ona reklama za Zacin C - gde se ona zena/devojka gubi u kuhinji i peva Holding out for a hero... ;)
a lepo su uradili i novu Rosa reklamu (iako tu vodu ne podnosim
barf-face.gif
)
 
e da svidja mi se sa onom ribom shto u kuhinji peva holding out for a hero....
ma ima kul reklama....
a secate se "..ah probavita.." ma ljudi to je neprevazidjeno!!!!!!!!!!!to je podsetnik na devedesete....
 
Jovcica:
Eno ga Filip...Kako izgledam? Diiiiiiiivno... :roll: Kako glupa reklama...
Marija i Vasa su neprevazidjeni..."kao da je usisivac za mrlje!" :lol: :lol:
I uvek se zgadim kad cujem onu klinku:"zdravo, ja sam Marija..."(valjda kaze Marija, davno je nisam cula ni videla, phew!)


Ali mi se zato svidja ona reklama za Zacin C - gde se ona zena/devojka gubi u kuhinji i peva Holding out for a hero... ;)
a lepo su uradili i novu Rosa reklamu (iako tu vodu ne podnosim
barf-face.gif
)
Da,ta za Rosu mi je bash lepa...a i volim pesmu koja ide uz nju..."Why does my heart feel so bad"
 
Reklama za Rosu je bezveze...Kao ona je pred vencanjem, ima i ona beba sto se kupa i ne znam sta jos...To bi trebali da budu najlepsi trenuci u zivotu jedne devojke a oni u pozadini puste pesmu ''Why does my heart feel so bad!?!?! :shock:
 
Samurai Jack:
Reklama za Rosu je bezveze...Kao ona je pred vencanjem, ima i ona beba sto se kupa i ne znam sta jos...To bi trebali da budu najlepsi trenuci u zivotu jedne devojke a oni u pozadini puste pesmu ''Why does my heart feel so bad!?!?! :shock:

A, da, za ocajan izbor pesme se slazem... U stvari, melodija lepo pristaje ali tekst pesme :roll: :roll:
 
Овај закон о рекламирању као да је за мачке и керове, два пута усвојен, а ови мајмуни са Пинка не само да га не поштују, него чак и даље пуштају рекламе у сред утакмица. Како су г**нари ретардирани добили право на Куп УЕФА и репрезентативне утакмице!!!
 

Back
Top